Дієти
Збудливий масаж
18.03.2015 1921 0 admin

Збудливий масаж

Схуднення і Краса

Збудливий масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zbudliviy-masazh_201.jpeg-->Збудливий масаж

Еротичний збудливий масаж - це щось на зразок прелюдії. Коли у пари виникає бажання зайнятися коханням, він відмінно підготує їх до процесу, при цьому подарує незабутні відчуття і зблизить в емоційному плані.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zbudliviy-masazh_212.gif-->Збудливий масаж


Що таке збудливий масаж і як його правильно робити?


Для того щоб робити цей масаж для збудження, можна спеціально підготуватися. Створіть романтичну обстановку на цей вечір. Запаліть ароматичні свічки, прикрасьте кімнату, підготуйте ложе, на якому особливо приємно буде насолоджуватися масажем, а згодом і сексом. Приготуйте олії, які зроблять процедуру ще більш ніжним і пристрасним.
Коли всі приготування позаду, можна приступати до найголовнішого. Як зробити збудливий масаж, щоб він вразив і підкорив вашу половинку? Його можна здійснювати за допомогою рук, пальців: ніжно натискаючи на особливо чутливі місця, проводячи руками по тілу, натискаючи пальцями на вигини і пестячи ніжні ділянки шкіри. Торкатися можна також і всім тілом, відчувати партнера, в цей час масажуючи руками чуттєві зони його тіла.
Торкайтеся ногами, ніжно проводите ступнями. Дівчина може ніжно понаступать на спину свого чоловіка, таким чином, зробить цей збудливий масаж для хлопця особливим.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zbudliviy-masazh_613.gif-->Збудливий масаж
Найсильніше він порушить, якщо починати його робити на самих віддалених від статевих органів ділянках тіла. Це втягне обох партнерів в якусь сексуальну гру, що стане чарівною прелюдією до всього, що буде відбуватися потім. Збудливий масаж повинен приносити насолоду обом учасникам.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zbudliviy-masazh_704.jpeg-->Збудливий масаж

Який він, збудливий масаж для чоловіків


Жінка повинна повністю відчувати свого коханого, знати про його бажання і про те, чого він чекає від близькості. Щоб вийшов дуже збудливий масаж, жінці необхідно цілком знати відчуття свого коханого чоловіка: де йому приємні дотики, які його ерогенні зони краще задіяти відразу, будь - згодом.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zbudliviy-masazh_765.jpeg-->Збудливий масаж

Масаж для збудження чоловіка - це цілий культ почуттів і жіночої відданості. Справжня жінка відчує, коли її чоловік буде на піку блаженства, зможе вгадати за своїм рухам, чи правильно вона його стосується.
Жінка може задіяти ще й такий чудовий козир, як волосся. Проводячи ними по тілу свого коханого, животу і нижче, вона може довести його до предоргазменного стану. Адже не секрет, що чоловіків приваблюють жіночі волосся, в деякому роді - це фетиш практично всієї сильної половини людства.
Робіть наголос на його слабкості і захоплюйтеся силою. Демонстративно пройдіться пальцями по м'язистим руках, ніжно доторкніться долонею. Особливою красою має масаж ступень. Масажуйте їх, погладжуйте, розслабляйте всю ногу, і ви відчуєте, як здригається ваш чоловік. Тільки тоді ви зрозумієте, що збудливий масаж для чоловіків - це ціле мистецтво.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zbudliviy-masazh_206.jpeg-->Збудливий масаж

Як зробити масаж для жінок збуджує?


Жінки прагнуть отримати романтику від цих проведених з вами миттєвостей. Тому, якщо ви вирішили робити масаж для жінки, збудливий він буде тоді, коли ви локализируете всі свої знання її ерогенних зон. Будьте ніжні і чутливі. Ледве-ледве торкайтеся пальцями її тіла, пестіть і стискайте ті частини, де, як ви знаєте, їй буде приємно. Даруйте любов і додавайте трохи чоловічий грубості. Говоріть своїй коханій приємні слова, в цей час ніжно погладжуючи її шию і плечі.
Вся суть цього масажу - це відчути партнера, розслабити і порушити його. Якщо ви будете робити все, щоб віддати, а не отримати, той натомість отримаєте набагато більше.
Масаж для ніг дитини Масаж для ніг дитини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-dlya-ng-ditini_211.jpeg--> Роблячи масаж дитині, ми допомагаємо йому зміцнити імунітет і
Боді масаж Боді масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/bod-masazh_421.jpeg--> Вплив масажу на організм людини колосальне. Він стимулює кровообіг, забезпечуючи
Эромассаж: техніка Эромассаж: техніка
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/eromassazh-tehnka_471.jpeg--> Є безліч способів для вираження власних почуттів, і ніжні доторки - один з
Як робити розслабляючий масаж: техніка масажу спини Як робити розслабляючий масаж: техніка масажу спини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-robiti-rozslablyayuchiy-masazh-tehnka-masazhu-spini_331.jpeg--> Лікувальний масаж, безсумнівно,
Тантричний масаж. Що це? Тантричний масаж. Що це?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tantrichniy-masazh-scho-ce_421.jpeg--> Тантричний масаж являє собою один із способів прояву кохання між
Вісцеральний масаж Вісцеральний масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vsceralniy-masazh_941.jpeg--> Практика терапії живота за допомогою рук (вісцеральна хіропрактика)
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]