Дієти
Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних
17.03.2015 662 0 admin

Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних

Фітнес

Вправи на фітболі для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-dlya-shudnennya-ftbol-dlya-vagtnih_211.jpeg-->Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних
Фітбол або швейцарський м'яч - чи не перший спортивний снаряд, який рекомендують придбати всім, охочим схуднути. Вправи на фітболі для схуднення - дійсно ефективне рішення. Насамперед, м'ячик можна використовувати і для кардіовправ, і для розвитку сили і придбання струнких підтягнутих форм, і для розвитку балансу.
Займатися з фітболом можуть вагітні, люди з травмами хребта, і особи старшого віку. Ну а ті, хто вже давно займається фітнесом вдома, відкриють для себе нові, більш складні, варіанти класичних вправ.

Фітбол для схуднення: комплекс вправ


Ці вправи з фітболом - комплекс для середнього рівня підготовки на всі групи м'язів . Займайтеся три рази в тиждень, чергуйте тренувальні дні з днями відпочинку та не забувайте стежити за харчуванням і вести активний спосіб життя.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-dlya-shudnennya-ftbol-dlya-vagtnih_892.gif-->Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних


Розминка

Виконайте по 30 приставних кроків у кожну сторону. Візьміть фітбол у руки, і зробіть ще за 30 кроків, але тепер виводите м'яч руками в бік руху. Не піднімайте його вище лінії плечей.

Потім зробіть 60 кроків з високим підніманням коліна на місці, фітбол поки покладіть на підлогу.

Після цього протягом 1 хвилини легенько пробіжіться.

Потім візьміть у руки м'яч, долонями як би здавлюйте його всередину, піднімайте над головою і опускайте на рівні талії, а ноги в цей час крокують у спокійному темпі.

Після цього виконайте 10-20 простих присідань, тримаючи м'яч перед собою.

Потім сядьте на фітбол, ногами упирайтеся в підлогу, і трохи пострибайте на місці або з переміщенням по кімнаті
Вправа для стегон

Встаньте прямо, затисніть фітбол внутрішньою поверхнею стегна і стисніть так сильно, як тільки ви можете. Зафіксуйте позу на 60 секунд, постарайтеся не відставляти таз тому і «примусово» втягуйте живіт.

Потім, не відпускаючи затиску м'яча, виконайте 20-30 стрибків на носочках.

Повторіть вправу 2-3 рази з початку.
Вправа на фітбол для підтяжки сідниць

Встаньте прямо, ліву стопу поставте на фітбол, праву ногу трохи зігніть, откатите фітбол ногою вліво так, щоб ваша фігура стала нагадувати букву «Т». Ліва нога і корпус в одній площині, руки перед грудьми. З цієї пози виконайте 20 присідань на правій нозі, тримайте баланс, втягуючи прес.

Потім повторіть вправу з лівої ноги.

Всього потрібно повторити вправу 2-3 рази з початку.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-dlya-shudnennya-ftbol-dlya-vagtnih_983.gif-->Вправи на фітболі для схуднення, фітбол для вагітних
Вправа для рук і грудей

Поставте гомілки на фітбол, руками упріться в підлогу. Вийде поза для віджимання від підлоги. Повільно отожмитесь 10 разів, розводячи лікті в сторони, долоні ширше плечей.

Потім поставте долоні строго під плечима і отожмитесь ще 10 разів, направляючи лікті вгору, а передпліччя - вздовж корпусу. Повторіть 2-3 рази.

Потім виконайте по 30 стрибків сидячи на фітболі на місці, і 30 стрибків з переміщенням.
Вправа з фітболом для всього тіла

Прийміть вихідне положення для віджимань, але прокатите м'яч так, щоб він знаходився під гомілками. Прямі руки стоять в упорі. Живіт втягніть, лопатки притисніть до хребта, в попереку не прогинайтеся. Зберігайте цю позу протягом 60 секунд.

Потім повільно підніміть праву руку і витягніть її вперед. Зафіксуйте позу на 60 секунд, повторіть з лівої руки.

І, нарешті, згинаючи ноги і напружуючи нижній прес підкотите м'яч до живота, і поверніть назад. Повторіть останнім рух 20 разів.

Виконайте вправу 2-3 рази з початку.
Вправа на м'ячі для схуднення живота

Ляжте на підлогу, прийміть вихідне положення для класичного скручування, але м'ячик затисніть між гомілками. Підтягніть м'яч до грудей, піднімаючи стопи від підлоги і скручуючись в нижній частині преса. З цього положення передайте м'яч у руки, опустіть ноги. М'ячем торкніться підлоги за головою, і з цього положення скрутіть верхню частину преса вперед, м'яч перед собою. Передайте його «ноги» і повторіть спочатку 10-20 разів.

Вправа виконується в 3-4 підходи.

Виконавши цю вправу, ляжте на м'яч спиною і розслабтеся.
попереку та зменшити болі у спині.
Вправи для вагітних на фітболі - міні-комплекс для вечірньої релаксації :
Вправа 1

Сядьте на фітбол прямо, руки витягніть вгору плечима до вух не тягніться. Перекочуйте м'яч круговими рухами справа-наліво і навпаки, щоб зняти напругу з м'язів тазового дна.
Вправа 2

Перемістіть фітбол стать поперек, руки вільно опустіть вниз уздовж боків, розслабтеся в цій позі на хвилинку. Потім обережно перекочуйте м'яч під попереком за годинниковою і проти годинникової стрілки.
Вправа 3

Акуратно перекотіться на м'ячі вперед, так щоб на ньому залишалися тільки лопатки. Напружте м'язи стегон і сідниць, виведіть корпус паралельно підлозі. Переконайтеся, що становище стійке і зафіксуйте позу на 10-60 секунд. Потім можете виконати «масаж» грудного відділу хребта, злегка переміщаючи м'яч вправо-вліво.
Вправа 4

Ляжте на спину на підлогу, м'ячик помістіть під стопи і откатите від себе. Нехай ноги лежать на м'ячі як на подушці. Розслабтеся, переносите вагу з однієї п'яти на іншу, постукуючи пяточками по м'ячу.
Читайте також: як харчуватися під час вагітності, щоб не набрати вагу

Як вибрати м'яч для фітболу?


Найкраще вибираючи фітбол, сісти на нього, ваші ноги при цьому повинні спокійно стояти на підлозі повною стопою, а стегна - розташовуватися паралельно підлозі.
Також можна зорієнтуватися за розмірами, якщо ваш зріст:

 • до 152 см - розмір фітболу 45 см,

 • 153-165 см - розмір м'яча 55 см,

 • 166-185 см - вибирайте фітбол розміром 65 см,

 • вище 186 см - розмір м'яча 75см.


 • Фітбол з «ріжками» необхідний, якщо ви хочете виконувати вправи із стрибками. А «пупиришки» на м'ячі додадуть масажний ефект.
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .
  Вправи для схуднення спини: силові і кардіо, відгуки Вправи для схуднення спини: силові і кардіо, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-spini-silov-kardo-vdguki_991.jpeg--> Ефективні вправи для схуднення спини цікавлять
  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-gmnastika-dlya-shudnennya_501.jpeg-->
  Фітбол - м'яч для заняття фітнесом. Вправи на фітболі для немовлят, для ва ... Фітбол - м'яч для заняття фітнесом. Вправи на фітболі для немовлят, для ва ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftbol-myach-dlya-zanyattya-ftnesom-vpravi-na-ftbol-dlya-nemovlyat-dlya-vagtnih-dlya-dtey-ftbol-efektivniy-dly
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]