» » Скільки разів на тиждень потрібно бігати?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:57)   
  •   0   
  •  314 
Скільки разів на тиждень потрібно бігати?
Якщо людина хоче позбавитися від зайвої ваги і підтримувати своє здоров'я, то одним з кращих напрямків у спорті є біг. Пробіжки дозволяють впоратися з поганим настроєм або ж налаштуватися на потрібний лад. Багатьох цікавить, скільки потрібно бігати в тиждень, щоб схуднути. Якщо ви хочете позбутися від зайвої ваги , тоді готуйтеся до регулярних тренувань, в іншому разі результату не буде.

Скільки разів на тиждень потрібно бігати?


Відповідь на це питання залежить від того, який результат людина хоче отримати від тренувань. Якщо мета – підтримувати м'язовий тонус і здоров'я, то на пробіжку можна виходити через день. Найкраще бігати вранці, коли є багато сил і енергії. У тому випадку, якщо ранкові тренування не підходять, тоді виходьте на пробіжку ввечері. Якщо цікавить, скільки потрібно бігати для схуднення, тоді займатися краще частіше і не менше п'яти разів на тиждень. Сили дозволяють, тоді вирушайте на пробіжку кожен день.
Важливо розібратися не тільки в тому, скільки потрібно бігати в тиждень, але і якою має бути тривалість тренування . Щоб розрахувати час заняття, слід враховувати, що протягом перших 20 хв. бігу організм використовує енергію, отриману від з'їденої їжі і
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/sklki-razv-na-tizhden-potrbno-bgati_252.jpeg-->Скільки разів на тиждень потрібно бігати?
тільки після цього в витрата йдуть накопичені жири. Звідси можна зробити висновок, що якщо мета тренування полягає в схудненні, то пробіжка повинна тривати щонайменше півгодини.
Варто сказати про те, що якщо людина раніше не тренувався, то не варто відразу максимально навантажувати своє тіло, оскільки це може призвести до серйозних проблем. Краще рішення – починати з мінімуму і поступово підвищувати досягнутий результат. Для швидкого схуднення, експериментуйте з інтенсивністю бігу, збільшуючи і зменшуючи темп. Вибирайте інтервальні тренування, а також бігайте в гору і вниз.
загрузка...
Написати Вконтакте