Дієти
Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення
18.03.2015 1265 0 admin

Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення

Фітнес

Аеробіка для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-dlya-shudnennya-step-aerobka-tancyuvalna-aerobka-dlya-shudnennya_261.jpeg-->Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення
Аеробіка для схуднення - ось найпоширеніший вибір серед клієнток фітнес-клубів. Між тим, інструктори тренажерних залів вважають, що такі тренування як мінімум марні в довгостроковій перспективі. Однак багато хто з нас воліють легко рухатися під гарну музику в компанії енергійного інструктора, а не піднімати тяжкості в «качалці». Чи Правда, що аеробні вправи марні для тих, хто мріє знизити вагу всерйоз і надовго?

Степ-аеробіка для схуднення


Найпоширеніша претензія до аеробних групових тренувань - вони не допомагають скоректувати фігуру. Дійсно, якщо у вас є суттєва диспропорція, наприклад, надмірно розвинені плечі і вузькі стегна, степ вам нічим не допоможе. Але якщо завдання - привести себе у форму, трохи підтягнути фігуру, схуднути, це відмінне тренування.
Строго кажучи, степ-аеробіка для схуднення - ціле сімейство занять:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-dlya-shudnennya-step-aerobka-tancyuvalna-aerobka-dlya-shudnennya_732.gif-->Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення • Power Step допомагає одночасно пропрацювати м'язи всього тіла і отримати навантаження на серцево-судинну систему і спалити від 350 до 600 ккал в залежності від інтенсивності заняття

 • Dance Step навчить вас рухатися красиво, складати кроки в танцювальну зв'язку і допоможе спалювати жир з задоволенням.

 • Step Interval підійде тим, у кого немає часу окремо займатися силовими вправами і кардіо. Цей урок краще всього спалює жир, за умови, що ви будете правильно харчуватися .


 • Як займатися степом для схуднення? Перш за все, вам треба вибрати два уроки класичної степ-аеробіки або Степ 1 Степ 2 в залежності від вашого рівня підготовки. Основна мета цих занять - отримання кардионагрузки, підвищення витрати калорій. Для підвищення ефективності занять варто не їсти 1 5-2 години до і після тренування, і в цей день не включати силові вправи. Щоб не просто схуднути, але й удосконалити фігуру, додайте до базового степу Step Interval або Step Power. Займайтеся ними два рази в тиждень, але не щодня. В інший час відпочивайте і відновлювати, можете займатися розтяжкою або дихальною гімнастикою . Такий режим допоможе вам прискорити обмін речовин і уникнути перетренованості.

  Танцювальна аеробіка для схуднення


  Танцювальна аеробіка для схуднення - зумбі, латина, танець живота, хіп-хоп і безліч інших напрямків. Це найбільш різноманітний сегмент аеробних уроків. Мабуть, на основі популярного танцю сьогодні розроблено фітнес-клас.
  У чому перевага танцювальної аеробіки для схуднення перед звичайними уроками танців? Перш за все, ви не будете зупинятися під час заняття, а значить і пульс не покине зону жиросжигания. Це винятково важливо для досягнення стабільного результату. Щодо схуднення набагато краще рухатися без перерви годину, ніж провести в школі танців від 90 до 120 хвилин і отримати навантаження меншої інтенсивності.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobka-dlya-shudnennya-step-aerobka-tancyuvalna-aerobka-dlya-shudnennya_803.gif-->Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка Для схуднення
  Крім того, фітнес-класи танцювальної аеробіки, на відміну від танців, включають в себе не тільки розучування танцювальних «па», але і силові рухи, здатні змінити форму вашого тіла і підтягнути проблемні зони. Зазвичай інструктор приділяє деякий час вправ для преса, сідниць, стегон, спини і рук. Ну а головна перевага танцювальних класів полягає в тому, що на них ви будете тренуватися з задоволенням, а значить, і менше пропускати заняття.
  А ще аеробікою для схуднення можна займатися і вдома. Все, що вам потрібно, є на відеопрограмах, так що з цим видом активності ви зможете істотно заощадити на абонемент у фітнес-клуб. Вибирайте урок за смаком, і вдосконалюйте фігуру з задоволенням!
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .
  Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи Нова аеробіка для жінок - танцювальні килимки і платформи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nova-aerobka-dlya-zhnok-tancyuvaln-kilimki-platformi_121.gif--> Кожна жінка в будь-якому віці мріє бути
  Танцювальна аеробіка: вправи для схуднення Танцювальна аеробіка: вправи для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tancyuvalna-aerobka-vpravi-dlya-shudnennya_641.jpeg-->
  Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику Степ аеробіка - користь і шкода вправ під музику
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-korist-shkoda-vprav-pd-muziku_721.jpeg-->
  Степ аеробіка Степ аеробіка
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka_961.jpeg-->
  Степ аеробіка для схуднення Степ аеробіка для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/step-aerobka-dlya-shudnennya_691.jpeg--> Степ-аеробіка - один з найбільш популярних напрямів в аеробіці.
  Відео уроки степ-аеробіки для просунутих Відео уроки степ-аеробіки для просунутих
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-step-aerobki-dlya-prosunutih_491.jpeg--> Аеробіка в стилі степ вважається одним з найпопулярніших
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]