Дієти
Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.
18.03.2015 789 0 admin

Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.

Схуднення і Краса

Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayska-dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-czyanfey_131.jpeg-->Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.
Дихальна гімнастика Цзяньфэй є справжньою знахідкою для тих, хто хоче схуднути, але при цьому не хоче мучити свій організм виснажливими дієтами.
У перекладі на російську мову Цзяньфэй означає «скидати жир». Саме підходяще назва гімнастики, займаючись якою потрібно тільки правильно дихати.

Що таке Цзяньфэй?


Дихальна гімнастика Цзяньфэй являє собою комплекс з трьох простих вправ, для виконання яких вам не потрібна спеціальна підготовка. Більше того, вам не потрібна якась певна одяг або інвентар. Гімнастикою Цзяньфэнь ви можете займатися де завгодно, будь то офіс, будинок або сад.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayska-dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-czyanfey_912.gif-->Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.


На що впливає Цзяньфэй?


Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.

Гімнастика Цзяньфэй володіє цілим рядом позитивних для людини ефектів:


 • Знімає втому і напругу. Така гімнастика чудово впишеться у ваш обідню перерву або після робочий час. Усього кілька хвилин, і ви будете себе почувати оновленої

 • Знижує відчуття голоду. Завдяки правильно збалансованого комплексу вправ ваше почуття голоду притупиться, і ви будете споживати менше продуктів

 • Нормалізує обмін речовин

 • Зміцнення імунітету • Як швидко буде помітний ефект?


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayska-dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-czyanfey_194.jpeg-->Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.
  Вже після 3х днів занять дихальною гімнастикою ви скинете близько 1 кілограма. Продовжуючи щоденні заняття, ви скинете 5 кілограмів за перший місяць та до 12 протягом 3х місяців.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayska-dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-czyanfey_485.gif-->Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.
  Якщо вам важливий швидкий результат, те можна слідувати ще і дієт. Але, на відміну від дієт, Цзяньфэй не має протипоказань і їй може займатися абсолютно кожен.

  Вправи Цзяньфэнь.


  Цзяньфэнь складається з комплексу трьох простих вправ, які допоможуть вам завжди залишатися в тонусі. Називаються вони: Хвиля, Жаба і Лотос.
  Зупинимося докладніше на кожному з вправ.

  Хвиля.


  Дана вправа варто виконувати до їжі, або замість їжі. Воно притуплює відчуття голоду, розслабляє і допомагає боротися із запамороченням і втомою. Хвиля робиться в обов'язковому порядку лише в перші дні вправ. Далі - на ваш розсуд.
  Також рекомендується починати робити її в лежачому положенні і лише потім переходити на положення стоячи.

  Жаба.


  Користю даної вправи є нормалізація кровообігу. Це сприяє поліпшенню обміну речовин і роботи ШКТ. Крім того, ця вправа забезпечує масаж внутрішніх органів.
  Вкрай не рекомендується робити цю вправу в післяопераційний період і при внутрішніх кровотечах.

  Лотос.


  Ця вправа нормалізує обмін речовин і сприяє зменшенню втоми. Рекомендується робити в обідню перерву, тим самим, максимально відпочиваючи перед залишком робочого дня. Протипоказання у цієї вправи відсутні, т. до лотос є позою для медитації і не вимагає яких-небудь дій і зусиль.


  Зовсім не обов'язково виконувати весь комплекс вправ за один раз. Ви можете розділити його і виконувати вправи по кілька разів протягом дня.
  Обережно до даної методики варто підходити людям з травмами хребта, частими внутрішніми кровотечами, людям у післяопераційний період, а також вагітним жінкам.
  Як бачите, в китайській дихальної гімнастики Цзяньфэнь немає нічого складного, і вона ідеально підходить для людей будь-якого віку. Як і в будь-якій іншій гімнастики, головне не перестаратися.
  Займайтеся дихальними вправами і худніть без зусиль.
  Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-cigun-pradavnya-kitayska-sistema-ozdorovlennya_421.jpeg--> Цигун прийшов до нас з
  Дихальна гімнастика для схуднення «Оксисайз». Дихальна гімнастика для схуднення «Оксисайз».
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-oksisayz_891.jpeg--> Дихальна гімнастика Оксисайз все більше і більше
  Дихальна гімнастика оксисайз: дихаємо і худнемо. Основні вправи. Відео. Дихальна гімнастика оксисайз: дихаємо і худнемо. Основні вправи. Відео.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihalna-gmnastika-oksisayz-dihayemo-hudnemo-osnovn-vpravi-vdeo_851.jpeg--> Дихальна гімнастика оксисайз вже
  Дихальна гімнастика для схуднення бодіфлекс Дихальна гімнастика для схуднення бодіфлекс
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-bodfleks_801.gif--> Бодіфлекс, як стверджує творець даної методики Грір
  Оксисайз! - дихальна гімнастика для схуднення Оксисайз! - дихальна гімнастика для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/oksisayz-dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya_951.jpeg--> Багато хто з нас прагнуть схуднути. Для цього ми
  Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення: відео вправи, відгуки Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення: відео вправи, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihalna-gmnastika-marini-korpan-dlya-shudnennya-vdeo-vpravi-vdguki_381.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]