Дієти
Масаж при сколіозі
18.03.2015 3135 0 admin

Масаж при сколіозі

Схуднення і Краса

Масаж при сколіозі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz_821.jpeg-->Масаж при сколіозі

Викривлення хребта вимагає комплексного підходу і лікування. Масаж при сколіозі допомагає зменшити тиск на спину і зняти напругу. Однак сеанси масажу повністю не зміцнюють м'язовий корсет. Їх потрібно застосовувати в комплексі з іншими методами лікування: регулярні заняття лікувальною фізкультурою, носіння корсета, тракційна терапія і медикаменти. Викривлення хребта виникає з багатьох причин:

 • неправильна постава;

 • ревматизм;

 • міжхребетні освіти;

 • запальні процеси.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz_852.jpeg-->Масаж при сколіозі

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz_253.gif-->Масаж при сколіозі


  Основні ступені сколіозу


  Лікарі розрізняють 4 ступені захворювання. Ступінь визначається тільки при клінічному огляді і залежить від величини викривлення спинних хребців від прямої осі. Масаж при викривленні хребта проводиться спеціалістом, щоб зняти напругу хребців і в той же час тонізувати ослаблені м'язи.
  Викривлення хребта від прямої осі з незначним поворотом хребців вважають сколіозом 1 ступеня. Ця ступінь захворювання часто діагностується у дітей в період активного росту організму. Початкова ступінь легко коригується мануальною терапією і комплексом вправ. Щоб зрозуміти, які основні техніки повинен обов'язково використовувати спеціаліст, подивіться в Інтернеті масаж при сколіозі у дітей відео. Тоді ви більш предметно зможете уявити, як проходить процедура. Сеанси повинні проходити не рідше 1 рази в тиждень.

  Прийоми Шиацу. Сколіоз 1 ступеня


  Масаж при сколіозі 1 ступеня включає в себе наступні основні прийоми і техніки:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz_344.gif-->Масаж при сколіозі

 • Зміщення тканин вздовж і поперек м'язів спини. Спеціаліст масажує м'язи, зрушуючи їх уздовж або поперек хребта. При масажі м'язів уздовж хребців права рука лягає на крижі, а ліва зрушує тканини уздовж м'язів. При поперечному розтягуванні м'язів руки лежать на тій стороні спини, яка знаходиться далі від масажиста. З допомогою ваги свого тіла він повільно зрушує тканини, вздовж гребеня здійснюючи м'які поступальні рухи.

 • Розминання крижів. Одна рука лягає на іншу, потім масажист робить кругові рухи від крижів проти годинникової стрілки і назад.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz_435.jpeg-->Масаж при сколіозі

  Сколіоз 2 ступеня


  Це більш серйозна стадія захворювання. Його можна помітити при візуальному огляді. При положенні стоячи руки вздовж тіла помітно відрізняється рівень лопаток і плечей, нерівномірно виділені трикутники талії з обох боків хребта. Явно присутній ротація хребців. Масаж від сколіозу у комплексі з ЛФК - один з найбільш дієвих методів лікування. При правобічному сколіозі спеціаліст тонізує ліву частину спинних м'язів, лівобічний коригується тонизированием правій частині спинних м'язів і розслабленням лівій частині.

  Сколіоз 3 ступеня


  Він вимагає більш серйозного лікування. Хвороба на цій стадії піддається коректуванню тільки при виявленні до 11 років. Основною ознакою є явний міжреберний горб. Методи лікування на цій стадії вибираються в кожному випадку індивідуально. Це може бути стаціонарне лікування, операція, мануальна і медикаментозна терапія. Сеанси масажу при сколіозі в цьому випадку повинні проходити з урахуванням всіх нюансів. Більш детальну інформацію можна почерпнути з Інтернету, подивившись масаж при сколіозі 3 ступеня відео. Оскільки існують різні методики корекції і лікування, процедура призначається виключно лікарем.
  Практика показує, що кваліфікований і досвідчений фахівець домагається значних поліпшень, проводячи масаж, сколіоз 1 ступеня у такому разі може зникнути зовсім.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz_476.jpeg-->Масаж при сколіозі

  Масаж спини при сколіозі: відеоуроки


  Інтернет надає багато корисної інформації. В даний час прийомів мануальної терапії навчають на різних курсах і тренінгах. Більш детально про навчання можна дізнатися з профільних інтернет-сайтів вашого міста. Фахівцеві буде корисно переглянути масаж при сколіозі відео навчання, щоб пригадати нюанси проведення прийомів масажу при сколіозі.
  Масаж при дисплазії кульшових суглобів Масаж при дисплазії кульшових суглобів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-displazyi-kulshovih-suglobv_641.jpeg-->
  Масаж при остеохондрозі Масаж при остеохондрозі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-osteohondroz_501.jpeg--> Для усунення неприємних больових симптомів, які часто виникають при
  Як робити масаж ніг Як робити масаж ніг
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-robiti-masazh-ng_801.jpeg--> Щоб швидко зняти втому і напругу, важливо знати, як робити масаж ніг
  Масаж при сколіозі у дітей Масаж при сколіозі у дітей
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz-u-dtey_301.jpeg--> Лікувальний масаж необхідний кожній дитині, у якої є будь-які
  Масаж шийно-комірцевої зони дітям Масаж шийно-комірцевої зони дітям
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-shiyno-komrcevoyi-zoni-dtyam_731.jpeg--> Масаж шийно-комірцевої зони дітям, як і дорослим,
  Як робити масаж руки після інсульту Як робити масаж руки після інсульту
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-robiti-masazh-ruki-pslya-nsultu_681.jpeg--> Одним з ефективних методів відновлення після
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]