» » Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 08:59)   
  •   0   
  •  328 

Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи
Кожна жінка в будь-якому віці мріє бути стрункою, спортивної і підтягнутою. І кожна справляється з цим завданням по-своєму, благо для підтримки цього природного прагнення кращої половини людства створена ціла індустрія.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nova-aerobka-dlya-zhnok-tancyuvaln-kilimki-platformi_121.gif-->Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи
Але зараз мова піде не про найрізноманітніших фитнесах, а про класичному приємне активному вигляді аеробіки - танці, а точніше про танцювальних килимках і платформах.
Адже танцювати - це так природно для будь-якої жінки, гармонія музики і ритму завжди заворожує.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nova-aerobka-dlya-zhnok-tancyuvaln-kilimki-platformi_752.gif-->Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи


Але для того щоб займатися танцями потрібно час, гроші і завзятість.
У Великобританії жінки знайшли незвичайне рішення цієї проблеми.
Танцювальні ігри все частіше використовуються жінками, як спосіб підтримати форму. Роздрібні продавці відзначають рекордна кількість продажів танцювальних ігор для танцювальних килимків і жінки є найактивнішими покупцями.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nova-aerobka-dlya-zhnok-tancyuvaln-kilimki-platformi_843.gif-->Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи
Марі Шепард, експерт з фітнесу в Уельсі каже: “Я думаю що активні танцювальні ігри - це фантастичний подарунок для дитини і його мами. Танцювальні килимки - чудова форма заняття аеробікою , вони безпечні і перш за все вони - забава. Ніколи ще аеробіка не була настільки захоплюючою для всієї родини. Люди завжди хотіли танцювати і танцювальні килимки дозволили їм це робити, не виходячи з дому."
Все частіше жінки, купуючи танцювальний килимок для дитини з захопленням грають на ньому самі. І це цілком зрозуміло, адже танцювальний килимок - це тренер з танців, доступний в будь-яку вільну хвилину. Відомо ,що заняття аеробікою спалюють 7 калорій у хвилину, а танці - цілих 12!!!
Танцювальний килимок дуже простий у використанні : все що потрібно - це підключити його до комп'ютера або ігрової приставки. А можливість підключати кілька килимків до одній грі додає дух змагання і азарту в цю запальну гру.
Жінки, на думку експертів, зазвичай віддають перевагу активні ігри, до яких може приєднатися вся сім'я. Це ще одне пояснення такої популярності танцювальних ігор у жінок.
Оскільки ціна танцювального килимка значно дешевше місячного абонемента у фітнес зал, то цей домашній танцювальний спорт стає все більше популярним і інтерес до нього з часом тільки зростає.
загрузка...
Написати Вконтакте