» » Жіросжігателя Липо 6 для жінок: відгуки тих, що худнуть і лікарів, побічні ефекти
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 18:01)   
 •   0   
 •  567 

Жіросжігателя Липо 6 для жінок
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhroszhgatelya-lipo-6-dlya-zhnok-vdguki-tih-scho-hudnut-lkarv-pobchn-efekti_811.jpeg-->Жіросжігателя Липо 6 для жінок: відгуки тих, що худнуть і лікарів, побічні ефекти

Проблема зайвої ваги може бути актуальною в будь-якому віці, але миритися і уживатися з непотрібними кілограмами не хоче ніхто. Проте довго сидіти на дієті виходить не у всіх, а про фізичну активність і говорити не варто. Не так багато жінок здатні змусити себе активно зайнятися спортом, хоча б походити на фітнес або позайматися на тренажерах. Тому більшість дам шукають чудодійний засіб, який швидко перетворить їх пишні форми в струнку і красиву фігуру. Одним з таких «чудо-засобів» є Липо 6 для жінок. Завдяки численним позитивним відгуками тих, що худнуть, препарат вважається найбільш ефективним і безпечним для здоров'я.

Як діє жіросжігателя Липо 6 на організм?


Секрет успішної дії полягає в двухфазовой активності препарату. Перша фаза - це реактивне дія від прийому першої капсули, що полягає у виробленні життєво необхідної енергії, спалюванні жирів і істотному зниженні апетиту. Ефект з'являється через лічені хвилини після прийому капсули.
Друга фаза - тривалу дію препарату в організмі, пов'язане з вживанням другої капсули. Тобто, протягом декількох годин, Липо 6 буде активно спалювати жири і вгамовувати природне почуття голоду, більш того, препарат буде сприяти активному виробленню енергії, що дозволить цілий день перебувати в гарному настрої і в бадьорому стані.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhroszhgatelya-lipo-6-dlya-zhnok-vdguki-tih-scho-hudnut-lkarv-pobchn-efekti_552.gif-->Жіросжігателя Липо 6 для жінок: відгуки тих, що худнуть і лікарів, побічні ефекти


Склад і побічні ефекти жиросжигателя Lipo 6


Жіросжігателя Липо 6 для жінок: відгуки тих, що худнуть і лікарів, побічні ефекти

Ліпо 6 є тим препаратом, який містить у своєму складі найрізноманітніші, з медичної точки зору, компоненти. Кожен інгредієнт відомого жиросжигателя має значний вплив на здоров'я людини.


Компонентна складова препарату липо 6 для жінок:
- синефрин (сприяє максимальному жіросжіганію, не порушуючи м'язову структуру тіла);
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhroszhgatelya-lipo-6-dlya-zhnok-vdguki-tih-scho-hudnut-lkarv-pobchn-efekti_174.gif-->Жіросжігателя Липо 6 для жінок: відгуки тих, що худнуть і лікарів, побічні ефекти
- йохімбін (стимулює вироблення адреналіну, «розбиває» запаси жиру і покращує когнітивні функції організму);
- фенілетиламін (регулює процес обміну речовин, а також стимулює роботу ЦНС);
- худії екстракт (відповідає за зниження апетиту);
- фолієва кислота (зміцнює імунну систему і покращує киснево-пропускну здатність організму);
- безводний кофеїн (збільшує метаболізм і є природним енергетиком);
- біотин (сприяє переробці амінокислот, вуглеводів та жирів);
- метилсинефрин (надає потужне термогенное вплив на організм і «провокує» спалювання жирових відкладень).

Побічні дії Липо 6


Ліпо 6 відгуки лікарів, в цілому, отримав досить позитивні, оскільки компоненти жиросжигателя безпечні для організму і не здатні завдати серйозної шкоди здоров'ю людини. Однак це не означає, що ліки зовсім немає побічного ефекту. Багато негативні наслідки можуть бути викликані наступними причинами - індивідуальною непереносимістю засоби для схуднення і наявністю в його компонентному складі стимуляторів. Проявлятися неприємні симптоми можуть у вигляді:

 • головних болів;

 • різкого підвищення/зниження артеріального тиску;

 • порушення травлення;

 • тривожності;

 • підвищеної збудливості і т. д.


 • Як приймати Липо 6 для схуднення: інструкція по застосуванню


  Перші 2 дні жіросжігателя Липо 6 приймати можна мінімальними дозами - 2 таблетки в день (першу випити за півгодини до сніданку, другу - через 6 годин, але обов'язково перед прийомом їжі). Починаючи з 3-4 дня, пити можна до 3-х капсул на день: дві - вранці, одну - після обіду. І лише з 5 дня і до закінчення курсу можна приймати по 4 таблетки в день: вранці 2 і 2 після обіду.
  Якщо організм погано переносити прийом препарату, дозу можна знизити, або взагалі відмовитися від його застосування. Протипоказаний жіросжігателя особам, які не досягли 21 року, а також вагітним і годуючим.
  загрузка...
  Написати Вконтакте