» » Косметичний масаж обличчя
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 08:47)   
 •   0   
 •  981 

Косметичний масаж обличчя
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_151.jpeg-->Косметичний масаж обличчя

До яких тільки методів не вдаються жінки, щоб бути красивими: дієти, спорт, косметика, а іноді навіть пластика обличчя або тіла. Всі вони мають свої переваги і недоліки. Звичайно, кожен вирішує для себе, що їй ближче і більше підходить. Але все ж існують способи, які підійдуть кожній, оскільки мають мінімальні обмеження.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_962.gif-->Косметичний масаж обличчя


Одним з них є косметичний масаж обличчя. Масаж особи косметичний - це процедура, яка виконується на обличчі, шиї і волосистої частини голови з метою уповільнення старіння шкіри, поліпшення кольору обличчя, підвищення тонусу і регенерації клітин. Косметичний масаж обличчя - відмінне доповнення для інших косметичних процедур. Його результат поширюється на весь організм, сприяє загальному оздоровленню.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_123.jpeg-->Косметичний масаж обличчя

У спа-салонах його роблять у комфортних умовах при розслаблюючій музики. На самому початку потрібно обов'язково зняти макіяж, бажано спеціальним скрабом. Після особа розігрівають спеціальним компресом.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_874.gif-->Косметичний масаж обличчя
Техніка косметичний масаж


Як було написано раніше, починається все зі зняття макіяжу. Перший етап безпосередньої процедури починається з погладжувань, завдяки чому посилюється циркуляція крові. Далі переходимо до похлопиваниям. Цей етап сприяє розгладженню зморшок. Потім настає розтирання, тобто корекція зморшок, поліпшення контурів особи. Завершальна процедура - вібрація, яка призводить до пружності м'язів.

Косметичний масаж обличчя: техніка, відео


Щоб краще зрозуміти техніку цієї методики, краще подивитися дану процедуру на спеціальному відео косметичного масажу.

Японський косметичний масаж


Його особливістю є вплив як на поверхневі, так і на глибокі шари шкіри. Він запобігає відвисання шкіри і поява зморшок, оскільки впливає безпосередньо на м'язи, а також підтягує овал обличчя. Ефективний для зняття результатів стресу, набряклості, мішків під очима, покращення кольору шкіри.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_925.jpeg-->Косметичний масаж обличчя

Такий косметичний масаж обличчя працює завдяки підвищенню температури шкіри, що сприяє виведенню шкідливих речовин і активізації лімфатичної системи.

Масаж обличчя в домашніх умовах: відео


Якщо ви не боїтеся експериментувати, спробуйте зробити собі масаж обличчя в домашніх умовах. Звичайно, руху будуть не настільки професійними, але ефект не змусить себе довго чекати. Спробуйте знайти відповідні відеозаписи в Інтернеті, вам це буде величезною підказкою для правильної процедури. Косметичний масаж обличчя на відео, як правило, дається в доступній для простих слухачів формі, там дуже чітко і детально описується кожен рух.
Робити його потрібно щодня всього лише 5 хвилин. Тільки зверніть увагу, що у таких сеансів існують протипоказання:

 • розширення судин;

 • запалення шкіри;

 • гіпертонія.


 • Рухи повинні бути легкими, а пальці рук - розслабленими. Особливо будьте обережні з зоною навколо очей, вона дуже чутлива і піддається розтягуванню. Обов'язково користуйтеся кремами типу вашої шкіри.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_696.jpeg-->Косметичний масаж обличчя

  Основні прийоми масажу особи також можна подивитися на відео, до них відносяться легкі погладжування і поплескування.
  Перед тим як почати робити косметичний масаж вдома, протестуйте свою реакцію судин. Для цього проведіть пальцем або тупий паличкою по передпліччю: якщо червона смуга буде триматися більше 2 годин, вам така процедура не підходить. Краще звернутися до фахівця, який сам підбере вам навантаження і темпи для вашої шкіри з урахуванням всіх особливостей.
  загрузка...
  Написати Вконтакте