» » Медичний масаж
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 08:43)   
 •   0   
 •  320 

Медичний масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medichniy-masazh_361.jpeg-->Медичний масаж

Є медичний масаж панацеєю від усіх хвороб? Звичайно ж, немає. Але переоцінити його лікувальну дію неможливо. Медичний масаж визначається як загальний чи локальний. При загальному спеціаліст впливає на все тіло, при локальному - тільки на ту частину, яка вимагає посиленої уваги.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medichniy-masazh_512.gif-->Медичний масаж


До довгого списку різних захворювань, з якими успішно справляється медичний масаж, необхідно додати профілактичний і заспокійливу дію.
І хоча самовчителів з медичного масажу багато, виконувати його повинен лікар-фахівець, який відмінно знає фізіологію людини, його анатомію, причини можливих проявів болю, відстежує ефективність лікування.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medichniy-masazh_493.jpeg-->Медичний масаж

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medichniy-masazh_124.gif-->Медичний масаж
Що таке медичний масаж? Чи потрібен він?


Медичний масаж - це, насамперед, лікувальний засіб. Тому вибір техніки і тривалості процедур залишається за лікарем-масажистом в залежності від захворювання, його стадії розвитку і багатьох інших параметрів.
Надаючи вплив на хворий орган або групу м'язів, незмінно відчувається відгук в інших частинах тіла. Найшвидше прояв спостерігається в шкірних тканинах, вони набувають здоровий колір. Шкіра стає гладкою, еластичною, гладенькою на дотик. Завдяки більш активному кровопостачанню зникають такі явища, як венозний застій, підвищується працездатність м'язів, поліпшується обмін речовин.
Медичний масаж визнано самим ефективним і дієвим методом відновної терапії, тобто включається в програму реабілітації пацієнтів, що перенесли травми.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medichniy-masazh_605.jpeg-->Медичний масаж

Масаж в педіатрії як метод профілактики


Ще у ХVIII столітті російські лікарі-педіатри обґрунтували необхідність масажу та лікувальної фізкультури для дітей всіх віків.
Основою масажу в педіатрії є комплексний підхід до дитини, який включає в себе виявлення причини захворювання, особливостей розвитку хвороби, врахування вікових особливостей, особливості стану нервової системи та ін.
З урахуванням цього і вибираються масажні прийоми для різних груп м'язів: розтирання, погладжування, вібрації, глибокі натискання.
Діти найбільш чутливі до масажу і фізичних вправ, тому у них спостерігається більший відсоток лікування. Ще необхідно відзначити благотворний вплив на фізичний та нервово-психічний стан дитячого організму.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medichniy-masazh_446.jpeg-->Медичний масаж

Лікувальний масаж для немовлят


Лікувальний масаж сприяє правильному фізичному розвитку. Особливо це стосується немовлят. Адже саме в перші дні і місяці життя закладаються основні фізичні та рухові навики.
Під час лікувального масажу для немовлят задіюються не тільки рецептори, що знаходяться на шкірі дитини, але й м'язи, судини, а також внутрішні органи.
Рефлекторні вправи, є основними в масажі немовлят. Вони допомагають розвинути деякі рефлекси, що сприяють швидкому розвитку дитини:

 • хапальний рефлекс змушує малюка міцно захоплювати пальці дорослої людини і навіть повиснути на них, утримуючи свою вагу;

 • рефлекс повзання стимулює маляти до відштовхування ногами, в результаті чого він швидше почне повзати;

 • рефлекс розгинання тулуба сприяє посиленню м'язів спини, дитина краще тримає голівку, швидше буде намагатися сісти.


 • Лікувальний масаж стимулює всі біологічно активні речовини, які відповідають за дію захисних функцій організму, посилює кровообіг і сприяє кращому відтоку лімфи з тканин і внутрішніх органів.
  загрузка...
  Написати Вконтакте