» » Як займатися фітнесом в спеку | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (18-03-2015, 08:42)   
  •   0   
  •  253 

Як займатися фітнесом в спеку
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zaymatisya-ftnesom-v-speku-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_451.jpeg-->Як займатися фітнесом в спеку  Для схуднення та здоров'я
Як займатися фітнесом в спеку, а головне, чи варто давати додаткове навантаження на організм? Телебачення і газети буквально разубеждают нас в ефективності літніх тренувань. Сьогодні багато пишуть про те, що річний фітнес не тільки не корисний, але і шкідливий. Насправді ж, лежання в тіні або під кондиціонером тільки додасть вам зайвих кілограмів, і зовсім не допоможе наблизитися до ідеалу краси. Займатися спортом влітку можна і потрібно, головне - дотримуватися простих правил.

Як займатися фітнесом в спеку: вдома


Якщо ви звикли тренуватися під видеопрограмму, робити вправи в саме «пекло» не варто. Занадто велике навантаження на серце і кровоносні судини, значний стрес - все це не робить тренування корисними.
Тренуватися краще всього вранці, поки спека не почалася. Провітріть приміщення, включите кондиціонер на комфортний режим. А ось працювати прямо під холодним обдувом не варто - так ви ризикуєте застудитися. Обов'язково пийте воду, але намагайтеся не перевищувати розумні обсяги.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zaymatisya-ftnesom-v-speku-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_752.gif-->Як займатися фітнесом в спеку  Для схуднення та здоров'я


Чому б не позайматися ввечері після роботи? Така стратегія хороша виключно для офісних службовців, кому пощастило проводити свій день в добре провітрюваному, кондиціонованому приміщенні, і їхати додому в такому ж автомобілі.
Якщо ви займаєтеся силовим навантаженням з вільними обтяженнями і вони досить важкі, в найспекотніші дні зменшіть вагу штанги і гантелей на 20-30%. Припустимо на пару літніх місяців перейти з цих тренувань на, наприклад, калланетику або пілатес .

Як займатися фітнесом в спеку: на вулиці


Вуличні тренування - відмінний варіант для літа. Вони допомагають не тільки істотно схуднути, але і зняти стрес, що виникає від постійного перебування в замкнутому просторі. Займатися у спеку краще вранці до 11 годин. Вибирайте лісопаркову зону, або парки, постарайтеся не бігати і не виконувати фізичні вправи на набережних. Влітку повітря в таких місцях дуже вологий, вам буде важко дихати, адже від вентиляції легенів багато в чому залежить, чи ви будете худнути.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zaymatisya-ftnesom-v-speku-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_893.gif-->Як займатися фітнесом в спеку  Для схуднення та здоров'я
Якщо біг або тренування в парку - не ваша стезя, спробуйте плавати у відкритому природному водоймищі. Розглядаєте це як тренування для схуднення? Ставитеся до плавання серйозно. Займайтеся в хорошому темпі як мінімум протягом 20-30 хвилин без перерви.

Як займатися фітнесом в спеку: в клубі


Багато людей думають, що режим занять у клубі змінювати не варто. Однак це неправда. Коригувати тренувальний розклад варто, якщо ви проводите багато часу на вулиці або працюєте в задушливому приміщенні. Крім того, у спекотні дні змінюється атмосферний тиск, і занадто активні тренування можуть завдати шкоди вашому здоров'ю.
Правило для тренажерного залу - більше відпочинку між підходами, менше ваги обтяжень. Якщо ви займаєтеся фітнесом для схуднення можливо, вам слід тримати високий темп. У цьому випадку, постарайтеся розділити жиросжигающие швидкі кардіотренування і базові силові вправи з різних тренувальних днів. У літній період працюйте більше над технікою вправ, а не збільшуйте швидкість.
Займаються групової силовий аеробікою, можна порадити на час змінити план і попрацювати за програмами Body Balance, Body Ballet, Pilates. Вони теж здатні зміцнити м'язи і прискорити метаболізм . Любителькам активних кардіотренувань варто перенести заняття на ранок, і трохи знизити інтенсивність. І пам'ятайте, що краще всього займатися регулярно і не перевтомлюватися, ніж шукати менш спекотний день і пускатися «в усі тяжкі» разом з фітнесом.
Спеціально для AzbukaDiet.ru - фітнес-тренер Олена Селіванова
загрузка...
Написати Вконтакте