» » Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалює біг
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 21:34)   
 •   0   
 •  3043 

Які м'язи працюють при бігу

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_751.jpeg-->Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалює біг
Існує думка, що ранкових пробіжок достатньо і для підтримки здорової ваги, і для спалювання зайвого жиру, і для формування красивої фігури. Які м'язи працюють і що ж худне від бігу. Допоможе біг з підтягуванням сідниць, зробить стегна стрункими, живіт підтягнутим, а поставу прямої? Скажімо прямо, можливості бігу великі, але не безмежні.

Як і на які м'язи впливає біг


Насамперед, біг нічого не «качає» і «збільшити об'єм стегон, сідниць і литок» з його допомогою нереально. Не одне покоління жінок свято вірить у те, що м'язисті ноги футболістів - саме від пробіжок по полю. Насправді, оздоровча «підтюпцем» просто не здатна збільшити обсяг м'язів, так як не навантажує їх в потрібному для цього режимі. А професійні футболісти практикують литви-спринт, біг з бар'єрами і безліч присідань з великою вагою обтяження на спині. Після пробіжок худне живіт, ноги, але набрати об'єм м'язів від бігу, буде дуже складно.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_962.gif-->Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалює біг


Допоможе пробіжка? Якщо ви прагнете схуднути, забудьте всі міфи на тему «біг з накачуванням». Перший час ноги дійсно трохи збільшаться в обсязі, вийде трохи підтягнути сідниці, за рахунок затримки в м'язах рідини і молочної кислоти, однак через 2-3 тижні обсяги почнуть досить швидко зменшуватися. Допомогти собі можна, дотримуючись тренувальний план .
Не бігайте кожен день, принаймні, протягом першого місяця тренувань. Краще виконуйте в дні відпочинку вправи стрейчинг , фітнес-йоги або пілатесу , щоб молочна кислота швидше виводилася з м'язів.

М'язи, що працюють при бігу • Біг підтюпцем, коли людина спочатку наступає на передню частину стопи, потім переносить вага на п'яту, допомагає пропрацювати м'язи задньої поверхні стегна і сідниці, а також добре навантажити передню поверхню стегон, особливо нижній пучок квадрицепса.

 • «Спортивна» техніка «з п'ятки на носок» дозволяє трохи більше задіяти сідничні м'язи, особливо їх середні пучки.

 • Ну а спринтерська техніка бігу з поштовхом повною стопою працює і з м'язами розгиначів стегна, і з м'язами литок. Втім, цей варіант спортсменам-аматорам не рекомендується, так як створює підвищене навантаження на колінні суглоби.


 • Що відбувається під час бігу. М'язи рук і корпусу при бігу також працюють, але худне верхня частина не настільки активно, як м'язи ніг, адже спина, прес, руки і груди не приймають на себе вагу тіла. Новачкам, між тим, краще уникати бігу з гантелями в руках або мішком на спині. Насправді, біг відрізняється від бігу, ці обтяження використовують зовсім не для тренування м'язів в ізоляції, а щоб підвищити потужність рухів спортсмена.
  Якщо ви хочете опрацювати спину, поліпшити поставу, постійно приводьте лопатки до хребта і не забувайте опускати плечі, а руки зігніть в ліктях і легко проведіть їх в такт крокам. Прес слід тримати напруженим приблизно на 50-60%, дужче втягувати живіт не варто, це може перешкодити правильному диханню.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_143.gif-->Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалює біг
  Допоможе пробіжка вранці поліпшити здоров'я? Біг зміцнює і головну м'яз людини - серце. Біг є гарним засобом профілактики кардіологічних захворювань, однак якщо у вас вже є проблеми, порадьтеся стосовно доцільності і стилю тренувань з лікарем. Також, для жінок, є хороша новина, така вправа вранці дає можливість підтягнути сідниці.
  Чи можна схуднути за допомогою бігової доріжки, відгуки
  силові вправи для схуднення ніг або заняття калланетик . Для якісного опрацювання «ключових» м'язів і побудови відмінною фігури досить буде додатково за 30 хвилин силових вправ 3 рази в тиждень, при умові, що ви бігаєте не менше 3 разів на тиждень по півгодини.

  Скільки калорій спалює біг


  Для того щоб відповісти на питання, скільки калорій спалює біг, потрібно знати ваш вага і швидкість, з якою ви бігаєте.
  Наприклад, при вазі до 60 кг, під час 25-хвилинної пробіжки зі швидкістю 7-8 км/год, ви спалите приблизно 210 ккал,

  маючи вагу 80 кг - ви втратите 280 ккал,

  а при вазі до 100 кг - 350 ккал.
  Рекомендуємо: як правильно бігати, щоб схуднути
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_4.gif-->Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалює біг
  загрузка...
  Написати Вконтакте