Дієти
Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
18.03.2015 3290 0 admin

Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.

Схуднення і Краса

Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_241.png-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
Про тему схуднення написано безліч книг. Одні представляють собою список дієт і розповідають про правила прийому їжі, і її калорійності. Інші ж розглядають психологічні аспекти і допомагають позбавитися від самого бажання приймати багато їжі. Безсумнівно, для того, щоб правильно схуднути і залишатися завжди в хорошій формі мало просто дотримуватися-яку дієту. Потрібно навчитися розуміти себе і свій організм. У цій добірці представлені кращі книги про схуднення і правильному харчуванні.

П'єр Дюка. «Я не вмію худнути».


Дана книга про схуднення вже є бестселером в ряді європейських країн. Доктор Дюка розглядає свою систему схуднення у двох етапах. Спочатку безпосередній скидання ваги, а потім підтримка отриманого результату.
Порівняно з більшістю інших книг про схуднення, система Дюка дозволяє до вживання безліч продуктів. Близько 100 різновидів продуктів, з яких майже 30 овочів. Крім того, за цією системою ви зможете вживати необхідний вам об'єм їжі і не змушувати свій організм голодувати. Дана книга про схуднення обов'язкова до ознайомлення.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_132.gif-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.


Маргарита Корольова. «Легкий шлях до стрункості. Схуднути назавжди».


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_353.jpeg-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
Книги про схуднення Маргарити Корольової вже давно користуються попитом. За її методиками худнули багато знаменитостей. Тираж книг Маргарити вже досяг позначки в 500 тисяч і продовжує зростати.
Книги Маргарити Корольової розглядають не тільки список різнобічних дієт, але і зачіпають психологічні аспекти процесу схуднення:


 • Як правильно харчуватися. Які дієти варто дотримуватися

 • Психологічні особливості. Чи варто взагалі худнути при вашому вазі і формах

 • Зведення людиною їжі культ і як з цим боротися.

 • Факти про ожирінні, які інші лікарі намагаються не висвітлювати. • Книги Маргарити Корольової є прекрасним вибором, якщо ви хочете не тільки скинути зайву вагу, але і зрозуміти, як уникнути його надалі.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_914.gif-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
  Мішель Монтіньяк. «Метод схуднення Монтіньяка. Особливо для жінок»


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_805.jpeg-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
  Дана книга про схуднення буде корисна тим, хто не хоче сильно обмежувати себе в прийомі їжі. Дієти не виснажливі і спрямовані на очищення організму, поступове зниження ваги і закріпленні на отриманому результаті.
  Метод Монтіньяка заснований на правильному вживанні білка і повільних вуглеводів, які сприяють правильному засвоєнню їжі.

  Аллен Карр. «Легкий спосіб скинути вагу».


  Мотивуюча книга для схуднення Аллена Карра вже не перший рік знаходиться в топах продажів і небезосно
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_526.jpeg-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
  послідовно користується великим попитом. Аллен Карр використовує в своїх книгах психологічні методи, щоб допомогти людині домогтися потрібного результату. У цій книзі про схуднення Аллен Карр розповідає нам:

 • Як схуднути, не керуючись дієтами і вживаючи в їжу улюблені продукти

 • Як не переступити грань між звичайним схудненням і анорексією

 • Як навчити себе почувати свій апетит і є рівно стільки, скільки це необхідно організму


 • Книга про схуднення Аллена Карра є обов'язковою до прочитання і повинна стояти на вашій книжковій полиці.

  С. В. Дрьомов і А. В. Кондрашов. «Дієта «Доктор Борменталь»».


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_857.jpeg-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
  Автори даної книги про схуднення розповідають про те, як правильно харчуватися, не піддаючи свій організм виснажливими дієтами. Метод схуднення заснований виключно на психології людини. Книга дає покрокове керівництво до схуднення, розповідає про важливість їжі, але не зводить її в культ, змушуючи людину зробити переоцінку їжу.
  Якщо ви готові спробувати психологічний спосіб боротьби із зайвою вагою, то ця книга є прекрасний вибором для вас.

  Девід Кесслер. «Кінець обжерливості».


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_608.jpeg-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
  У цій книзі автор розповідає нам про психологічному сенсі самого процесу поїданні їжі:

 • Чому нам потрібно є

 • Чому ми хочемо

 • Чому стрес підсилює почуття голоду

 • Як і які продукти викликають почуття звикання

 • Як боротися з переїданням


 • Книга не дає жодних порад щодо дієт. Лише інший погляд на проблему надмірної ваги і нові методи аналізу і боротьби з ним.

  Жюстін. «Цього ранку я вирішила перестати їсти».


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/top-kraschih-motivuyuchih-psihologchnih-knig-pro-shudnennya-chitayemo-pravilnu-lteraturu_469.jpeg-->Топ кращих мотивуючих і психологічних книг про схуднення. Читаємо правильну літературу.
  Розповідаючи про дієти і способи схуднення не можна не згадати і про зворотний бік цього процесу. Анорексія. Особливо чутливі дівчата часто переходять межу між схудненням і доведенням до стану анорексії.
  Книга оповідає про дівчину Жюстін, яка в силу багатьох причин вирішує схуднути і мало не позбавляється життя, в гонитві за своєю мрією бути стрункою. Жюстін за 2 року практично втрачає половину ваги, нещадно вимотуючи свій організм. Книга написана доступною мовою і містить мінімум відступів. Для всіх юних осіб, бажаючих схуднути через кілька складок, дана книга є річчю першої необхідності.
  Розвантажувальні дні для схуднення від Маргарити Корольової Розвантажувальні дні для схуднення від Маргарити Корольової
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/rozvantazhuvaln-dn-dlya-shudnennya-vd-margariti-korolovoyi_451.jpeg-->Ця стаття розповість про
  Лікар дієтолог Маргарита Корольова і її методика схуднення Лікар дієтолог Маргарита Корольова і її методика схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-06/lkar-dyetolog-margarita-korolova-yiyi-metodika-shudnennya_841.jpeg-->Ця стаття розповість про ефективною і
  Баночки з вічною молодістю: огляд кращих anti-age продуктів Баночки з вічною молодістю: огляд кращих anti-age продуктів
  Вік – страшне слово для жінки. Але як продовжити молодість? Проблема зовсім не в цифрах, а в явних ознак вікових змін. Шкіра втрачає колишню
  Танці і танцювальні вправи для схуднення. Танці і танцювальні вправи для схуднення.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tanc-tancyuvaln-vpravi-dlya-shudnennya_361.jpeg--> Танці є відмінним способом, якщо ви хочете схуднути в
  Як сформувати правильну поставу у дорослих і дітей: вправи, поради Як сформувати правильну поставу у дорослих і дітей: вправи, поради
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-sformuvati-pravilnu-postavu-u-doroslih-dtey-vpravi-poradi_151.jpeg--> Стежити за своєю поставою потрібно
  Рідкі амінокислоти для жінок: як їх вживати? Рейтинг кращих амінокислот Рідкі амінокислоти для жінок: як їх вживати? Рейтинг кращих амінокислот
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rdk-amnokisloti-dlya-zhnok-yak-yih-vzhivati-reyting-kraschih-amnokislot_941.jpeg--> Амінокислоти в якості
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]