Дієти
Старослов'янський масаж живота
18.03.2015 2960 0 admin

Старослов'янський масаж живота

Схуднення і Краса

Старослов'янський масаж живота
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/staroslovyanskiy-masazh-zhivota_111.jpeg-->Старослов'янський масаж живота

Все частіше ми звертаємося до багатовікової мудрості предків, що дозволяє подарувати друге народження забутим напрямками медицини. Одним з них є старослов'янський масаж живота, або інакше вісцеральний масаж, методика якого полягає у впливі рук на внутрішні органи через передню стінку живота.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/staroslovyanskiy-masazh-zhivota_832.gif-->Старослов'янський масаж живота


Чим корисний старослов'янський масаж


Причиною багатьох хвороб є порушення функціонування внутрішніх органів, які розташовуються в області живота. Вчені визнали, що, крім головного і спинного мозку, існує черевний мозок або черевна нервова система. Йому також властива здатність запам'ятовувати інформацію для подальшого використання при управлінні організмом людини. Старослов'янський масаж живота при функціональних порушеннях дозволяє:

 • зняти спазми з внутрішніх органів;

 • усунути лімфатичні, так і венозні застої;

 • відновити розташування органів у черевній порожнині.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/staroslovyanskiy-masazh-zhivota_533.jpeg-->Старослов'янський масаж живота

  Внаслідок маніпуляції на животі починають відбуватися фізіологічні процеси з глибоким дією, покращують і відновлюють функції органів. Це відновлення позначається на самопочутті людини, на його емоційний стан, працездатність і тривалість життя. Допомагає старослов'янський масаж живота при наступних основних недугах:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/staroslovyanskiy-masazh-zhivota_994.gif-->Старослов'янський масаж живота

 • колітах, холециститах, виразці;

 • аденомі передміхурової залози і простатиту;

 • хронічних гастритах;

 • міомі матки і дисфункції яєчників;

 • хвороби нирок і печінки;

 • радикуліті.


 • Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, які проблеми допомагає вирішити старослов'янський масаж внутрішніх органів, відео з лекціями провідних фахівців можна знайти на нашій сторінці.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/staroslovyanskiy-masazh-zhivota_625.jpeg-->Старослов'янський масаж живота

  Техніка старослов'янської масажу живота


  Визнаний в мануальної терапії старослов'янський масаж внутрішніх органів будується на принципі знеболювання за допомогою натискання. Масажист впливає на хворий орган і прилеглі тканини, тим самим включаючи «здоровий режим роботи органу, активізуючи при цьому обмін речовин і кровообіг, у результаті чого відбувається оздоровча реакція. Цей метод забезпечує знеболюючий ефект в результаті запуску у клітинах процесу пульсації, усуває застійні прояви. Таким чином, запускається процес саморегуляції організму.
  Процедура проходить за певною послідовною схемою, і початком є масаж жовчного міхура. Відео, представлене на сайті, допоможе грамотно визначити розташування цього органу і почати сеанс. Велику увагу з давніх часів приділялась такої процедури, як масаж горщиками, так звана вакуумна терапія, яка використовується для лікування грижі. Якщо стоїть проблема, як поставити пупок на місце, відеоурок з докладним описом надасть допомогу в грамотному її вирішенні. Прагнучи зрозуміти, як проходить вся процедура такого унікального стародавнього методу, як вісцеральний масаж, відеопрезентації, представлені нашим салоном, допоможуть скласти вам повне уявлення.

  Протипоказання старослов'янської масажу


  Даною методикою притаманні і свої протипоказання, на які обов'язково потрібно звернути увагу, і проводити сеанси можна тільки з їх урахуванням. До основних протипоказань відносять:

 • онкологічні та інфекційні хвороби;

 • лихоманку;

 • кровотечі;

 • вроджені аномалії внутрішніх органів;

 • тромбоз.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/staroslovyanskiy-masazh-zhivota_576.jpeg-->Старослов'янський масаж живота

  Якщо вас зацікавив описаний народний метод підтримки і відновлення організму, і ви хочете отримати більше інформації про те, що ж таке вісцеральний масаж живота, відеолекції дадуть відповіді на всі виникаючі питання.
  Масаж для нижньої частини живота Масаж для нижньої частини живота
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-dlya-nizhnoyi-chastini-zhivota_161.jpeg--> Про те, як позбавиться від низу живота, думають багато
  Аюрведичний масаж: техніка виконання, відео Аюрведичний масаж: техніка виконання, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ayurvedichniy-masazh-tehnka-vikonannya-vdeo_891.jpeg--> Аюрведа - мистецтво стародавньої Індії. Це
  Гінекологічний масаж шийки матки Гінекологічний масаж шийки матки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/gnekologchniy-masazh-shiyki-matki_571.jpeg--> Гінекологічний масаж матки полягає в фізіологічному впливі
  Індійський масаж: опис, техніка, відео Індійський масаж: опис, техніка, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ndyskiy-masazh-opis-tehnka-vdeo_331.jpeg--> В основі індійського масажу лежить уявлення про те, що тіло
  Відновлювальний масаж після інсульту Відновлювальний масаж після інсульту
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdnovlyuvalniy-masazh-pslya-nsultu_361.jpeg--> Серцево-судинні захворювання - це хвороби серця і
  Вісцеральний масаж Вісцеральний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vsceralniy-masazh_941.jpeg--> Практика терапії живота за допомогою рук (вісцеральна хіропрактика)
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]