» » Як вибрати недорогий абонемент у фітнес-клуб
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 21:19)   
 •   0   
 •  296 

Як вибрати недорогий абонемент у фітнес-клуб
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-nedorogiy-abonement-u-ftnes-klub_251.jpeg-->Як вибрати недорогий абонемент у фітнес-клуб
Купуючи недорогий абонемент у фітнес-клуб, деякі з нас мають завищені очікування. Тим більш шокуючою і неприємної виявиться реальність. Хтось сподівається за ціною недорогий карти отримати сервіс ВІП-рівня, інші не зовсім розбираються в наданих клубом послуги. Підсумок, зазвичай, буває один - недорога карта майже ніколи не покидає ваш гаманець, а ви нарікаєте на те, що дешевий фітнес - поганий фітнес. Як правильно вибрати недорогий абонемент?

Види недорогих абонементів у фітнес клуб


Передусім, бюджетні карти діляться на три категорії:

 • Абонементи в студентські фітнес-клуби та центри. Невелике приміщення, мінімальний сервіс, «напруга» з душовими, застаріле обладнання та молоді, недосвідчені тренери в комплекті;

 • Дисконтні картки у звичайний фітнес-клуб економ або бізнес-класу. Рівень послуг непоганий, але, швидше за все, користуватися ними ви зможете тільки вранці або вдень, або ж виключно у будні чи вихідні. Іноді клуби влаштовують розпродажі цілком звичайних «повних» карт перед початком «мертвого літнього сезону, стежте за ними, і намагайтеся купувати карту саме наприкінці весни, щоб істотно заощадити;

 • Абонементи в муніципальні заклади типу Палаців спорту, муніципальних басейнів. Зазвичай не відрізняються великою кількістю групових тренувань, мають досить старе обладнання і застарілий ремонт. Можуть закриватися на вихідні, святкові дні і працювати в незручний час.


 • Кому підійде недорогий абонемент в студентський фітнес-клуб


  Як правило, офіційний доступ в подібні заклади мають тільки студенти і викладачі. Ну а доступ «неофіційний» - всі бажаючі, достатньо лише домовитися із завідувачем кафедрою фізкультури у Вузі або безпосередньо поспілкуватися з адміністрацією клубу.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-nedorogiy-abonement-u-ftnes-klub_562.gif-->Як вибрати недорогий абонемент у фітнес-клуб


  Відвідувати цей заклад варто, тільки якщо у вас є якийсь досвід тренувань і ви, в принципі, знаєте, що потрібно робити в тренажером залі, щоб привести себе в форму.
  Протипоказаний такий вибір абсолютним новачкам, людям, яких «напружує» велика кількість молоді навколо, і бажаючим більшу частину часу працювати в кардіотренажерах, а не з вільними вагами. Тренажерів в таких клубах часто не вистачає.

  Для кого призначена «знижкова карта


  Карта з обмеженням по часу - відмінний вибір для початківця бізнесмена, молодої мами, студентки або фрілансера. Якщо ви можете тренуватися вранці та вдень, ніяких незручностей, пов'язаних з «зниженим» походженням карти ви не відчуєте. Навпаки, в цей час тренажерні зали зазвичай стоять напівпорожніми, кардіотренажери також вільні, а на групових заняттях є де розвернутися. Такий фітнес, як правило, дозволяє рости і розвиватися всім, навіть абсолютним і повним новачкам.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-nedorogiy-abonement-u-ftnes-klub_963.gif-->Як вибрати недорогий абонемент у фітнес-клуб
  Протипоказаний такий вибір тільки тим, кому обмеження за часом здаються незручними, або тим, хто найближчим часом планує вийти на офісну роботу. А ще деякі незручності доставляє агресивна політика деяких клубів, спрямована на продаж «повної» карти у що б то не стало.
  Не підійде цей варіант також тим, хто є ідейним противником клубного фітнесу - професійним спортсменам, просунутим любителям важкої атлетики, кроссфита, йоги і танців. Вони, можливо, отримають занадто мало навантаження за свої гроші.

  Кому знадобляться абонементи в муніципальні заклади


  Зазвичай ці місця бувають переповнені в сезон, і майже пустують, а то і закриваються влітку. Комфортно займатися в муніципальному залі або басейні можна, приблизно з вересня по листопад і з січня по березень. В інший час їх атакують охочі «недорого привести в форму фігуру до пляжного сезону або нового року». Тому підійде такий зал лише досвідченим спортсменам, здатним самостійно замінити вправи в тренувальному плані, у разі зайнятості або відсутність необхідного обладнання.
  Протипоказаний цей варіант абсолютним новачкам. Зазвичай в муніципальних закладах тренери працюють тільки з «перспективними», читайте, з юнаками і дівчатами, які можуть в майбутньому стати професійними спортсменами. Тому йдіть туди, якщо ви розбираєтеся в основах тренувань.
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - для http://diety.pp.ua/ .
  загрузка...
  Написати Вконтакте