» » Як почати бігати з нуля для схуднення?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 09:03)   
  •   0   
  •  586 
Як почати бігати з нуля для схуднення?
Багато хто не надто замислюються про те, як почати бігати з нуля для схуднення, а просто в один прекрасний ранок або вечір виходять на вулицю і біжать до знемоги, поки не впадуть. В результаті азарту займатися у них помітно зменшується, а м'язи болять так, що неможливо ходити. Звичайно, до освоєння нового навику потрібно підходити з розумом і привчати організм до навантажень поступово.

Як правильно почати бігати з нуля?


В першу чергу екіпіруватися, хоча, як показує практика, одяг можна вибрати будь-яку, лише б вона не перешкоджала руху, а от взуття повинна бути спеціальна – кросівки . У другу чергу не потрібно прагнути в перший же день перевершити самого себе. Це особливо стосується тих, хто хоче знати, як почати бігати з нуля для товстих. Організм повинен адаптуватися до нових для нього відчуттям, а на це потрібен час. З кожним разом м'язи, суглоби, сухожилля, зв'язки і кістки стають все сильніше і міцніше, підвищуються можливості дихальної системи, а разом з цим поліпшуються ритм, швидкість і тривалість бігу, а значить і ефективність схуднення.
Тому новачкам рекомендується бігати не більше 30 хвилин в день, при цьому періоди інтенсивного бігу необхідно поєднувати з ходьбою і остуджують бігом. Наприклад, хвилину бігти швидко, хвилину йти кроком і 5 хвилин бігти в повільному темпі. Так можна тренуватися як завгодно довго, поки не прийде відчуття, що навантаження можна збільшити. Це стосується тривалості всієї тренування і періодів швидкого бігу. Дуже важливо давати організму час на відновлення і відпочинок, а це означає, що слід бігати через один-два дні.
Кращий час дня
Багато з тих, хто бажає знати, як почати бігати з нуля дівчині, сумніваються на рахунок ідеального часу доби для таких
Як почати бігати з нуля для схуднення?
занять. Хтось воліє робити це ввечері, а хтось схиляється до ранку. Треба сказати, що для більш ефективного спалювання жиру більше підходить ранок, так як саме в цей час організм краще витрачає вуглеводи, що накопичилися за попередній день. Однак, гіпотоніки можуть відчувати слабкість, нудоту і запаморочення, вийшовши на пробіжку до сніданку, тому цю дилему кожен вирішує для себе сам.
І для тих, хто хоче знати, як почати бігати вранці з нуля, і для всіх інших рекомендується стежити за диханням, на два кроки робити вдих, а на третій видих. Не є за годину до тренування та вибирати для занять місця далеко від автомобільних трас і промислових підприємств.
загрузка...
Написати Вконтакте