» » Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 08:50)   
  •   0   
  •  1620 

Як зробити плоским живіт і тонку талію?
Плоский живіт та тонка талія - без перебільшення можна сказати, що це мрія кожної жінки. Як правило, для цього не достатньо однієї лише « дієти для живота » потрібні ще й вправи.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_641.jpeg-->Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення


Причому ці вправи, регулярно виконуються, не тільки дадуть можливість отримувати естетичну насолоду милуючись плоским животиком, але й принесуть користь для здоров'я жінки. М'язи, які підтримують живіт, крім того, утримують і внутрішні органи і захищають їх в період вагітності .

І так, вивчимо простий комплекс, який ви зможете легко виконувати в домашніх умовах.
• Для тренування преса потрібно лягти на спину і невисоко піднімати прямі ноги вгору, при цьому потрібно тягнути руки якомога ближче до шкарпеток, не відриваючи лопатки і поперек від підлоги. В такому положенні, одночасно з витягнутими ногами і руками, затриматися на одну хвилину. Вправу повторити 10 разів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_952.gif-->Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення


• Ляжте на спину і зігніть ноги, поклавши їх на м'яч для фітнесу або сидіння дивана, схрестивши руки на грудях. Притискаючи поперек до підлоги, напружте м'язи живота, і одночасно підніміть від підлоги голову і плечі. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, після чого повільно опустіться назад. Вправу повторіть 10 разів.
• Початкове положення: сядьте на підлогу і зіпріться ззаду руками, витягнувши ноги вперед і з'єднавши їх разом. Піднімайте ноги від підлоги і малюйте ними в повітрі цифри від 1 до 9. Повторіть вправу 2 рази.
• Потрібно лягти на спину, підняти ноги вгору і зігнути їх в колінах, схрестивши ноги, руки зімкнути на потилиці. Напружуючи м'язи живота, піднімаємо голову і плечі, і дивимося на ноги. Повертаємося у вихідне положення. Вправу повторіть 8 разів. При виконанні цієї вправи стежте за тим, щоб голову не піднімали руки, повинні працювати тільки м'язи живота!
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_523.gif-->Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення
• Ляжте на підлогу, руки під сідниці, зігнувши ноги під кутом 90°. Підніміть ноги вгору, і зробіть так, щоб п'яти були спрямовані теж вгору. Повільно підніміть таз від підлоги. Стежте, щоб ноги не завалювалися в сторони. Потрібно зробити 3 підходи (кожен - по 10-15 разів), з чергуванням темпу (повільно, швидко).Працювати повинні тільки м'язи живота.
• Початкове положення: стаємо на коліна, пальці торкаються один одного. При вдиху прогинаємося назад, спина повинна бути прямою. Видихаючи, повертаємося у вихідне положення. Повторити - 8-10 разів.
Існує безліч вправ, щоб зробити живіт плоским, а талію стрункою. Але, щоб домогтися бажаного ефекту, потрібно виконувати їх регулярно.
Рекомендуємо: дієта для плоского живота
загрузка...
Написати Вконтакте