Дієти
Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.
18.03.2015 1893 0 admin

Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.

Схуднення і Краса

Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-dlya-shudnennya-zhivota-recepti-obgortan-v-domashnh-umovah_901.jpeg-->Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.

Спочатку обгортання використовувалися як засіб проти целюліту. Але в результаті досліджень і спостережень з'ясувалося, що на цьому корисні властивості обгортання не закінчуються. Як засіб для схуднення, обгортання не менш корисні, ніж заняття аеробікою або дихальними вправами. Обгортання можна робити вдома, використовуючи різні інгредієнти. Розглянемо найпопулярніші рецепти обгортань для схуднення в домашніх умовах.
Дескріпшн - Ефективні обгортання для схуднення живота в домашніх умовах. Медове, оцтове, фруктове обгортання. Обгортання блакитною глиною для схуднення. Обгортання на ніч. Відгуки та рекомендації.

Корисна інформація про обгортанні.


Саме обгортання можна робити як з усякого роду добавками, що допомагають розігріти проблемну ділянку для виведення шлаків, так і без нічого.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-dlya-shudnennya-zhivota-recepti-obgortan-v-domashnh-umovah_602.gif-->Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.


Для занять фізичними вправами, рекомендується використовувати просте обгортання. Якщо ж ви збираєтеся розслабитися і спокійно полежати 30-40 хвилин, то тоді вже можете сміливо використовувати лікувальні суміші.
Перед тим, як почати процес обгортання, прийміть душ, распарьте тіло, помасажуйте живіт, витріть його насухо і лише тоді приступайте до процесу. Живіт повинен бути ідеально чистим, щоб обгортання справило належний ефект.

Протипоказання при обгортаннях.


Як у будь-якої методики для схуднення, обгортання має свої нюанси та протипоказання, які потрібно обов'язково враховувати.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-dlya-shudnennya-zhivota-recepti-obgortan-v-domashnh-umovah_833.gif-->Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.

 • Переконайтеся, що у вас немає алергічних реакцій на компоненти суміші, яку збираєтеся наносити

 • Якщо у вас присутні пухлини, то обгортання вкрай протипоказані. Ви лише погіршите своє стан.

 • Обгортання не рекомендуються людям, страждаючим серцево-судинними захворюваннями і варикозом.

 • Захворювання шкіри теж можуть стати перешкодою для початку процедур.


 • У будь-якому випадку, перед початком процедур, проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем.

  Рецепти обгортань для схуднення.


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-dlya-shudnennya-zhivota-recepti-obgortan-v-domashnh-umovah_364.jpeg-->Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.

  Далі ви зможете ознайомитися зі списком найбільш дієвих обгортань. Обов'язковий аксесуар для даних процедур - плівка для обгортань. Придбати її ви зможете в найближчій аптеці. Замість плівки ви можете використовувати спеціальні еластичні бинти. Також рекомендується використовувати теплі шарфи або шаль для посилення ефекту.

  Медове обгортання.


  Для медового обгортання вам знадобляться:

 • Мед. 2 столових ложки

 • Ефірні масла. За бажанням


 • Мед необхідно розтопити до рідкого стану і додати кілька крапель ефірних масел. Рівномірно нанесіть цю суміш на живіт і потім оберніться плівкою або бинтами. Обмотайте поверх цього шарф і ляжте під ковдру. Після закінчення процедури сходіть в душ і ретельно змийте з себе залишки меду.

  Обгортання блакитною глиною.


  Обгортання глиною, мабуть, найпопулярніші і явно виділяються серед подібних процедур. Глина має омолоджуючий ефект і якщо у вас є можливість не лише робити обгортання, але ще і ванни з глиною або брудом, то обов'язково спробуйте.
  Для обгортань використовується тільки блакитна глина.
  Глина розлучається з невеликою кількістю води до однорідного в'язкого стану. Обов'язковим пунктом є розмішування даної суміші дерев'яною ложкою. Будь-які металеві предмети не можна використовувати для приготування.
  Нанесіть на живіт глину, оберніться плівкою для схуднення і ляжте під ковдру або теплий плед. Після 30-50 хвилин можете йти в душ.
  Курс обгортань глиною рекомендується продовжувати не більше 14 днів.

  Оцтове обгортання для схуднення.


  Дане обгортання відрізняється від більшості подібних тим, що час обгортання не має істотних обмежень і ви можете сміливо залишати плівку на ніч і вже вранці йти в душ.

 • Оцет розведіть в теплій кип'яченій воді в співвідношенні 1 до 2.

 • Промокніть тканинні бинти в цій суміші і обмотайте ними тіло.

 • Поверх бинтів оберніть плівку, а поверх плівки - шарф або шаль

 • Укутати теплим пледом і лягайте спати.


 • Фруктове обгортання.


  Як і оцтове, фруктове обгортання є тим видом суміші для схуднення, яку можна залишати на ніч. Завдяки природним компонентам, фруктове обгортання сприяє підтягування шкіри і її регенерації. Крім того, тіло охочіше вбере в себе вітамінний комплекс, що міститься у фруктах.
  Для приготування нам знадобиться:

 • Фрукти. Можете використовувати будь-який набір фруктів, що тільки зможете придумати.

 • Сметана. 1 столова ложка

 • Ягоди. Будь-які

 • Ефірні масла.


 • Фрукти з ягодами наріжте на невеликі часточки. Потім всі інгредієнти помістити в блендер і дочекайтеся до утворення однорідного пюре.
  Це пюре рівномірно нанесіть на шкіру і зверху оберніться плівкою. Укутайтеся під теплу ковдру і спокійно засинайте. За відгуками, за одну ніч цілком реально позбутися від 500-800 грам зайвої ваги.
  Існує ще безліч інших обгортань для схуднення, але якщо ви хочете робити обгортання в домашніх умовах, то саме ці 4 види будуть для вас найбільш підходящими.
  Рейтинг кращих домашніх обгортань Рейтинг кращих домашніх обгортань
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/reyting-kraschih-domashnh-obgortan_791.jpeg-->
  Обгортання для схуднення - ефективний засіб скоротити обсяги талії, стегон, ... Обгортання для схуднення - ефективний засіб скоротити обсяги талії, стегон, ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-dlya-shudnennya-efektivniy-zasb-skorotiti-obsyagi-talyi-stegon-sdnic_401.jpeg--> Обгортання для
  Обгортання в бані - рекомендації, протипоказання і рецепти Обгортання в бані - рекомендації, протипоказання і рецепти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-v-ban-rekomendacyi-protipokazannya-recepti_271.jpeg--> Обвислая шкіра, целюліт і звисаючий жирок
  Міостимуляція для схуднення Міостимуляція для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mostimulyacya-dlya-shudnennya_931.jpeg--> Міостимуляція - альтернативний спосіб роботи над своїм тілом, без
  Обгортання глиною Обгортання глиною
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-glinoyu_161.jpeg-->
  Обгортання з гірчицею для схуднення: відгуки тих, що худнуть Обгортання з гірчицею для схуднення: відгуки тих, що худнуть
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-z-grchiceyu-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut_911.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]