» » Ліполітікі для особи - засоби, що допомагають делікатно прибрати зайві обсяги і сформувати новий овал
 • автор: admin  
 • (18-03-2015, 09:27)   
 •   0   
 •  143 

Ліполітікі для особи: чудовий засіб?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lpoltk-dlya-osobi-zasobi-scho-dopomagayut-delkatno-pribrati-zayv-obsyagi-sformuvati-noviy-oval_521.jpeg-->Ліполітікі для особи - засоби, що допомагають делікатно прибрати зайві обсяги і сформувати новий овал
Ще в останніх десятиліттях минулого століття для радикальної боротьби з відкладеннями жиру під шкірою стали використовувати так звані ліполітікі. Липолитик - препарат, що складається з соєвого ферменту, більш знайомого як лецитин і дезоксихолат натрію. Перший розчиняє зруйновані жирові клітини, а другий діє на цілі. Продукти розпаду виводяться згодом з організму за допомогою лімфи.

Ліполітікі: цілеспрямоване руйнування жирових клітин


Вперше ліполітікі для особи були застосовані для усунення холестеринових бляшок на століттях. Тоді цей метод взяли на озброєння косметологи і стали вводити препарати в місця, найбільш проблемні з точки зору відкладень:

 • боки;

 • живіт;

 • верхня частина стегон;

 • сідниці;

 • щоки і підборіддя.


 • Взагалі те, що називають «ліполітікі для обличчя» не зовсім відповідає їх функціям. Для особи активно використовується мезотерапія. Це процедура введення в середні шари шкіри і зміцнюючого формує овал обличчя коктейлю. Він включає не тільки ліполітікі, але і вітаміни, амінокислоти.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lpoltk-dlya-osobi-zasobi-scho-dopomagayut-delkatno-pribrati-zayv-obsyagi-sformuvati-noviy-oval_662.gif-->Ліполітікі для особи - засоби, що допомагають делікатно прибрати зайві обсяги і сформувати новий овал


  А ось ліполітікі для тіла - це те, що діє виключно на жирові капсули і допомагає справлятися навіть з запущеними формами целюліту . Тут ін'єкції проводяться в підшкірні жирові шари. Такий препарат, що вводиться під шкіру і розчиняє горбки, мають право вводити тільки в спеціалізованих медичних установах професіонали, які мають відповідну освіту.
  Ліполітікі для особи - засоби, що допомагають делікатно прибрати зайві обсяги і сформувати новий овал

  Препарати-ліполітікі, що застосовуються для корекції форм тіла, можуть викликати алергічні реакції, тому рекомендується здати аналізи на можливу підвищену чутливість до компонентів або проби.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lpoltk-dlya-osobi-zasobi-scho-dopomagayut-delkatno-pribrati-zayv-obsyagi-sformuvati-noviy-oval_424.gif-->Ліполітікі для особи - засоби, що допомагають делікатно прибрати зайві обсяги і сформувати новий овал
  Те ж саме можна сказати і якщо є бажання використовувати ліполітікі для особи. Замість бажаного результату можна отримати непланируемий набряк або почервоніння, що супроводжується свербінням.
  Крім цього, ті біохімічні сполуки, які утворюються в результаті взаємодії препарату з клітинами організму, повинні бути виведені. При захворюваннях щитовидної залози або лімфосістеми необхідна консультація лікаря. Але навіть якщо організм здоровий, а обробляються досить великі за площею поверхні, знадобляться процедури, які сприяють виведенню продуктів розпаду, щоб вони викликали інтоксикацію.

  Стимуляція розщеплення і виведення продуктів розпаду


  Сучасні препарати містять компоненти, які стимулюють дренажну систему лімфотоку. А липолитик для особи може бути посилено спеціальними відновлюючими речовинами, що сприяють усуненню наслідків механічного впливу ін'єкцій на шкіру.
  Ліполітікі для особи - засоби, що допомагають делікатно прибрати зайві обсяги і сформувати новий овал

  Те, що на сьогоднішній день запропонувати ліполітікі для тіла, відгуки оцінюють як зменшення обсягів проблемних зонах до 4-х см після 2-х - 3-х процедур. Ці цифри можуть у кожному конкретному випадку бути різними, оскільки повний курс може тривати кілька місяців, а видимі результати з'являються після місячного курсу.
  Так як за допомогою ліполітіков можливо досить акуратно обробити невеликі ділянки, то це найкраща та найменш травматична на сьогоднішній день процедура з локальної корекції делікатних зон і зон підвищеної чутливості. Щоб звести до мінімуму можливі побічні ефекти і травми, слід довіряти таку дію лише тим, хто має відповідні кваліфікацію і дозвіл.
  Читайте також: Жироспалювачі для жінок
  загрузка...
  Написати Вконтакте