Дієти
Урологічний масаж
18.03.2015 2210 0 admin

Урологічний масаж

Схуднення і Краса

Урологічний масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_481.jpeg-->Урологічний масаж

Це медичний спосіб лікування проблем чоловічої сечостатевої системи. Його здійснюють проникненням через пряму кишку пацієнта. Урологічний масаж виконується виключно лікарем або спеціально навченою для цього медичною сестрою, яка підкована в цьому питанні і вміє навички його проведення.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_522.gif-->Урологічний масаж


Що таке урологічний масаж і коли він застосовується?


Практика проведення подібного роду масажу в побуті у лікарів більше ста років. Вважається, що вона більш ефективна, ніж будь-які медикаментозні втручання, якщо мова йде про чоловічому статевому здоров'я.
В процесі масажу лікар не тільки здійснює рухи для поліпшення здоров'я чоловіка, але і на дотик визначає, нормальні розміри мають органи, і немає утворень кісти. Тобто це своєрідна додаткова діагностика, яка гарантує вам впевненість у своєму здоров'ї.
Багато чоловіків говорять на урологічний масаж, що це дуже приємна процедура, яка здатна довести навіть до оргазму. Нема чого приховувати, стимуляція простати - в цілому біологічно приємний для чоловіка процес. Але не варто забувати, що, в першу чергу, уромассаж - це припис лікаря з причини хвороби.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_673.gif-->Урологічний масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_564.jpeg-->Урологічний масаж

Які свідчення для того, щоб провести урологічний масаж?


Для проведення цієї процедури у лікаря має бути вагомий діагноз, оскільки без потреби цей масаж не відбувається. Так, до них відносяться:

 • онкологічні захворювання статевої системи у чоловіків;

 • захворювання, викликані інфекціями, хронічні хвороби сечовидільної системи;

 • кісти або камені в області сечостатевих каналів;

 • проблеми з сечовипусканням;

 • травмування чоловічих яєчок;

 • запальні процеси будь-якого типу, що стосуються чоловічої сечостатевої системи;

 • простатит, уретрит та їх наслідки.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_815.jpeg-->Урологічний масаж

  Кількість прийомів і тривалість масажу визначає лікар залежно від ступеня захворювання. І день, коли варто почати уромассаж, теж визначається лікарем, бо є дуже серйозний ризик нашкодити замість того, щоб допомогти, якщо неправильно приступити до цієї процедури.
  Приміром, якщо у чоловіка якесь інфекційне захворювання, то він зобов'язаний пройти курс лікування антибіотиками перш, ніж почати масаж, оскільки можна дратувати передміхурові залози. Враховуючи наявність інфекції, ситуація тільки погіршиться.

  Технологічний процес урологічного масажу


  Перш ніж відправитися на масаж, чоловік повинен очистити шляхи для його здійснення. Тобто проведіть клизмование приблизно за півгодини до процедури. Під час урологічного масажу, найчастіше, пацієнт, лежачи на боці, підібгавши під себе ноги. Вважається, що це найбільш зручна поза для проведення масажу. Таким чином, пацієнту простіше розслабитися, а лікаря - проникнути до предстательним залоз.
  Процедура триває приблизно 15 хвилини, не більше. В основному курс складається з 12 або 15 відвідувань. Якщо продовжити на більшу кількість - можна легко зашкодити організму.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_136.jpeg-->Урологічний масаж

  Протипоказання для проведення уромассажа


  Як і будь-яке лікування, урологічний масаж має свої обмеження:

 • Інфекційні захворювання.

 • Це стосується періоду лікування антибіотиками до повного усунення збудника. Тільки тоді можна розпочати проведення процедури.

 • Новоутворення і кісти.

 • У цьому випадку обов'язково потрібна порада лікаря для проведення масажу, оскільки бувають освіти, при яких категорично заборонено проводити уромассаж і здійснювати подібного роду лікування.

 • Камені в простаті.

 • Проводячи цей масаж можна випадково пошкодити внутрішні органи.
 • Апаратний масаж Апаратний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aparatniy-masazh_451.jpeg--> Масаж як такий відомий ще з античних часів, коли жінки самостійно приводили
  Гінекологічний масаж шийки матки Гінекологічний масаж шийки матки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/gnekologchniy-masazh-shiyki-matki_571.jpeg--> Гінекологічний масаж матки полягає в фізіологічному впливі
  Масаж при остеохондрозі Масаж при остеохондрозі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-osteohondroz_501.jpeg--> Для усунення неприємних больових симптомів, які часто виникають при
  Турецький масаж Турецький масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tureckiy-masazh_981.jpeg--> Мильний масаж (або частіше його називають турецький, оскільки зазвичай він
  Вакуумний масаж від целюліту Вакуумний масаж від целюліту
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vakuumniy-masazh-vd-celyultu_371.jpeg--> Якщо ви зважилися на вакуумний масаж і для цього обрали
  Уретральний масаж Уретральний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/uretralniy-masazh_611.jpeg--> Уретральний масаж - складна і дуже відповідальна процедура, виконанням
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]