» » Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:18)   
  •   0   
  •  18398 

Відео вправи для схуднення живота і боків
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg-->Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
Виконуючи вправу, підйоми і деякі рухи з системи пілатес ви зможете зміцнити не тільки пряму м'яз живота, але і косі і поперечні, а значить суттєво зменшити обсяги проблемної зони (прибрати живіт і боки).


Відео вправи для схуднення живота і боків можна використовувати як самостійну невелику тренування, або в складі вашого звичайного силового плану. Якщо ви не займаєтеся поки силовими вправами, виконуйте цю 10-хвилинне тренування на прес наприкінці будь-якого аеробного заняття, тренування на велотренажері, наприклад.

В даному відео уроці, щоб прибрати живіт і боки, вам належить виконувати 9 вправ. Приділіть кожному рухові 45 секунд, виконуйте з мінімальними паузами для відпочинку. Фахівці вважають, що це найефективніші вправи для схуднення боків і живота.
Відео-уроки як прибрати живіт і боки:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_602.gif-->Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренуванняКомплекс вправи для живота і боків:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_963.gif-->Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
Вправи для схуднення спини і боків:

1. Вертикальні ножиці

Ляжте на спину, притисніть поперек до підлоги, підтягніть нижні ребра до тазових кісточках, скручуючись в грудному відділі. Виконуйте почергове опускання і підйом ніг в хорошому темпі. Не кладіть ноги на підлогу і намагайтеся розслабити шию. Такі вправи для схуднення боків і живота вимагають певних навичок.
2. Скручування для косих м'язів

В положенні лежачи на спині п'яти поставте якомога ближче до сідниць. Напружуючи прес, відірвіть корпус від статі, тягнутися поперемінно правою рукою до лівого стегна і лівою рукою до правого стегна. Втягуйте живіт так, щоб його передня стінка не випиналася.
3. Бічна планка»

Ляжте на правий бік, зігніть ноги в колінах, прийміть упор на праву зігнуту руку. Піднімайте і опускайте стегна так, щоб тіло рухалося в площині, перпендикулярній підлозі. Втягніть живіт і не розгойдувати вперед-назад. Повторіть з іншого боку.
4. «Російське» скручування

Сядьте на підлогу на сідниці, стопи паралельні один одному, отклонитесь назад так, щоб включити в роботу прес. Втягніть живіт і скручивайтесь вправо-вліво в площині, паралельній підлозі. Не випинати передню стінку живота в процес руху.
5. Пряме скручування до ніг

З положення лежачи витягніть ноги під прямим кутом до землі, потягніться руками до шкарпеточках, скорочуючи прес. Виконуйте дрібні, пружинисті рухи.
6. Махи ногами в позі планки

Прийміть планку з опорою на руки гантелі або (легкий варіант). Долоні в будь-якому випадку строго під плечима, розслабити шию. Підтягніть прес, і виконуйте поперемінні махи ногами назад-вгору, намагаючись не «скручувати» таз. Це дуже гарна вправа для схуднення живота і боків.
7. Зворотна планка з підйомом ніг

Сидячи на підлозі, упріться долонями на рівні тазу і відірвіть сідниці від підлоги. По черзі піднімайте і опускайте ноги, не скручуючись в тазу.
8. «Стіл» з торканням підлоги

Ляжте на спину, виведіть гомілки паралельно підлозі (поза «столу» в пілатес), по черзі торкайтеся пальцями ноги підлоги, напружуючи прес.
9. Складка

Сядьте на підлогу на сідниці, підніміть зігнуті в колінах ноги від підлоги, створіть упор руками позаду себе. Одночасно тягніться грудною кліткою до колін і колінами до грудної клітки і відводите ноги від корпусу. Виконуйте динамічно, втягуйте живіт під час руху.
Тепер зверніть увагу на відео з вправами для схуднення живота і боків, розташоване нижче.
Цей відео комплекс для схуднення середнього навантажувального рівня. Тренуйтеся систематично, намагайтеся думати про м'язи живота, і не напружуйте шию, коли виконуєте вправи для схуднення живота. Для виконання відео вправ обов'язково придбайте собі килимок щоб не травмувати спину. Займайтеся в зручному одязі, в добре провітрюваному приміщенні.
Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_4.gif-->Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
загрузка...
Написати Вконтакте