» » Чи можна займатися спортом перед сном?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:57)   
  •   0   
  •  671 
Чи можна займатися спортом перед сном?

Незважаючи на те, що більшість із нас завантажено сім'єю, роботою, справами, проблемами, багатьом хочеться виділити час і на себе, подбати про своє здоров'я. І, як правило, для цих цілей вибирають спорт. Але щоб цілком віддатися улюбленій справі і не отримати при цьому зворотний ефект у вигляді зниження фізичної активності, втоми і апатії слід правильно вибрати час для занять. Адже не просто так багато новачки починають сумніватися, а чи можна займатися спортом перед сном.

Чому не варто приділяти увагу спорту перед сном?


Для цього є кілька причин.
Посилення фізичної активності дає сигнал організму не готуватися до сну, а починати спати.
Надмірні навантаження перед сном позначаться на самопочутті вночі і на наступний день.
«Можна переробити всі справи за день, а спортивні тренування відсунути до сну. Тобто, позайматися – і відразу спати мертвецким сном», - так думають багато хто. Але в цьому криється суттєва помилка.
Звичайно, можна все звести до завантаженості або до особистого розпорядку дня, але біологічні ритми у всіх людей схожі.
Про що потрібно знати?
До тренувань слід приступати вранці, після повного пробудження і після того, як ви поснідали, відчули прилив сил і бажання вийти на пробіжку на вулицю або піти в спортзал.
А чи можна займатися спортом ввечері перед сном? Так, але тільки за три години до відходу до сну, так як фізична активність м'язів, суглобів припиняється не відразу.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chi-mozhna-zaymatisya-sportom-pered-snom_562.jpeg-->Чи можна займатися спортом перед сном?
Після тренування організм ще кілька годин переживає стадію збудження. А це ніяк не в'яжеться з міцним сном. Навпаки, в результаті підміни понять, на наступний день організм дасть про себе знати, переживаючи небувалий спад працездатності. Спорт перед сном не корисний, ні про який здоровий спосіб життя у цьому випадку не йдеться.
Активні тренування повинні змінюватися хорошим відпочинком, щоб організм природним чином заповнював сили і для підтримки тонусу. Так що займатися спортом перед сном шкідливо для всіх. Наше тіло так розумно влаштовано, що залишається лише правильно інтерпретувати його знаки.
загрузка...
Написати Вконтакте