» » Особистий тренер з фітнесу: інструкція по застосуванню | Для схуднення
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:20)   
  •   0   
  •  287 

Особистий тренер з фітнесу
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osobistiy-trener-z-ftnesu-nstrukcya-po-zastosuvannyu-dlya-shudnennya_221.jpeg-->Особистий тренер з фітнесу: інструкція по застосуванню  Для схуднення
Вже скільки разів твердили світу, що особистий тренер з фітнесу - це не манікюрниця і не податковий інспектор. Якщо першою ви можете довго і докладно скаржитися на життя, то від другого віддаєте перевагу цю саму життя приховувати. Така тактика стосовно до людини, яка вас тренує, дає майже нульові результати. Якщо ви збираєтеся брехати і вивертатися, можете поизворачиваться з користю для тіла, наприклад, виконуючи ефективні вправи для плоского живота .
Сьогодні ми розповімо вам, як ваші власні помилки можуть зробити заняття з фітнес-тренером неефективними.

Особистий тренер і милі ошуканки


Ви в останній раз виконували присідання на уроці фізкультури в дев'ятому класі? Не вмієте навіть нахили робити? Харчуєтеся булками з найближчої кулінарії, напівфабрикатами, а під дієтою маєте на увазі «нічого не їм»? Прекрасно, так і скажіть вашому тренеру. Немає нічого гірше брехні про те, що ви «ось буквально місяць тому кинули займатися, тому, що відновлюється після травми, отриманої в трансбразильском марафоні» або «сидите на самою модною і популярною дієті, але вона вам не допомагає». Повірте, не варто цього робити.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osobistiy-trener-z-ftnesu-nstrukcya-po-zastosuvannyu-dlya-shudnennya_672.gif-->Особистий тренер з фітнесу: інструкція по застосуванню  Для схуднення


Якщо ви кажете, що вам не допомагають дієти - фітнес тренер подумає, що у вас від природи повільний метаболізм, і «врубит» вам таку програму, що вигаданий марафон здасться казкою. Природно, погана підготовка і серйозний тренінг - взаємовиключні поняття. Мало хто може відчувати задоволення від подібного «фітнесу». Довго ви не протримаєтеся. Тому не брешіть.

Особистий фітнес-тренер і дуже зайняті дами


«Я не можу тренуватися, ну, хіба що разок-інший». Перш ніж вимовляти цю фразу, подумайте, може бути ця ваша зайнятість - вигадане абстрактне поняття, більше всього що має відношення до відсутності бажання займатися спортом, а не до реального життя. Брехня щодо браку часу може закінчитися для вас вельми і вельми неприємно.
У сучасному фітнесі є такі методики та програми, які дають результат навіть за одне заняття в тиждень. Тільки це важко і травмонебезпечно. І, швидше за все, саме таку програму ви отримаєте.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osobistiy-trener-z-ftnesu-nstrukcya-po-zastosuvannyu-dlya-shudnennya_343.gif-->Особистий тренер з фітнесу: інструкція по застосуванню  Для схуднення
Тренер з фітнесу та «міс жіночність 2001-2013 включно»


Більшість представників даний професії терпіти не можуть типаж «гламурної діви». Ні, гламур - це здорово. Але ось розпущене волосся, нафарбовані ( і поточні!) очі, задушливий аромат парфумів, помада до вух, недоречні ніде, крім уроку пілона шорти - це жахливо. Правда є речі й гірші - наприклад, ниття «я втомилася», «хочу додому», «хочу їсти» та інше.
Насправді, ваш інструктор зіткнеться з дурнуватій дилемою - дати вам поблажку, але тоді ви не отримаєте результату, або втішати вас між підходами і умовляти. Скажете, це частина професії? Ні, слухати нюні - професія психоаналітика, а ви ходите в зал тренуватися.
Так що, якщо вже ви вирішили змінитися - волю в кулак і вперед, до спортивних перемог.
Фітнес-тренер Олена Селіванова - для http://diety.pp.ua/ .
загрузка...
Написати Вконтакте