» » Вправа складка
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:52)   
  •   0   
  •  284 
Вправа складка
Хочете позбутися від негарної складки на животі і розвинути прес, тоді зверніть увагу на вправу складка. Воно дає навантаження на всю пряму м'яз живота, але при цьому спина не перенапружується. Завдяки своїй ефективності складка може замінити два види скручувань.

Вправа складка на прес


Вправа досить складне і новачкам воно буде непосильно, оскільки доведеться утримувати положення, спираючись тільки на сідниці за рахунок напруги м'язів. Якщо цікавить, як навчитися робити вправу складка, тоді важливо розібрати правильну техніку виконання. Розташуйтеся на підлозі, витягнувши прямі ноги і руки. Практично одночасно піднімайте ноги і намагайтеся торкнутися руками до ступень. Ноги необхідно трохи зігнути в колінах. Важливий момент – скручування повинно відбуватися за рахунок преса. З боку тіло буде схоже на англійську букву «V». Після фіксації положення повільно поверніться в ІП. При бажанні підвищити навантаження візьміть в руки додатковий вага, наприклад, гантель . Ще один варіант для збільшення навантаження, який зможуть осилити справжні профі – не опускайте руки і ноги після виконання складки.
Вправа складка

Вправа складка стоячи


Цей варіант вправи спрямований на розтягування спини і задньої поверхні ніг. Крім цього, відбувається хороше витягування хребта, що допомагає позбутися від больових відчуттів. Для виконання складки поставте ноги разом, щоб кісточки стосувалися один одного. Вжимайте живіт стегна і виконуйте нахил, трохи зігнувши коліна. Обхопіть себе за щиколотки, а більш досвідченим спортсменам можна спробувати покласти пальці під п'яти. Продовжуючи нахилятися, намагайтеся з'єднати лікті за литковими м'язами. Важливо щоб шия була розслаблена. Тримайте положення, поки буде комфортно, не затримуючи дихання .
Вправа складка
загрузка...
Написати Вконтакте