Дієти
Китайські пігулки для схуднення «Бомба»
19.03.2015 589 0 admin

Китайські пігулки для схуднення «Бомба»

Корисні речовини

Китайські пігулки для схуднення «Бомба»
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitaysk-pgulki-dlya-shudnennya-bomba_621.jpeg-->Китайські пігулки для схуднення «Бомба»
Китайський препарат «Бомба» - сенсація, смутившая прекрасну половину людства. Продавці даного препарату обіцяють, що їх засіб допомагає позбавитися від зайвої ваги швидко, легко і підходить абсолютно всім. Особливо вони підходять для жінок, тому що працюють над певними зонами, де жирові відкладення утворюються найчастіше.

Як це працює?


«Бомба» - це не медичний препарат для зниження ваги, це всього-навсього БАД, вироблені в Китаї. Ходять чутки, що ці таблетки пройшли клінічні дослідження і були визнані ефективними для зниження ваги, проте ця інформація не підтвердилася. Так що це просто біологічно активна добавка до їжі, в надприродні властивості якої не варто вірити. Крім того, «Бомба» не продається в аптеках, її можна придбати виключно в інтернет-магазинах або у приватних продавців.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitaysk-pgulki-dlya-shudnennya-bomba_202.jpeg-->Китайські пігулки для схуднення «Бомба»

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitaysk-pgulki-dlya-shudnennya-bomba_723.gif-->Китайські пігулки для схуднення «Бомба»


Курс прийому препарату «Бомба» триває 30 днів, обіцяний результат - 10 і більше кілограм втраченої ваги. Продавці стверджують, що дієти дотримуватися не потрібно, одна таблетка в день, випита перед сніданком, зробить всю роботу за вас. Більш того, їсти можна все, що заманеться, немає абсолютно ніяких заборон. Проте є думка, що «Бомба» не прискорює обмінні процеси вашого організму, а навпаки, негативно на них впливає, пригнічуючи апетит. Так що потрібно раціонально підібрати до питання схуднення і як основний засіб для схуднення вибрати дієту. Приємне наслідок вживання препарату «Бомба» - відсутність голоду. Дотримуючись правила харчування, ви не будете страждати із-за цього і марити про булочках і шоколадки з чаєм в якості перекусу.

Склад китайських таблеток «Бомба»


Виробники не приховують складу, і все, про що ви прочитаєте нижче, дійсно вказано на етикетках препарату.
Як стверджують виробники, ефект схуднення при вживанні «Бомби» обумовлений дивним головною діючою речовиною - «жиросжигающие генами» рослинного походження. Завдяки чому не тільки споживачі, але і асоціації із захисту тварин будуть задоволені. Однак очевидно, що це абсолютно неправдоподібно.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitaysk-pgulki-dlya-shudnennya-bomba_534.gif-->Китайські пігулки для схуднення «Бомба»
Отже, склад:

 • L-карнітин

  Це провітамін, відомий як спалювач жиру. Також відомо про нього і те, що автономно він не працює, тільки в поєднанні з аеробними тренуваннями. Результат - незначна зміна жирового обміну.

 • Капасциин

  Простіше кажучи, це екстракт кайенского перцю, також давно знайомий усім, котрі худнуть. Він дійсно дещо прискорює обмінні процеси, але при цьому здатний викликати сильну алергію, підвищити апетит.

 • Екстракт подорожника

  Листя подорожника використовуються в народній медицини в якості природного антисептика та імуномодулюючого препарату. Тому, можливо, наявність екстракту подорожника в даних таблетках буде захищати вас від застуди.

 • Екстракт бразильського горіха

  Бразильський горіх часто є компонентом низькокалорійних дієт як джерело корисних жирів, але його дію на апетит або швидкість обмінних процесів не доведено.

 • Вітаміни С і Е

  дані вітаміни мають антиоксидантні властивості, однак ніяк не впливають на обмінні процеси і спалювання жирів.

 • Екстракт Fructus Canarli

  На закуску - нікому не відомий «тропічний жиросжигающие» фрукт, не згаданий у жодному довіднику рослин. • Отже, ми розібрали складу китайських таблеток для схуднення «Бомба» і зрозуміли, що навряд чи принесуть велику користь і покажуть дійсно хороший результат. Вибір робити, звичайно ж, вам, проте задумайтеся, чи дійсно ви хочете приймати препарат з невідомим складом і непередбачуваним ефектом? Не потрібно потрапляти на вудку рекламних прийомів, подумайте про своє здоров'я, адже наслідки прийому «Бомби» можуть бути будь-якими. Варто пам'ятати і те, що в біодобавки, вироблених в Китаї, вже не раз демонструвалися заборонені в Росії або взагалі шкідливі для здоров'я хімічні речовини.
  Відгуки про препарат «Бомба» в мережі можна побачити найрізноманітніші: як захоплені, так і негативні. Існує думка, що захоплені відгуки - це частина рекламної розкрутки даного препарату і залишають їх менеджери, які отримують за кожен відгук певну винагороду. Їх можна не читати. Негативні відгуки компанії з продажу подібних препаратів оплачувати навряд чи стануть, тому на них можна звернути увагу. Зокрема, з них ми дізнаємося про відсутність апетиту після прийому препарату, про зростаючу слабкість і нервозності, про виникають гастритах і виразках, про дефіцит вітамінів і корисних мікроелементів і про багатьох інших проблемах.
  Ми не рекомендуємо купувати таблетки «Бомба для схуднення»! Крім сумнівного складу і непередбачуваного ефекту ви зіткнетеся з завищеною ціною (засіб можна придбати за 40 і вище доларів), негативними відгуками, гучної і неправдоподібною рекламою.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitaysk-pgulki-dlya-shudnennya-bomba_615.jpeg-->Китайські пігулки для схуднення «Бомба»
  Дівчата, не ризикуйте своїм здоров'ям, не витрачайте свої гроші на засіб, що не дає ніяких гарантій. Ми впевнені, краще спорту і правильного харчування нічого немає! Будьте здорові!
  Таблетки Ліда для схуднення: відгуки тих, що худнуть, склад, інструкція Таблетки Ліда для схуднення: відгуки тих, що худнуть, склад, інструкція
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tabletki-lda-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut-sklad-nstrukcya_711.jpeg-->
  Таблетки XLS Medical для схуднення: відгуки тих, що худнуть Таблетки XLS Medical для схуднення: відгуки тих, що худнуть
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tabletki-xls-medical-dlya-shudnennya-vdguki-tih-scho-hudnut_821.jpeg-->
  Кращі таблетки для схуднення: хто віддає перевагу пасивному способу схуднен ... Кращі таблетки для схуднення: хто віддає перевагу пасивному способу схуднен ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/krasch-tabletki-dlya-shudnennya-hto-vddaye-perevagu-pasivnomu-sposobu-shudnennya-za-dopomogoyu-specalnih-tabl
  Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування Рідкий каштан гідності кошти та протипоказання до застосування
  Рідкий каштан - засіб для схуднення, яке користується популярністю по всьому світу. Вчені продовжують активно досліджувати вплив препарату у той час,
  Тироксин для схуднення - опис, як приймати Тироксин для схуднення - опис, як приймати
  Тироксин для схуднення - гормональний препарат, покликаний, насамперед, відновити функцію щитовидної залози. Відгуки та думки лікарів в Мережі про
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]