» » Фітнес для ледачих: в салоні краси, вдома і в спортзалі | Для схуднення
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:40)   
  •   0   
  •  227 

Фітнес для ледачих
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-ledachih-v-salon-krasi-vdoma-v-sportzal-dlya-shudnennya_381.jpeg-->Фітнес для ледачих: в салоні краси, вдома і в спортзалі  Для схуднення
Фітнес для ледачих - модний напрям сучасної велнес-індустрії. Дійсно, дуже багато людей не мають ні сил, ні фізичної можливості відвідувати інтенсивні тренування для схуднення. А комусь займатися активно не дозволяє здоров'я. Так що цей тренд бурхливо розвивається, і дав нам кілька напрямів для домашньої і «салонної» роботи.

Фітнес для ледачих в салоні краси


Фітнес для ледачих в салоні краси - це напрямок велнес. Ви, напевно, чули про таке явище як тонус або велнес клуби. Це заклади з тренажерами начебто звичайних, але на відміну від простих тренувань в тому, що більшу частину роботи тренажер робить за вас.
Наприклад, вакуумний степпер ефективний для спалювання жиру і підтяжки м'язів, навіть якщо ви ходите всього 20 хвилин, а на звичайному степпере доведеться варіювати режими навантаження і провести як мінімум півгодини. Існують і вакуумні костюми Hypoxi для ходьби на спеціальних доріжках. Все, що пов'язано з вакуумною навантаженням на організм допомагає прибрати зайві обсяги, вивести міжклітинну рідину і стати стрункішою буквально за кілька сеансів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-ledachih-v-salon-krasi-vdoma-v-sportzal-dlya-shudnennya_542.gif-->Фітнес для ледачих: в салоні краси, вдома і в спортзалі  Для схуднення


А що, якщо потрібно зміцнити м'язи і поліпшити поставу? До ваших послуг масажні столи - цей тренажер сам виконає за вас всю роботу, вам потрібно буде лише зайняти певну позу і все. Природно, «накачатися» в такому режимі неможливо, про відновлення після пологів, травм або операцій з масажними столами йде набагато швидше.
Майже всі процедури «ледачого фітнесу» рекомендують завершувати сеансом в лазні або інфрачервоній сауні . Щоб знизити вагу, вам належить провести в ній близько півгодини, але це варто того - обмін речовин прискорюється після такої процедури в 2-3 рази, і ви будете спалювати багато калорій в стані спокою.

Фітнес для ледачих будинку


Фітнес для ледачих будинку - вибромассажи різними проборами, міостимуляція і вакуумний масаж. Для вібромасажу ви купуєте спеціальну платформу або ремінний масажер. Ця процедура покращує кровообіг в тканинах, сприяє підтяжки м'язів. Однак час на неї необхідно витрачати істотне. Один сеанс масажу займає приблизно 20 хвилин.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ftnes-dlya-ledachih-v-salon-krasi-vdoma-v-sportzal-dlya-shudnennya_743.gif-->Фітнес для ледачих: в салоні краси, вдома і в спортзалі  Для схуднення
Міостимуляція - спосіб змусити ваші м'язи скорочуватися без всяких зайвих зусиль з вашого боку. Іноді її називають «Тренуванням без тренування В домашніх умовах процедура виглядає так. Ви накладаєте на тіло електроди приладу для стимуляції за схемою і «трясете» кожну м'язову групу не більше 10 хвилин. В результаті підтягуються м'язи і зменшуються обсяги. Миостимуляцию використовують і як реабілітаційну процедуру після переломів.
Вакуумний масаж в домашніх умовах покликаний перемогти целюліт , покращити кровообіг в тканинах і зробити вас стрункіше. Повноцінною заміною фітнесу він не є, однак непогано працює в поєднанні з незначним підвищенням активності. Наприклад, піша ходьба або неспішні прогулянки на велосипеді допоможуть масажу в справі побудови красивої фігури.

Короткі тренування і «спортзал без спортзалу»


Короткі суперінтенсивні тренування - вибір тих, хто постійно виправдовує небажання займатися фітнесом відсутністю часу. Існують системи HIIT, Tabata і Body Rockers. Заняття з цим планам займають від 12 до 25 хвилин в день, а тренуватися потрібно не більше 4 разів на тиждень. Однак істотний мінус цих систем полягає в тому, що вони протипоказані людям з великим зайвою вагою, підвищеним тиском і проблемами із серцем.
«Спортзал без спортзалу» - напрям, який рекомендує нам носити спеціальні кросівки штани та топи, щоб створити додаткову напругу під час звичайної ходьби. В цілому, це може бути корисно, проте серйозних проблем із зайвою вагою і здоров'ям не вирішує. Останній напрям «фітнес для ледачих» покликане допомогти « перечекати» не надто тривалий період без тренувань, і зберегти форму.
Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .
загрузка...
Написати Вконтакте