» » Мінус розмір за місяць: як це можливо
  • автор: admin  
  • (18-11-2016, 18:41)   
  •   0   
  •  135 
Мінус розмір за місяць: як це можливо
Відомо, що одним з найважливіших умов зниження ваги є раціоналізація харчування і нормалізація обміну речовин. Більшість способів схуднення передбачають дотримання строгих дієт, що виключають вживання висококалорійних продуктів, що може ввести навіть самого позитивного людини в депресивний стан. З цією ситуацією довелося зустрітися і мені. Особливу тяжкість додало післяпологове стан: набрані під час вагітності кілограми не просто не йшли, а з кожним днем додавалися.

Схуднути без шкоди для здоров'я

Мінус розмір за місяць: як це можливо
Спочатку я намагалася сидіти на дієті, але після різкого відмови від звичної їжі (при вагітності їла все, що хотілося без обмежень) відчула погіршення як фізичне, так і моральне. Організм дав збій у роботі серцево-судинної, нервової і травної систем, зазнавши серйозний стрес. Як результат – скинути ненависні кілограми не вийшло, з'явилося відчуття відстороненості до всього, чим раніше із задоволенням займалася. В цей непростий для мене життєвий період я вирішила відвідати московський медичний центр «Серсо», організований академіком С. Смеловим. В основу методики центру входить нормалізація обміну речовин, повна зміна звичного раціону. Передбачається не відмовлятися від їжі, тим самим вимотуючи свій організм, а комфортно і стабільно позбавлятися від ваги, живучи повноцінним життям. Учасникам методики не потрібно було навантажувати себе фізичними вправами, постійно рахувати калорії. Після декількох відвідувань для себе я відзначила, що більше не відчуваю занепаду моральних сил. Багато корекційні програми не приносять належного ефекту, так як нервові центри в мозку, які відповідають за прояв харчового рефлексу, не можуть контролюватися за допомогою лікарських засобів. Вихід із ситуації – не виснажливі навантаження на організм або хірургічні втручання, а психотерапевтичні методики, звані психокоррекцией ваги.

Метод психологічної корекції ваги за Смелову

Психокорекційні програми ґрунтуються на наукових методах, які являють собою вплив на психічні центри мозку пацієнта і, відповідно, сам організм. Це словесне навіювання та застосування певних дій, що допомагають досягти лікувального ефекту і бажаного результату. Організм поступово починає перебудовуватися, з-за чого порушення обміну жирів усувається, а кілограми йдуть. Чим більше людина важить, тим швидше піде зайва вага. Багато з тих, з ким я відвідувала медичний центр, скинули за 3 місяці майже 30% від початкової маси. Після кількох сеансів я відчула на собі ефективність корекційної програми, але моєю метою було ще швидше позбутися набрану під час вагітності ваги і знову відчути себе жінкою, носити улюблену одяг, ловити захоплені погляди оточуючих. Колега на роботі порадила ознайомитися на сайті http://смеловпохудение.рф/ з тренінгом, який проводить той же С. Смелов, вже відомий мені з медичного центру «Серсо». Не стала замислюватися ні на хвилину, так як саме цей чоловік допоміг багатьом з їх проблемою зайвої ваги, до того ж, рухаючись вперед, він створив новий, більш просунутий спосіб швидко і ефективно схуднути без шкоди для здоров'я і психіки.

Унікальна сучасна методика

Згідно з новою програмою Смелова, можна швидко схуднути в домашніх умовах. Не потрібно суворе обмеження в харчуванні, застосування спеціальних засобів і прийом лікарських засобів. Тренінг не передбачає проведення регулярних силових навантажень, учасник програми буде швидко і результативно скидати вагу, не відчуваючи морального і фізичного дискомфорту. І це дійсно було помітно: колега виглядала не просто схудла, але і сяючий вигляд. Від такого результату я піднялася духом, адже моя омріяна мета – схуднути на один розмір за місяць – стала реальною. Тренінг – ідеальний спосіб позбавитися від ненависних кілограмів для тих, у кого немає можливості приділяти увагу складанню низькокалорійної дієти або знизити кількість вживаної їжі (активна робота, погодинне харчування).

Швидке та безпечне позбавлення від зайвої ваги

Слід уважно ставитися до сучасних програмах схуднення, адже проблема надмірної ваги зараз актуальна, і багато псевдонаукові напрямку лише обіцяють вилікувати від цієї недуги. Різні тренери-психологи і так звані цілителі пропонують свої послуги за чималу суму, а в результаті відповіді на питання про те, як скинути вагу, люди не отримують. Більше того – відвідуючи таких «фахівців», можна нанести серйозної шкоди своєму здоров'ю. У моєму випадку, за результат я не переживала, так як академік Смелов відомий своїм багатим досвідом роботи в спеціалізованому медичному центрі.
Мінус розмір за місяць: як це можливо
Зараз його програма стала більш вдосконаленою та поглибленої та досягнення мети за допомогою дійсно ефективного лікування. Тренінг спрямований на швидке зниження ваги: за місяць можна досягти неймовірних результатів без шкоди для організму. Незважаючи на новизну методики, багато хто на собі відчули всю її дієвість, залишившись повністю задоволені результатом – за 2 тижні близько 8 кг!

Змінити своє життя на краще – легко!

Для отримання стрункої фігури і підтягнутого тіла необхідно не тільки змінити своє ставлення до їжі, вживаючи корисні та смачні продукти харчування, але і прискорити обмін речовин в організмі. Обмеження харчування за часом допоможе ненадовго позбутися від декількох кілограмів, додавши при цьому чималих проблем зі здоров'ям і викликавши сильну депресію.
Мінус розмір за місяць: як це можливо
Академік Смелов, грунтуючись на своєму багаторічному досвіді проведення ефективних методик по зниженню ваги, створив програму тренінгів, несхожу на всі попередні. Завдяки їм можна позбутися від жирових відкладень за короткий термін, без шкоди для шлунка і психіки. Кожен має право на те, щоб скинути з себе тягар непотрібного і позбутися від комплексів і страхів!
загрузка...
Написати Вконтакте