Дієти
Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії на організм людини.
19.03.2015 1098 0 admin

Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії на організм людини.

Корисні речовини

Таблетки для схуднення «Білайт»: склад і принцип дії
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/blayt-dlya-shudnennya-sklad-kapsul-princip-yih-dyi-na-organzm-lyudini_111.jpeg-->Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії на організм людини.
Китайські таблетки і капсули для схуднення «Білайт» стали ще однією новинкою на настільки швидко розширюється ринку препаратів для зниження ваги. Білайт була представлена як 100%-але природна добавка до їжі, що сприяє швидкому звільненню від жирових відкладень. Безпечно подібне схуднення, і як позначається вживання таблеток бі лайт на самопочутті людей?

Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії


Для того щоб розібратися, у чому секрет такого швидкого схуднення (а на упаковці виробник вказав результат в межах 10-30 кг за місяць), слід проаналізувати склад білайт. По даним, заявленим виробником, білайт таблетки входить:

1. Листок лотоса. На Сході цей засіб широко використовується як жарознижуючий засіб, але, разом з тим, і для зниження ваги. Однак загальнонаукових фактів впливу цього сухого листа на процес зниження ваги немає.

2. Трутовий гриб. Даний компонет білайт капсули для схуднення впливає на функціонування печінки, допомагаючи їй швидше переробляти жири.

3. Внутрішня оболонка курячого шлунка. Даний елемент, що входить до складу таблеток білайт для схуднення, нормалізує функцію шлунка, розчиняє камені, сприяє травленню і покращує проходження їжі по кишечнику.

4. Пориа кокосовидная. Досить сильний сечогінний засіб, одночасно з цим володіє невеликим тонізуючим ефектом.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/blayt-dlya-shudnennya-sklad-kapsul-princip-yih-dyi-na-organzm-lyudini_242.gif-->Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії на організм людини.


Як ми бачимо, склад натуральний, проте абсолютно ясно, що така капсула для схуднення не в силах спровокувати швидкий процес схуднення, а тим більше 10-30 кг за один місяць. А це значить, що склад білайт, зазначений на упаковці, перераховано не весь.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/blayt-dlya-shudnennya-sklad-kapsul-princip-yih-dyi-na-organzm-lyudini_773.jpeg-->Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії на організм людини.

Капсули «Білайт»: відгуки експертів і тих, що худнуть жінок


Якщо говорити про білайт капсулах, відгуки експертів і лікарів, по відношенню до них і прийому інших препаратів для схуднення було і залишається негативним. На їх думку, тільки правильно підібрана система живлення разом із систематичними фізичними навантаженнями можуть змінити обмін речовин і вплинути на поступове зниження ваги. Багато дієтологів стверджують, що у складі білайт є сибутрамін, заборонений у багатьох державах. Про це говорять і багато побічні ефекти, які описані у відгуках про білайт, залишених від людей, які намагалися схуднути за рахунок дії цих капсул.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/blayt-dlya-shudnennya-sklad-kapsul-princip-yih-dyi-na-organzm-lyudini_114.gif-->Білайт для схуднення: склад капсул і принцип їх дії на організм людини.
Якщо ж детально вивчити всі відгуки людей, опробовавших препарат на собі, то вони розділилися на 2 групи. Одні розповідають про їх неймовірною ефективності, інші скаржаться на сильне погіршення самопочуття. Але якщо все ж ви вирішили випробувати препарат на собі, слід купувати тільки справжній продукт і строго слідувати інструкції.

Як правильно приймати білайт?


Як приймати білайт згідно з дозуванням, можна дізнатися на самій упаковці. Дозування відрізняється в залежності від виду капсул:

- білайт екстра (90 капсул в упаковці);

- білайт 2 преміум (72 к.);

- білайт 3 класу преміум (96 к.).
Приймати потрібно по 1 капсулі зранку і в обід, в подальшому збільшуючи дозу до 4-х капсул на добу. Також з'явився білайт 40 - це нова, більш концентрована формула препарату білайт 90 капсул, що дозволяє скоротити прийом капсул майже вдвічі.

Як відрізнити оригінал від підробки?


Що стосується питання, як відрізнити білайт оригінал від підробки, то потрібно перевірити саму упаковку продукту:

1. Голограма «Білайт» є тільки у цієї упаковки, як показано на білайт фото.

2. Інструкція по застосуванню російською та казахською мовами (без помилок і розлучень).

3. Термін придатності оригіналу вказаний дрібними цифрами, а у підробки - великими, такими, що виходять за межі полів.

4. Всередині упаковки є маленький подарунок: брелок, сантиметрова стрічка, ліхтарик та ін.

5. Також в пачці є таблиця із змінами об'єму і маси тіла за кожний тиждень.
Ну і природно, як і будь-який препарат, білайт повинен мати сертифікат.
Капсули для схуднення Ліда Капсули для схуднення Ліда
Серед численних засобів для схуднення капсули відрізняються особливим інтересом і купівельним попитом. Відгуки про цей препарат в більшості своїй
Турбослім - швидке, ефективне схуднення. Правила використання препарату Турбослім - швидке, ефективне схуднення. Правила використання препарату
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/turboslm-shvidke-efektivne-shudnennya-pravila-vikoristannya-preparatu_841.jpeg--> Проблема зайвої ваги -
Таблетки Білайт для схуднення: відгуки тих, що худнуть і лікарів, інструкці ... Таблетки Білайт для схуднення: відгуки тих, що худнуть і лікарів, інструкці ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tabletki-blayt-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut-lkarv-nstrukcya-yak-priymati_641.jpeg-->
Таблетки Ліда для схуднення: відгуки тих, що худнуть, склад, інструкція Таблетки Ліда для схуднення: відгуки тих, що худнуть, склад, інструкція
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tabletki-lda-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut-sklad-nstrukcya_711.jpeg-->
Таблетки XLS Medical для схуднення: відгуки тих, що худнуть Таблетки XLS Medical для схуднення: відгуки тих, що худнуть
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tabletki-xls-medical-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut_821.jpeg-->
Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть Побічні ефекти Редуксин Лайт за відгуками тих, що худнуть
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pobchn-efekti-reduksin-layt-za-vdgukami-tih-scho-hudnut_871.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]