» » Індивідуальний тренувальний режим в тренажерному залі і вдома для схуднення
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 21:39)   
 •   0   
 •  852 

Індивідуальний тренувальний режим для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ndivdualniy-trenuvalniy-rezhim-v-trenazhernomu-zal-vdoma-dlya-shudnennya_971.jpeg-->Індивідуальний тренувальний режим в тренажерному залі і вдома для схуднення
Індивідуальний тренувальний режим для схуднення хороший тим, що дозволяє знизити вагу при мінімальних витратах часу. Ви можете підібрати вправи самі і виконувати їх вдома, головне - не зациклюватися на одному русі або тренуванні для проблемних зон. У цій статті ми розповімо вам, як підібрати режим занять, максимально комфортний для організму. Ну а тренуватися вдома, або відвідувати фітнес - повністю ваш вибір.

Тренувальний режим: час і відновлення


Для початку потрібно визначити, коли ваше тіло більш готове займатися спортом, і як багато часу йому потрібно, щоб повністю відновитися після навантаження. Якщо ви часто вставати без будильника, відчуваєте себе вранці набагато бадьоріше, ніж увечері і віддаєте перевагу робити важливі справи з ранку, тренування слід проводити раніше.
Типові «сови» можуть влаштовувати заняття ввечері, ну а якщо пік активності припадає на день - ідеальний час 13-15 годин. Якщо вам важко визначити час, пригадайте, коли у вас прокидається справжній сильний апетит. Люди, які відчувають себе голодними з ранку, як правило, фізіологічно готові до спорту у цей час, ну а ті, хто розгойдується тільки до вечора і повинні займатися в цей час.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ndivdualniy-trenuvalniy-rezhim-v-trenazhernomu-zal-vdoma-dlya-shudnennya_422.gif-->Індивідуальний тренувальний режим в тренажерному залі і вдома для схуднення


Режим тренувань у тренажерному залі


Щоб визначити прийнятний для вас режим тренувань у тренажерному залі, потрібно провести простий тест для визначення періоду відновлення. Він призначений для новачків, які «продовжують» просто повинні ускладнити вправи.
У найбільш зручний для вашого тіла час виконайте 30 присідань, 20 віджимань від підлоги з колін, по 20 випадів з кожної ноги і 20 прямих скручувань на прес. Потім 5-10 хвилин пострибайте, імітуючи рухи зі скакалкою. Повторіть цей цикл 3 рази.
Якщо ви раніше тільки й робили, що лежали на дивані, на наступний ранок ви відчуєте легку біль у м'язах. Ваше завдання - вирахувати, через скільки повних годин від моменту закінчення тренування біль у м'язах повністю пройде. Саме цей період і буде вашим індивідуальним періодом відновлення. На нього треба орієнтуватися, відповідаючи на питання «скільки разів у тиждень і коли проводити силові тренування для схуднення ».
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ndivdualniy-trenuvalniy-rezhim-v-trenazhernomu-zal-vdoma-dlya-shudnennya_403.gif-->Індивідуальний тренувальний режим в тренажерному залі і вдома для схуднення
Програма тренувань для схуднення для жінок: «обов'язкові мінімуми»


Знаменитий принцип «роби хоч що-то» стосовно до програми тренувань для схуднення не працює. Ви повинні 200 хвилин на тиждень приділяти кардиоупражнениям і як мінімум 2 рази займатися силовою тренуванням для всіх груп м'язів. Все інше - йога, розтяжка, бодіфлекс - доповнюють основні заняття. При цьому ділити кардіотренування можна на відрізки не менше 20 хвилин, тільки так ви отримаєте ефект жіросжіганія .
Виникає питання, як втиснути все це в свій план і пристосувати до періодів відновлення.

 • Перш за все, запам'ятайте, що період відновлення має вирішальне значення для планування тренувань у тренажерному залі. Простіше кажучи, це між двома силовими сесіями повинно проходити стільки годин, скільки йде ваше відновлення. «Середні» показники для неспортсменов - 48-72 години між двома силовими уроками.

 • А от щодо кардіо можна бути менше педантичними. Пробіжка, прогулянка, поїздка на велосипеді або лижах можуть виникати у вашому житті один раз в 24 години, і ніякої шкоди здоров'ю ви не завдасте.


 • Як бути, якщо в один день потрібно влаштувати і кардіо, і силову? Для того щоб звести до мінімуму ризик травми, слід проводити силову спочатку, і завершувати тренування кардиосессией. Ну а розтяжка повинна слідувати після кожного тренування, незалежно від того, кардіо це або силова.
  Подібні правила складання індивідуального режиму тренувань для схуднення годяться і для занять під відео, хоча в деяких видах фітнесу, наприклад в крос-тренінгу або P90X краще слідувати вказівкам на упаковці відеокурсу.
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .
  загрузка...
  Написати Вконтакте