» » Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 09:28)   
  •   0   
  •  814 

Лазерна ліпосакція
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lazerna-lposakcya-zhivota-stegon-pdborddya-opis-foto-vdeo_881.jpeg-->Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео
Жінка лягає на операційний стіл і встає з нього прекрасною Афродітою - чи не про це мріють мільйони сучасних жінок? Як правило, на такі операції вирішуються, щоб підкоригувати недоліки фігури, а не із-за стану здоров'я. Список послуг сучасної пластичної хірургії вражає своєю різноманітністю : лазерна ліпосакція живота, лазерна ліпосакція стегон, лазерна ліпосакція підборіддя, щік і багато іншого.

Безопераційна лазерна ліпосакція стає все більш популярною. Цей новий метод контурної пластики дає можливість позбутися від ненависних звисаючих складок в різних зонах, де застосування фізичних навантажень і різних дієт не дає ефекту. Що стосується традиційного процесу ліпосакції, то там існує ризик появи ускладнень і тривалий реабілітаційний період.

Що таке лазерна ліпосакція?


Процес лазерної ліпосакції полягає у введенні тоненького лазерного зонда під шкіру. Зонд закінчується головкою, яка випромінює низкоинтенсивний лазер. У результаті його впливу відбувається вибіркове руйнування ліпідних клітин або ліполіз. Завдяки цьому процес і носить назву: лазерний ліполіз. Отже, клітини руйнуються, а що виходить з них жир всмоктується в кровотік, звідки потрапляє в кінцеву точку призначення - печінка, яка його нейтралізує.

Даний метод видалення жиру є найбільш природним. Він відрізняється від класичної вакуумної ліпосакції тим, що не ушкоджуються кровоносні судини і нервові волокна, що надзвичайно важливо для недопущення ускладнень. На шкірі залишається тільки невеликий рубчик, який з часом стає і зовсім невидимим.

Перш ніж зважитися на подібне оперативне втручання, слід уважно поставитися до вибору клініки, а також лікаря, ознайомитися з думкою інших клієнтів і почитати відгуки про даному типі операції на тематичних форумах.

Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео


Зазвичай після процедури рекомендують дотримуватися дієти з пониженим вмістом вуглеводів і жирів протягом тижня, а також пити до двох літрів рідини в день. Якщо це передбачає тип операції, рекомендується носіння компресійної білизни - ще однією перевагою є те, що термін його носіння скорочується в два рази порівняно з вакуумним методом.

Лазерна ліпосакція живота - це найбільш частий випадок даного оперативного втручання, і відгуки свідчать про високу ефективність цього процесу. Лазерна ліпосакція живота - фото до і після:

Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео

Які можуть бути ускладнення?


Сама процедура переноситься пацієнтами добре, тому що використовується місцева анестезія. Деякі люди в процесі відчувають тягнення, але не болючі.

Після лазерної ліпосакції іноді спостерігається набряк м'який тканин, легке роздратування і почервоніння шкіри. Ці симптоми швидко зникають. Симптоми інтенсивніше, якщо лазерний ліполіз поєднувався з вакуумним відкачуванням жиру.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lazerna-lposakcya-zhivota-stegon-pdborddya-opis-foto-vdeo_914.gif-->Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео


Як проходить процес лазерної ліпосакції?


В процесі проведення ліполізу лазером під шкіру вводять 1 мм канюлю. Потім туди ж вводять лазерний зонд і починають процедуру руйнування ліпідних клітин. Жир потроху всмоктується в кровотік і нейтралізується у печінці. Є можливість поєднувати лазерну і вакуумну ліпосакцію, відразу ж відкачуючи руйнується жир з організму. Як проходить така лазерна ліпосакція, можна подивитися на відео:Інша пацієнтка прокоментувала процедуру так:
Ефект від операції помітний вже відразу, але це тільки початковий - повністю результат став видний приблизно через місяць. Я зробила цю операцію рік тому і досі задоволена ефектом - фігура стала більш підтягнутою і витонченою. Головне-не запускати себе після процедури - після реабілітаційного періоду потрібно переходити на правильне харчування і невеликі фізичні вправи. Так можна зберегти ефект надовго.
Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео


Слід пам'ятати, що жоден вид ліпосакції не бореться з неправильним способом життя і не гарантує, що через якийсь час жирові відкладення не з'являться знову. Також не покращиться зовнішній вигляд шкіри, не сховаються розтяжки і целюліт . Важливо стежити за своїм способом життя й підтримувати тіло у відмінній фізичній формі.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lazerna-lposakcya-zhivota-stegon-pdborddya-opis-foto-vdeo_646.gif-->Лазерна ліпосакція живота, стегон, підборіддя - опис, фото, відео

загрузка...
Написати Вконтакте