» » Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 18:00)   
  •   0   
  •  292 

Побічні ефекти Редуксин Лайт
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pobchn-efekti-reduksin-layt-za-vdgukami-tih-scho-hudnut_871.jpeg-->Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть

У ряді препаратів, що сприяють схудненню, кілька років тому з'явилося дітище вітчизняних виробників - Редуксин лайт. Це біологічно активна добавка, за рахунок якої жири спалюються більше активно допомагаючи моделювати обриси фігури і тримати вагу в заданих рамках. Крім того, Редуксин лайт сприяє зміцненню м'язових тканин. Перелік протипоказань досить скромний: діти, вагітні, які годують груддю, люди з індивідуальною непереносимістю. А про побічні ефекти і зовсім сказано, що вони відсутні, якщо вживати БАД правильно, у відповідності з інструкцією.
Між тим саме останній пункт оскаржується в відгуках багатьох тих, що худнуть за допомогою цієї добавки. В інтернеті можна знайти скарги на те, що прийом Редуксин лайт викликав запаморочення, підвищення артеріального тиску, тахікардію, головний біль та інші неприємні симптоми. Люди розповідають короткі, але вражаючі історії-страшилки про особистому досвіді, прийомі БАДа знайомими і не дуже людьми, які опинилися на лікарняному ліжку або вимушеними довго лікуватися.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pobchn-efekti-reduksin-layt-za-vdgukami-tih-scho-hudnut_592.jpeg-->Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть

Так на що ж розраховувати, використовуючи Редуксин Лайт для схуднення? Певну частину негативних відгуків можна віднести на рахунок нерозуміння або ігнорування різниці між БАДом і цим лікарським препаратом майже з тією ж назвою - без слова «лайт». Приносячи користь - допомагаючи лікувати від ожиріння, зменшуючи апетит, підвищуючи метаболізм і т. п. - редуксин в той же час має серйозні побічні дії. За втрату ваги, можливо, доведеться розплачуватися відчуттям сухості в роті, головним болем, нудотою, запором, частішанням серцевого ритму, порушеннями сну, підвищенням тиску. Не виключені і різноманітні нервові розлади, серед яких - галюцинації, психоз і т. д. Враховуючи серйозний «характер» редуксина, з деяких пір його відпускають виключно за рецептами.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pobchn-efekti-reduksin-layt-za-vdgukami-tih-scho-hudnut_383.gif-->Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть


На відміну від нього БАД продається вільно. Але це не єдина його відмінність: принципова криється в складі. У ньому присутня тільки вітамін E і КЛК - кон'юговані лінолева кислота, яка не дає жиру надовго «осідати» в організмі, допомагає метаболізму.
Відгуки худнуть про Редуксин Лайт також суперечливі. Перша категорія мають досвід вживання говорить про помітний позитивний вплив і хорошому моделює ефект у вигляді бадьоро залишили тіло кілограмів і подтянувшихся сідницях і боках. І все це - без негативної побічної дії.
В той же час є чимало висловлювань, які свідчать про нульовий ефект і викинуті на вітер гроші. Відсутність результату в таких ситуаціях йде рука об руку з відсутністю неприємних відчуттів і симптомів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pobchn-efekti-reduksin-layt-za-vdgukami-tih-scho-hudnut_544.gif-->Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть
І нарешті, вживали Редуксин Лайт побічні дії описуються як головний біль, нудота, неможливість нормально заснути, біль у спині, боці, в низу живота, підвищена дратівливість, лихоманка, пригнічений психічний стан, шкірні висипання. У той же час багато хто відзначає, навпаки, поліпшення стану шкіри і волосся.
Таким чином, на підставі відгуків худнуть зробити однозначні висновки про побічні ефекти БАДа неможливо. Важливу роль, як і у випадку з будь-якими іншими ліками або біодобавкою, відіграє стан організму, його індивідуальність реакцій. Кожен може зважитися на прийом Редуксин лайт і зрозуміти, стане він у подальшому його союзником у справі втрати ваги або немає.
загрузка...
Написати Вконтакте