» » Худнути потрібно «з розумом», або про дієти і спорт
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 08:55)   
  •   0   
  •  253 

Худнути потрібно «з розумом», або про дієти і спорт
Про те, що не завадило б скинути пару-трійку (а то і більше) зайвих кілограмів, думає практично кожна жінка. І перше, що приходить на розум, - сісти на дієту. Або записатися на фітнес. Що ж більш ефективно?
У сучасному світі серед жінок різного віку так модно бути красивою, стрункою та здоровою! Практично кожна друга дама марить про жаданих параметрах ідеальної фігури, критично сприймаючи власне тіло - яким би витонченим воно не було, завжди знайдеться пара-трійка місць, над якими не завадило б «попрацювати». Скинути зайві кілограми - ідея фікс номер один серед прихильників сучасних стандартів краси.
Запитайте будь-яку жінку, як правильно схуднути, - і вона тут же назве найвідоміші і практикуються методи - строга дієта і фітнес. І в принципі, вона виявиться права - обмеження жирів і вуглеводів в раціоні призведуть до зниження калорійності їжі і, отже, до втрати ваги, а силові навантаження в спортзалі будуть сприяти спалюванню жирів. Однак чомусь не завжди змучені дієтою або стрибками жінки легко приходять до бажаних результатів. Наприклад, після голодування вага-то, може, і знизився, але на шкірі схудлого тіла звідкись раптом з'явилися некрасиві розтяжки ! Все просто - неправильний підхід до питання позбавлення від зайвих кілограмів може заподіяти шкоду, і не тільки естетичний, як обвисла шкіра, але і фізичний - виснаження резервів організму. Як же худнути «з розумом»?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hudnuti-potrbno-z-rozumom-abo-pro-dyeti-sport_921.gif-->Худнути потрібно «з розумом», або про дієти і спорт


Якщо проблеми із зайвою вагою наявності - пора діяти, але важливо! - комплексно. Однієї тільки дієти недостатньо, як і неефективними будуть заняття фітнесом без правильного харчування. Якщо, наприклад, після пологів з'явилися некрасиві стрії на животі - має сенс додати і курс гарного масажу, підвищує тонус шкіри, а в складних випадках - і салонні процедури.
Вид спортивних занять вибирайте собі за смаком, але майте на увазі, що найбільш ефективні для скидання зайвих кілограмів посилені навантаження - фітнес, тренажерний зал, кардіотренажери. Тільки вправи повинні виконуватися «на межі», тобто потрібно викладатися повністю, не отлинивая, т. к. спалювання жирів починається при пульсі від 120 ударів в хвилину і тоді, коли м'язи тіла «горять» від напруги. Найважче - змусити себе почати і перетерпіти перший час адаптації м'язів, потім ж сила звички допоможе сприймати відвідування спортивного залу як само собою зрозуміле, а виділяються ендорфіни - гормони задоволення від занять спортом - забезпечать завжди відмінний настрій.
Дієта - теж повинна бути раціональної, «без фанатизму». Як відомо, правильно підібраний щоденний раціон не тільки не дозволить накопичуватися зайвого, але і забезпечує омолодження організму за рахунок очищення від шлаків. Основні правила здорового харчування - повноцінний прийом вітамінів і мінералів, утримання від переїдання, не зловживання шкідливою» їжею, уникнення стресів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hudnuti-potrbno-z-rozumom-abo-pro-dyeti-sport_182.gif-->Худнути потрібно «з розумом», або про дієти і спорт
Слідкуйте за собою - займайтеся спортом, харчуйтеся розумно, дбайте про здоров'я. Якщо зайва вага викликаний захворюванням - швидше до лікаря. Головне - підхід у боротьбі за стрункість повинен бути комплексним, регулярним, можливо, доведеться навіть поміняти весь спосіб життя.
загрузка...
Написати Вконтакте