Дієти
Як зробити медове обгортання
18.03.2015 1214 0 admin

Як зробити медове обгортання

Схуднення і Краса

Медові обгортання для схуднення: як їх робити
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-medove-obgortannya_431.jpeg-->Як зробити медове обгортання
Мед є корисним продуктом, який наші предки використовували для лікування найрізноманітніших недуг. З недавніх пір широке застосування отримали та косметологічні властивості цього продукту, дозволяють не тільки принести значну користь організму, але і скинути зайва вага. Мова йде про процедури, які носять назву медовим обгортанням.

Взагалі, обгортання для схуднення використовуються вже дуже давно, ще з часів Древнього Єгипту. В наш час з ростом популярності даної процедури збільшується і кількість різних компонентів, що використовуються для цього. У хід пішли навіть шоколад, кава і т. д. Що дивно, корисний ефект вони дають у будь-якому випадку. Однак по ефективності для схуднення з медовим обгортанням зрівнятися вони не можуть.

Як зробити медове обгортання

Як робити обгортання з медом?


Для цієї процедури вам знадобиться лише мед і харчова плівка. Проте мед обов'язково купуйте тільки натуральний! Інакше користі від нього просто не буде. Ідеально для планованого обгортання підходить продукт середньої консистенції.

 • Спочатку мед слід розігріти до комфортної температури. Комфортна - це температура нижче 366 градусів. Якщо ця речовина для обгортання перегріти, свої корисні властивості воно вже втратить.

 • Розігрівається мед на звичайній водяній бані. Тобто, в маленькій каструлі з нашим продуктом, що знаходиться в великій посудині з окропом або гарячою водою на вогні.

 • Після такої бані мед прийме більш відповідну консистенцію і стане повністю придатним для обгортання.

 • Наносити цілюща речовина слід легкими рухами на попередньо очищену скрабом шкіру.

 • Потім оберніть проблемні ділянки декількома шарами харчової плівки, намагаючись не сильно її затягувати. Залиште крові можливість вільно циркулювати.

 • Тепер можете залишити мед на тілі хвилин на 20-30. Посилити ефект вам вдасться, якщо ви при цьому буде займатися якимись фізичними вправами або просто робити роботу по дому.

 • Після закінчення зазначеного строку зніміть плівку і змийте мед без мила та інших схожих засобів.


 • Як зробити медове обгортання

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-medove-obgortannya_964.gif-->Як зробити медове обгортання


  Обгортання для схуднення з медом: і відгуки про процедуру


  Про медовий обгортанні для схуднення відгуки в мережі можна зустріти найрізноманітніші. Як правило, вони несуть позитивний сенс, проте часто можна зустріти попередження, що до описуваної операції слід ставитися з обережністю. Це і справді так. Перед обгортанням бажано перевіряти відсутність алергії на цей продукт. Наприклад, нанесенням його на внутрішню бік ліктьового згину. Якщо почервоніння або подразнення протягом наступних 20 хвилин у вас не з'явиться, значить все нормально. Якщо ж з'являється негативна реакція організму, про медовий обгортанні, на жаль, вам доведеться забути.

  Як зробити медове обгортання

  Обгортання для схуднення: мед і гірчиця


  Не менш давню історію застосування в народній медицині має і гірчиця. Цей продукт жінки почали використовувати в Середньовіччі, зцілюючи з його допомогою шкірні та простудні захворювання. Ну, і заодно видаляючи кілька зайвих сантиметрів жиру, хоча в той час представниці прекрасної підлоги навряд чи переслідували такі цілі - ідеали краси тоді були дещо інші.

  Готуватися до медово-гірчичного обгортання стоїть за день до початку цієї процедури:

 • Напередодні медового обгортання з гірчицею слід залити 4 ст. ложки гірчичного порошку невеликим об'ємом гарячої води.

 • Перед самою операцією розігрітий мед змішайте з гірчицею, нанесіть на проблемні ділянки і оберніть їх плівкою.

 • Потримайте приготовану суміш на тілі хвилин з 15 після чого ретельно змийте з милом або гелем і нанесіть зволожуючий крем.


 • Майте на увазі, що по закінченні медово-гірчичного обгортання характерне легке печіння і поколювання шкіри, однак особливий дискомфорт це не повинно приносити.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-medove-obgortannya_326.gif-->Як зробити медове обгортання

  Гірчиця: склад, калорійність і корисні властивості Гірчиця: склад, калорійність і корисні властивості
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/grchicya-sklad-kalorynst-korisn-vlastivost_611.jpeg--> Така популярна сьогодні приправа, як гірчиця, була
  Рейтинг кращих домашніх обгортань Рейтинг кращих домашніх обгортань
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/reyting-kraschih-domashnh-obgortan_791.jpeg-->
  Обгортання в бані - рекомендації, протипоказання і рецепти Обгортання в бані - рекомендації, протипоказання і рецепти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-v-ban-rekomendacyi-protipokazannya-recepti_271.jpeg--> Обвислая шкіра, целюліт і звисаючий жирок
  Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах. Обгортання для схуднення живота. Рецепти обгортань в домашніх умовах.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-dlya-shudnennya-zhivota-recepti-obgortan-v-domashnh-umovah_901.jpeg--> Спочатку обгортання
  Лікування целюліту за допомогою зовнішнього та внутрішнього застосування ме ... Лікування целюліту за допомогою зовнішнього та внутрішнього застосування ме ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lkuvannya-celyultu-za-dopomogoyu-zovnshnogo-ta-vnutrshnogo-zastosuvannya-medu-dlya-shudnennya_131.gif--> Хто
  Обгортання з гірчицею для схуднення: відгуки тих, що худнуть Обгортання з гірчицею для схуднення: відгуки тих, що худнуть
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obgortannya-z-grchiceyu-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut_911.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]