» » Як знайти час на фітнес: стратегії для самих зайнятих | Для схуднення
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 08:42)   
  •   0   
  •  200 

Як знайти час на фітнес: стратегії для самих зайнятих








http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-znayti-chas-na-ftnes-strategyi-dlya-samih-zaynyatih-dlya-shudnennya_401.jpeg-->Як знайти час на фітнес: стратегії для самих зайнятих  Для схуднення
Більшість дієтологів пишуть, що фітнес - не найкращий спосіб схуднути. Однак спортивна медицина стверджує зворотне. Під час годинної прогулянки швидким кроком організм людини вагою 70 кг спалює приблизно 19 грамів жиру, а в період добового відновлення в стані спокою - більш 40 грамів. Якщо ви будете займатися і дотримуватися дієти - обов'язково схуднете, так і виглядатимете краще, ніж неспортивні подруги. А тепер поговоримо про головне. Як у щільному графіку сучасної дівчини знайти час на фітнес?

Як знайти час на фітнес? Не шукати його!


Перш ніж нарікати на сидячу роботу і вал домашніх обов'язків, дайте собі слово, що ви не будете більшешукати час на фітнес. Але при цьому внесете невеликі зміни в свій спосіб життя. Наприклад, виходьте з автобуса на три зупинки раніше і прогулюйтеся до роботи пішки. Протягом дня 3-5 разів піднімайтеся і спускайтеся по сходах, а під час телефонних розмов ходите по кабінету. Дослідники з Університету Ліверпуля стверджують, що такі невеликі зміни здатні змусити вас витратити до 300 додаткових ккал в добу. Будете більше рухатися і не станете більше є - обов'язково скинете вагу. Крім того, один місяць такої побутової активності - краща підготовка до справжнім занять фітнесом.

Як знайти час на фітнес? Розберіться з «вбивцями часу»!


Фахівці з тайм-менеджменту радять не їсти слона цілком, а розрізати його на шматочки. Стосовно до нашої задачі, це означає звільнити всього лише 30 хвилин 3 рази в тиждень. Такої кількості часу буде достатньо неспортивної новачку, щоб прискорити метаболізм і привести м'язи в тонус. Де ховаються тридцять хвилин? Може бути, ви любите поговорити по телефону з подругою або сестрою, може - подивитися серіал або новини, лежачи на дивані. Мало хто дійсно працює і займається домашніми справами. Єдине «недоторканна час» - це сон. Для ефективного схуднення ви повинні спати як мінімум 8 годин на добу.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-znayti-chas-na-ftnes-strategyi-dlya-samih-zaynyatih-dlya-shudnennya_922.gif-->Як знайти час на фітнес: стратегії для самих зайнятих  Для схуднення


Як знайти час на фітнес? Не витрачайте його на непотрібні тренування!


Багато дівчат вважають, що для здоров'я та краси досить покачати прес 10 хвилин в день, або поробити махи ногами. Звичайно, це краще, ніж нічого. Але жіночий організм влаштований так, що спалює багато калорій лише під час комплексної тренування. Якщо ви будете проробляти всі м'язи 3 рази в тиждень, схуднете більш істотно, ніж з десятиминутними «зарядками». Навіть якщо ви не можете займатися у фітнес-клубі, можна знайти ефективну домашню заміну. Зверніть увагу на калланетика або пілатес . Ці гімнастики дозволяють опрацювати всі м'язи тіла без обладнання, і суттєво зменшити обсяги всього за 2 тижні занять. Крім того, вони не дуже сильно підвищують апетит, що важливо, якщо ви дотримуєтеся дієти.

Як знайти час на фітнес? Плануйте свій день


Чемпіонка світу з художньої гімнастики і телеведуча Ляйсан Утяшева каже, що займатися вправами для тонусу і схуднення настільки ж важливо, як і робити манікюр, педикюр або укладати волосся. Вам простіше буде ставитися до вправ як до частини вашого ритуалу краси, якщо ви заплануєте їх. Чесно зізнайтеся, коли вам зручніше попрацювати над собою - вранці або ввечері. Запишіть цей час в щоденнику, і ніколи не ухиляйтеся від тренування. Ну а коли настане той самий день, і ви скажете собі, що втомилися від тренувань - згадайте, що всього три тридцятихвилинні тренування в тиждень прискорюють ваш обмін речовин на 20%.
І пам'ятайте, девіз «хто шукає - знаходить» як ніщо інше актуальне для фітнесу!




http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-znayti-chas-na-ftnes-strategyi-dlya-samih-zaynyatih-dlya-shudnennya_883.gif-->Як знайти час на фітнес: стратегії для самих зайнятих  Для схуднення




Спеціально для AzbukaDiet.ru - фітнес-тренер Олена Селіванова
загрузка...
Написати Вконтакте