Дієти
Японський масаж обличчя
18.03.2015 907 0 admin

Японський масаж обличчя

Схуднення і Краса

Японський масаж обличчя
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh-oblichchya_801.jpeg-->Японський масаж обличчя

Заповітне бажання кожної жінки - виглядати, як в 20 років, не дозволяючи постійних стресів, втоми, напруженого ритму життя негативно позначатися на зовнішності. Ми намагаємося домогтися цього всіма можливими способами, найчастіше досить недешевими, що вимагають великої кількості часу і до того ж небезпечними для здоров'я. На жаль, вони далеко не завжди дають бажані результати. Тим не менш, існують методики, ефективно омолоджують шкіру обличчя і повертають йому свіжість і привабливість.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh-oblichchya_142.gif-->Японський масаж обличчя


Саме до таких процедур входить завоював популярність у всьому світі японський масаж обличчя.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh-oblichchya_643.jpeg-->Японський масаж обличчя

Принципи японського масажу особи


Цей метод, який також називають масаж зоган, або «створення особи», з'явився в Японії багато століть тому і протягом усього цього часу і відточувався удосконалювався. Не так давно він був відроджений і доповнено Юкуко Танака - відомим японським стилістом, яка стала всесвітньо відомою завдяки своїм розробкам.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh-oblichchya_344.gif-->Японський масаж обличчя
Головною відмінністю масажу зоган від аналогічних процедур, що застосовуються в Європі, є його вплив не тільки на шкіру обличчя, але і на глибоко розташовані сполучні тканини, м'язи, кістки черепа і, звичайно ж, лімфатичні судини. Саме за рахунок активного масажу зон лімфатичних вузлів забезпечується помітне поліпшення відтоку лімфи від особи і виведення з цієї області значної кількості токсинів і шкідливих речовин.
Крім того, він ефективно розслабляє лицьові м'язи, робить благотворний вплив на судини, позбавляє від набряків і зморшок, допомагає відновити овал обличчя і усунути подвійне підборіддя.
Зоган масаж Юкуко Танака для омолодження особи проводиться досить жорстко, але безболісно. Особливо обережно масажується безпосередньо зона лімфатичних вузлів.

Правила, яких необхідно дотримуватися при виконанні масажу зоган


Якщо ви вирішили випробувати практику японського масажу, перш за все, уважно вивчіть анатомію особи, розташування зон лімфовузлів і напрямок лімфатичних судин, уздовж яких проводяться масажні рухи.
Зоган виконується в середньому протягом 15 хвилин в положенні стоячи, сидячи або лежачи, але обов'язково з рівною поставою.
Перед початком процедури ретельно очистіть шкіру: помийте обличчя теплою водою, протріть шкіру тоніком, позбавтеся від надлишків жиру з допомогою скрабу.
Змастіть шкіру шиї та обличчя жирним кремом або масажним маслом.
Кожна вправа зоган завершується елементом, при якому пальцями рук здійснюють натискальні руху, починаючи з області лімфовузлів в районі вушних раковин і опускаючись до ключиць. Докладно цей прийом показаний у підрозділі «японський масаж обличчя відео».
Масажні рухи здійснюються вздовж лімфатичних судин у напрямку від периферії до центру.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh-oblichchya_155.jpeg-->Японський масаж обличчя

Протипоказання до японського масажу особи


Необхідно пам'ятати, що зоган протипоказаний у ряді випадків:

 • захворювання лімфатичної системи;

 • ЛОР-хвороби;

 • ГРВІ;

 • запальні процеси шкіри обличчя;

 • втома;

 • купероз;

 • особлива обережність при худому обличчі і запалих щоках.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh-oblichchya_266.jpeg-->Японський масаж обличчя

  Японський масаж обличчя: відео


  У цьому підрозділі представлено докладний відео японського масажу обличчя. Ці відеоуроки допоможуть вам освоїти техніку виконання вправ і навчитися правильно проводити цю процедуру, що допомагає оздоровити шкіру і виглядати на 10 років молодше.

  Масаж Шиацу


  Поряд з зоган великою популярністю користується також масаж шиацу, заснований на натисканні на певні точки на тілі людини, який застосовується як для лікування різноманітних хвороб, так і для позбавлення від зморшок і омолодження особи.
  З його технікою ви можете ознайомитися на уроках «масаж шиацу відео» і «шиацу для обличчя відео».
  Японський чародійні масаж асахі для особи - вічна молодість і краса Японський чародійні масаж асахі для особи - вічна молодість і краса
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-charodyn-masazh-asah-dlya-osobi-vchna-molodst-krasa_901.jpeg--> Краса і здорова шкіра японок є
  Французький скульптурний масаж особи Французький скульптурний масаж особи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/francuzkiy-skulpturniy-masazh-osobi_771.jpeg--> Французький масаж - що це таке? Це чудовий засіб для
  Косметичний масаж обличчя Косметичний масаж обличчя
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_151.jpeg--> До яких тільки методів не вдаються жінки, щоб бути красивими:
  Моделюючий масаж обличчя Моделюючий масаж обличчя
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/modelyuyuchiy-masazh-oblichchya_311.jpeg--> Сучасним жінкам доводиться чимало часу приділяти тому, щоб
  Японський масаж Японський масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponskiy-masazh_281.jpeg--> Якісний масаж - один із самих приємних видів релаксації після важкого
  Відео уроки фітнесу для обличчя від Олени Россошинской Відео уроки фітнесу для обличчя від Олени Россошинской
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-ftnesu-dlya-oblichchya-vd-oleni-rossoshinskoy_421.jpeg--> Щоб бути красивою, необхідно ретельно
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]