Дієти
Ультразвуковий масаж
18.03.2015 1867 0 admin

Ультразвуковий масаж

Схуднення і Краса

Ультразвуковий масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ultrazvukoviy-masazh_421.jpeg-->Ультразвуковий масаж

Це апаратний метод масажування, при якому на ділянки тіла впливають ультразвуковими хвилями. Таким чином, під їх дією відчутно поліпшується приплив крові, що сприяє усуненню багатьох шкірних захворювань та інших проблем зі здоров'ям.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ultrazvukoviy-masazh_792.gif-->Ультразвуковий масаж


Що таке ультразвуковий масаж?


Ультразвуковий масаж діє на п'ять сантиметрів вглиб, Тому може позбавити від більшості проблем, в тому числі і від зайвої ваги.
Ультразвук застосовують як в медицині, так і в косметології. Медичне застосування спрямоване на лікування суглобових хвороб, серйозних шкірних, гінекологічних захворювань, патологій внутрішніх органів і відновлення післяопераційних наслідків.
Косметичне застосування має широкий спектр дій. Ультразвуковий масаж обличчя видаляє мімічні та вікові зморшки, судинну сітку, вугри і шрами, а також бореться з проблемною шкірою при підвищеній жирності або сухості. Ультразвуковий масаж тіла долає безліч неприємних захворювань і проблем, таких як надмірна вага, в'яла шкіра і т. п.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ultrazvukoviy-masazh_183.gif-->Ультразвуковий масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ultrazvukoviy-masazh_444.jpeg-->Ультразвуковий масаж

Чим корисний і який вплив має ультразвуковий масаж тіла?


Він відрізняється тим, що позбавлення від проблем відбувається ефективніше, ніж при інших типах масажу. Від чого саме вас врятує цей масаж для тіла?

 • Ультразвуковий масаж від целюліту.

 • Одна з найбільших проблем жіночої статі - це целюліт, який утворюється, незважаючи на дієти, і від якого дуже важко позбутися. Якщо ви будете використовувати ультразвуковий масаж тіла для боротьби з целюлітними відкладеннями, то позбавитеся від них в найкоротші терміни.

 • Боротьба з «апельсиновою кіркою».

 • З цією проблемою стикається безліч жінок, бо від слідів целюліту, як і від самого целюліту, дуже важко позбутися. Завдяки ультразвуковому масажу ви зможете подолати цю неприємність і придбати красиве, пружне тіло. Ультразвук своїм впливом розгладжує шкіру, покращує кровообіг в судинах і впливає на м'язову масу. Тому такий масаж в найкоротші терміни зробить вашу шкіру на стегнах бездоганною.

 • Видалення запальних процесів на тілі.

 • Досить часто на тілі може утворюватися запальний процес у вигляді почервоніння шкіри, висипу або припухлості. Якщо виявиться, що це не медикаментозне захворювання, а хвороба косметичного характеру, то вам прямо на масаж ультразвуком. Високочастотні хвилі знищать бактерій, які були збудниками, приберуть почервоніння і розгладять шкіру на вашому тілі.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ultrazvukoviy-masazh_505.jpeg-->Ультразвуковий масаж

  Має ультразвуковий масаж протипоказання? • Як і будь-яке інше втручання в природні процеси організму, ультразвук теж має ряд протипоказань, які варто враховувати, коли ви йдете на прийом до лікаря-косметолога. Так які ж протипоказання до ультразвукового масажу обличчя і тіла?

 • Вагітність на ранніх строках.

 • Якщо ви плануєте відвідати косметолога або лікаря заради ультразвукового масажу живота, то вам не варто цього робити, якщо ви вагітні. Вплив ультразвукових хвиль може негативно позначитися на здоров'ї малюка або ускладнити період виношування дитини.

 • Доброякісні та злоякісні утворення.

 • Подібного роду захворювання взагалі не можуть поєднуватися з ультразвуковим масажем. Це тільки зашкодить здоров'ю і погіршить становище.

 • Вегетосудинні і серцеві захворювання.

 • Ультразвук негативно впливає на організм, схильний до хвороб судин серця. Це може викликати низку неприємних наслідків і тільки посилить стан.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ultrazvukoviy-masazh_406.jpeg-->Ультразвуковий масаж
  Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео) Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_611.jpeg--> Целюліт - це проблема багатьох жінок.
  Апаратний масаж Апаратний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aparatniy-masazh_451.jpeg--> Масаж як такий відомий ще з античних часів, коли жінки самостійно приводили
  Боді масаж Боді масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/bod-masazh_421.jpeg--> Вплив масажу на організм людини колосальне. Він стимулює кровообіг, забезпечуючи
  Нейроседативний масаж Нейроседативний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/neyrosedativniy-masazh_881.jpeg--> Людині в будь-якому випадку необхідна розрядка після важкого дня або
  Урологічний масаж Урологічний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/urologchniy-masazh_481.jpeg--> Це медичний спосіб лікування проблем чоловічої сечостатевої системи. Його
  Вібраційний масаж Вібраційний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vbracyniy-masazh_341.jpeg--> Вібромасаж відносять до суто лікувальною процедурою. Його використовують у
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]