» » Чим корисний біг вечорами?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 08:44)   
  •   0   
  •  243 
Чим корисний біг вечорами?
Фізична активність позитивно впливає на здоров'я людини. Це прекрасний відпочинок, як для дорослих, так і для молоді. Якщо не виходить бігати — можна просто ходити в швидкому або повільному темпі. При цьому організм буде постійно перебувати в тонусі.

Біг увечері - користь чи шкода?


Біг, як фізична активність, є сам по собі дуже корисним. При бігу спалюються калорії, організм бере енергію безпосередньо з підшкірної жирової клітковини. Біг — це один з найефективніших видів тренувань, під час яких спалюється жир. Всі спортзали і гойдалки спалюють жир тільки після тренування.
Ще біг вечорами впливає на засинання ввечері. Невелика півгодинна пробіжка на свіжому повітрі розслабить організм і полегшить засинання після напруженого трудового дня. Під час бігу виділяються гормони радості, які покращують настрій, а кому не сподобається засипати в хорошому настрої . Занадто навантажувати організм під час вечірньої пробіжки не варто, інакше можна отримати зворотний ефект: заснути буде набагато складніше.

Що дає біг вечорами?


Біг, як форма активності, запускає обмінні процеси в організмі, під час бігу ми глибоко дихаємо, і клітини організму насичуються киснем. Але щоб досягти результату, треба тренуватися регулярно, хоча б чотири рази в тиждень. Пропускати тренування варто тільки у разі хвороби або дуже сильного морозу на вулиці.
Інтенсивність і тривалість пробіжки варто поступово збільшувати, а не різко починати з десятикилометрового крос по пересіченій місцевості. За раз оптимально бігти підтюпцем близько півгодини.
Бігати не варто раніше, ніж через дві години після їжі. Тільки за такої умови вечірня пробіжка допомагає позбутися зайвих кілограмів і приносить користь.
загрузка...
Написати Вконтакте