» » Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 08:52)   
  •   0   
  •  318 

Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного
Безумовно, відчуття того, що ваше тіло гнучке і підтягнуте, досить приємне. А якщо це відчуття супроводжується ще і повної душевної гармонією, то це вдвічі приємно. Саме такою ефективною і приємною є гімнастика під назвою стретчинг. Ця різновид фітнесу стала досить популярною на сьогоднішній день.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/stretching-vpravi-na-roztyazhku-dlya-kozhnogo-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_111.jpeg-->Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного  Для схуднення та здоров'я
В основі стретчинга лежить плавне розтягування м'язів тіла, що також досягається поступове їх зміцнення. М'язи стають більш еластичними, у них поліпшується процес кровопостачання, що створює умови для зростання м'язової тканини. А кінцевим результатом буде те, що м'язова тканина буде поступово замінювати собою жир.
Завдяки цьому виду фітнесу тіло стане гнучким і легким, постава - рівною. В організмі поліпшується лимфоток, що дуже важливо, в тому числі, в боротьбі з целюлітом.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/stretching-vpravi-na-roztyazhku-dlya-kozhnogo-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_212.gif-->Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного  Для схуднення та здоров'я


Щоб досягти видимого результату, необхідно регулярно виконувати вправи. Причому рекомендується виконувати розтяжки після аеробного навантаження.
Вправи динамічної розтяжки, засновані на послідовному розтягуванні кожної м'язи тіла по черзі до відчуття незначної напруги в них. Пам'ятайте, що головне не перестаратися, болі в м'язах бути не повинно. Якщо ви розтягуєте внутрішні м'язи стегон, то можна скористатися пасивним стретчінгом, коли виконувати вправи вам допомагає ще один чоловік.
Можна займатися і тільки розтяжкою. У цьому випадку підійде статичний стретчинг, коли вправи виконуються з затримкою кожної позиції з інтервалом 30-60 секунд. Але в будь-якому випадку заняття повинні бути регулярними, тільки так можна отримати від них користь.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/stretching-vpravi-na-roztyazhku-dlya-kozhnogo-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_803.gif-->Стретчинг - вправи на розтяжку для кожного  Для схуднення та здоров'я
Перед виконанням вправ на розтяжку треба розігріти м'язи. Достатньо буде виконати енергійну ходьбу на місці в поєднанні з маховими рухами руками протягом 2-3 хвилин.

Цілий ряд переваг цього виду фітнесу зробив його дуже популярним. При уявній простоті, стретчинг змушує тіло серйозно попрацювати, при цьому можна досягти видимих результатів, що важливо. Регулярні заняття сприяють поліпшенню роботи кишечника , прискорення обмінних процесів, піднімають загальний тонус організму і покращують настрій. Завдяки стретчінгу ви зможете поліпшити роботу організму в цілому, при цьому отримуючи тільки позитивніше емоції з мінімумом навантажень і фінансових витрат. Це дуже зручний спосіб додати своєму тілу пластику і легкість.
Тіло стане пружним, легким і гнучким. А такі відчуття самі по собі позитивно впливають на загальний стан людини, покращують настрій, а значить, менше буде спокус з'їсти щось «для підняття настрою» .
Основні правила стретчинга:

• Всі вправи повинні виконуватися в стані розслаблення м'язів, не треба дуже старатися.

• Вправи, що вимагають концентрації уваги на тій частині тіла, яка в даний момент розтягується.

• Дихання повинне бути рівним, затримувати дихання не треба.

• Заняття - регулярними (не менше трьох разів у тиждень).
загрузка...
Написати Вконтакте