Дієти
Біг по ранках для початківців – графік
23.09.2016 1670 0 admin

Біг по ранках для початківців – графік

Фітнес
Біг по ранках для початківців – графік
Біг є найбільш доступним і універсальним напрямком в спорті, який допомагає впоратися із зайвою вагою, зміцнити здоров'я, опрацювати рельєф тіла і поліпшити настрій . Це тільки невеликий перелік переваг, які можна отримати, регулярно здійснюючи пробіжки. Важливо правильно скласти графік бігу для початківців, оскільки непосильні навантаження можуть геть відбити бажання займатися спортом. Є кілька основних рекомендацій, які зроблять тренування максимально комфортними. Пам'ятайте, що якщо ваша мета – схуднути, важливо не лише бігати, але і правильно харчуватися.

Рекомендації по складанню графіка тренувань з бігу


Люди, які бігають вранці, запевняють, що це кращий варіант, щоб прокинутися і спати. Завдяки цьому протягом дня легше виконувати свої обов'язки, підвищуючи продуктивність праці. До того ж, ранкові заняття спортом є більш ефективними, оскільки організм ще не втомився і готовий до роботи. Перший час постійно буде присутнім бажання закинути тренування, але це цілком нормально, оскільки на вироблення звички потрібно час. Саме тому важливо мати хорошу мотивацію, яка буде змушувати прокидатися вранці і йти на пробіжку. Рекомендується регулярно міняти маршрут, щоб однотипні пейзажі не набридли.
Поради з бігу вранці для початківців:

 • Перше, що потрібно зробити – поставити собі мету, наприклад, ви хочете бігати 4 км в день і досягнете цього результат приблизно через 7-8 тижнів. Це буде діяти як додатковий стимул, щоб не зупинятися.

 • Не можна вирушати на пробіжку відразу після пробудження, оскільки м'язи ще не готові до навантаження. Велике значення має розминка, на яку досить витратити 5-10 хв. Розімніть голеностоп і м'язи ніг, виконавши обертання, махи і присідання.

 • Складаючи графік бігу для схуднення, важливо враховувати, що новачкам бігати тривалий час заборонено. Важливо чергувати біг і ходьбу , а також обрати відповідний темп.

 • На першому тренуванні не потрібно прагнути пробігти 10 км і краще всього починати з 1-15 км.

 • Навантаження повинна поступово збільшуватися, щоб спостерігався прогрес. Ось тільки врахуйте правило – не можна щотижня збільшувати час більше, ніж на 10%. Якщо не виконати цю рекомендацію, тоді збільшується ризик отримання травми.

 • Коли протягом перших двох тренувань постійно відчувається біль або інший дискомфорт, значить, варто зробити перерву. Якщо больові відчуття не проходять, значить, необхідно звернутися до лікаря. Прислухайтеся до свого організму, який неодмінно підкаже про будь-які відхилення.

 • Важливо правильно вибрати темп, так ідеальним вважається варіант, коли під час бігу можна спокійно говорити, не задихаючись.

 • Щоб дотримуватися графік тренувань бігу вранці, рекомендується користуватися різними гаджетами і додатками, які дозволять контролювати час бігу пульс. Ще можна буде попередньо розробити шлях і слухати музику, що буде певним стимулом.

 • Під час бігу важливо пити багато води, щоб знизити ризик виникнення зневоднення. Найкраще періодично пити по кілька ковтків і не чекати поки з'явився сильна спрага.

 • Якщо бігати кожен день стає нудно, то чергуйте це вправа з іншими аеробними напрямками, наприклад, з їздою на велосипеді, стрибати на скакалці і т. д.


 • Враховуючи дані рекомендації, а також представлений графік бігу вранці для початківців, можна звикнути до подібних фізичним навантаженням і домогтися певних результатів. Після того, як м'язи, дихальна і серцево-судинна система звикнуть до регулярних навантажень, можна збільшувати час тренувань.
  Біг по ранках для початківців – графік
  Як почати бігати з нуля для схуднення? Як почати бігати з нуля для схуднення?
  Щоб почати бігати з нуля, необхідно підготувати організм до навантаження. Поступово збільшувати інтенсивність і тривалість тренування, правильно
  Скільки разів на тиждень потрібно бігати? Скільки разів на тиждень потрібно бігати?
  Біг – найдоступніше, але при цьому ефективний вид спорту, який приносить користь не тільки фігуру, але і здоров'ю. У цій статті ви зможете знайти
  Як поліпшити техніку бігу на короткі дистанції? Як поліпшити техніку бігу на короткі дистанції?
  Ця стаття допоможе тим, хто прагне покращити свої показники в бігу на короткі дистанції. Ми розповімо про план тренувань, який найбільш ефективний
  Рекомендації як правильно бігати Рекомендації як правильно бігати
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rekomendacyi-yak-pravilno-bgati_981.jpeg--> Перш ніж розібратися, як правильно бігати, давайте розглянемо
  Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ... Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_751.jpeg--> Дуже багато
  Як бігати вранці? Точка зору та рекомендації фахівців Як бігати вранці? Точка зору та рекомендації фахівців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-bgati-vranc-tochka-zoru-ta-rekomendacyi-fahvcv_231.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]