» » Катання на велосипеді для схуднення
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 09:03)   
  •   0   
  •  386 
Катання на велосипеді для схуднення
Досить часто можна почути, що катання на велосипеді дуже корисно для схуднення. З цим згодні і фахівці, однак вони також відзначають, що даний вид фізичної активно може бути корисним для жінок і з інших причин.

Скільки калорій спалює катання на велосипеді?


Головний фактор, що впливає на втрату зайвих кілограмів під час їзди на велосипеді – це досить інтенсивний витрата калорій. Хоча тут багато що залежить від темпу руху, типу дороги і кількості залишених позаду кілометрів. Наприклад, просто катаючись на середній швидкості по рівному асфальту ви витратите приблизно стільки ж енергії, як і під час пішої прогулянки. Набагато більш енерговитратною буде півгодинна поїздка по пересіченій місцевості з підйомами і спусками. Якщо вам вдасться при цьому розвинути пристойну швидкість – спалите ще більше калорій. Тому варто виходити їх середнього показника: 500-600 кілокалорій за годину їзди в середньому темпі і по звичайній дорозі.

Які м'язи працюють при катанні на велосипеді?


Користь їзди на велосипеді полягає ще і в підтяжці практично всіх груп м'язів. Це допомагає схуднути і робить фігуру підтягнутою, ви виглядаєте стрункішою і відчуваєте себе бадьоріше. Більше катання на двоколісної машини зачіпає м'язи нижньої частини тіла, руки і плечі при цьому працюють не дуже інтенсивно, тому їх потрібно додатково напружувати час від часу нахиляючись нижче до керма. Те ж саме стосується м'язів преса – щоб їх зміцнити досить підтримувати правильну поставу вчасно їзди. М'язи внутрішньої сторони стегна і сідничні нерідко перенапружуються вчасно поїздки, якщо ви відчуєте біль, то заняття потрібно на деякий час перервати. Верхні і нижні м'язи ніг, які задіяні більше всього, обов'язково потрібно розминати до і після катання.
Катання на велосипеді для схуднення

Чим корисно катання на велосипеді для жінок?


Користь від катання на велосипеді може бути не тільки для схуднення, але і для всього жіночого організму в цілому. Регулярні прогулянки на такому двоколісному транспорті допомагають прекрасним дамам довше залишатися молодими, красивими і бадьорими. З їх допомогою можна знімати стрес і позбавлятися поганого настрою. Катання на велосипеді – це відмінний засіб профілактики інфарктів, варикозного розширення вен на ногах, порушення обміну речовин. Поїздки покращують кровообіг в районі малого тазу і знижують ризик виникнення захворювань перебувають тут органів.
загрузка...
Написати Вконтакте