Дієти
Вправи на степпере з відео
11.03.2015 1057 0 admin

Вправи на степпере з відео

Фітнес

Тренування на степпере
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-steppere-z-vdeo_401.jpeg-->Вправи на степпере з відео
Для того щоб бути стрункою, красивою і здоровою, зовсім необов'язково відвідувати спортзал, звичайно, якщо у вас вдома є степпер. Це чудовий миникардиотренажер, заняття на якому мають чудовий жиросжигающие і оздоровчий ефект.

Переваги занять на степпере


Степпер є унікальним кардиотренажером, що володіє надзвичайно ефективною дією. Заняття на ньому:

 • Приводять в норму роботу серцево-судинної системи;

 • Істотно зміцнюють і приводять в тонус серцевий м'яз;

 • Нормалізують роботу дихальної системи;

 • Поліпшують загальний стан м'язових тканин всього організму.


 • Вправи на степпере з відео


  Степпер незамінний для тих, хто прагне, насамперед, краси. Дія тренажера поширюється, в першу чергу, на нижню частину тіла і порівняти з ефектом тривалої ходьби.
  Комплекс вправ на степпере допоможе вам схуднути, а також змоделювати форму стегон і литкових м'язів, гомілки.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-steppere-z-vdeo_103.gif-->Вправи на степпере з відео


  Заняття на степпере також позитивно вплинуть на стан м'язів живота, зробивши їх підтягнутими і пружними.

  Правила тренувань на степпере


  Комплекс тренувань на степпере повинен розроблятися з урахуванням суто індивідуальних особливостей фігури. Основні принципи роботи на степпере описані в відео уроці:

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-steppere-z-vdeo_194.gif-->Вправи на степпере з відео
  Насамперед перед початком тренування не забудьте про розминку. Вона допоможе відповідним чином підготувати м'язи. Для цього чудово підійдуть, наприклад, вправи на розтяжку. Попередній розігрів м'язів допоможе вам мінімізувати ризик травм і перевтоми.

  Новачкам не варто займатися на степпере довше 15 хвилин. Збільшувати навантаження слід поступово, тільки в тому випадку, якщо ви відчуваєте, то вже звикли до попередньої. За одне тренування не варто додавати більше, ніж 10 хвилин навантаження.

  Щоб отримати максимальну користь від занять, потрібно тримати тіло в правильному положенні. Для цього всією площею стопи спирайтеся на педаль, розведіть коліна в сторони. Тримайте спину прямо, при цьому трохи нахиливши тіло вперед. Якщо у вас степпер має поручні для рук, стежте за тим, щоб вони були розслаблені. В іншому випадку все навантаження припадатиме на руки, і ви не отримаєте від вправ належного ефекту. Дивіться про це наступне відео сюжет:

  Щоб заняття на степпере приносили максимально можливу користь, починайте і закінчуйте заняття в спокійному, неквапливому темпі.

  Максимальна користі від степпера - при регулярному використанні


  Заключним етапом тренування повинен бути комплекс на розтяжку. Робити його рекомендується протягом 7-10 хвилин. Завдяки цьому ви зможете закріпити результат. Крім того, подібні вправи знімають зайву напругу.

  Якщо ви досить довго займаєтеся на степпере і ваше тіло вже встигло звикнути до навантажень, вам доцільно чергувати заняття на степпере та інші види фізичного навантаження, які б зачіпали інші групи м'язів.

  Завдяки цим рекомендаціям і, звичайно ж, регулярних тренувань на степпере, ви зможете розпрощатися із зайвими кілограмами і значно поліпшити стан власного здоров'я.
  Фітнес для ледачих: в салоні краси, вдома і в спортзалі | Для схуднення Фітнес для ледачих: в салоні краси, вдома і в спортзалі | Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-ledachih-v-salon-krasi-vdoma-v-sportzal-dlya-shudnennya_381.jpeg--> Фітнес для ледачих - модний
  Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Вправи для сідниць, відео Вправи для сідниць, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-sdnic-vdeo_331.jpeg--> Відео вправи для сідниць допоможуть підтягнути м'язи і надати форму цій
  Як схуднути за допомогою степпера, відгуки Як схуднути за допомогою степпера, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-za-dopomogoyu-steppera-vdguki_241.jpeg-->
  Вправи для талії з відео уроками Вправи для талії з відео уроками
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-talyi-z-vdeo-urokami_391.jpeg--> Практично кожна жінка може стати володаркою тонкої талії.
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]