Дієти
Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
17.03.2015 1461 0 admin

Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно

Фітнес

Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_271.jpeg-->Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
Недосяжний ідеал для багатьох сучасних дівчат - осина талія. Звичайно, домогтися такого результату непросто, але ж вам ніхто і не говорив, що стати стрункою красунею легко. Про переваги стрункої талії говорити багато не треба, краще звернути увагу на засоби досягнення цього результату. Самий простий, приємний і не вимагає фінансових витрат спосіб - хулахуп для схуднення .
Крутити його легко, а ефект стає помітним вже через пару місяців. При цьому ніяких виснажливих дієт, необхідності відвідувати тренажерний зал або бігати вранці. Як наслідок, економія грошей та дорогоцінного часу.
Обруч для схуднення буває звичайний і обтяжений . Звичайно, краще купити відразу гарний професійний обруч, а не займатися з підробками. Але, якщо такої можливості поки що немає, то тяжчою можна будь-дитячий обруч, досить просто набити його зерном, піском і т. д. Але, в результаті, маса обруча все одно буде розподілена нерівномірно, що не дуже добре для виконання постійних фізичних вправ.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_442.gif-->Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно


Купивши популярний обруч «із шипами» важливо врахувати ще один момент: як крутити хулахуп правильно. Неодноразово виникають трагічні випадки, які часто вимагають госпіталізації, походять від елементарного незнання. Замість красивої талії дівчини отримують синці і розриви косих м'язів живота, а то й ще чого-небудь гірше. Природно, подібні ситуації викликає гнів і обурення на хулахуп, який не винен в тому, що хтось не спромігся ознайомитися з будь-якою інформацією на цей рахунок.
І ще варто відзначити, що в удосконаленні вашого обруча не варто доходити до фанатизму - траплялося, що в алюмінієвий обруч заганяли сталеві кульки: виходив ексцентричний обруч, а така специфічна річ не підійде для новачків.
Отже, саме головне, запам'ятайте, що фізичне навантаження повинна бути дозована. Крутите обруч часто, але потроху. Наприклад, за п'ять хвилин кілька разів в день. Вага хулахуп повинен відповідати вашої масі тіла. Наприклад, у випадку, якщо ви худенька, а обруч занадто важкий, то запросто можна отримати забій нирки.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_713.gif-->Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
З часом, тривалість фізичної вправи можна збільшувати. Однак робити це слід поступово. Додавайте одну-дві хвилини на тиждень. В кінці кінців, ви зможете крутити обруч стільки, скільки вам захочеться.
Не варто напружуватися і стежити за кожним рухом обруча. Займайтеся з комфортом. Увімкніть ритмічну музику, яка налаштує вас на потрібний лад. Звикнувши до обруча, ви будете крутити його «на автоматі», не помічаючи його ваги.
Що ще відрізняє цей вид вправ і це страшенно подобається нашим милим дамам, це те, що під час занять можна розмовляти по телефону, дивитися телевізор і т. д. загалом, тут ви вбиваєте двох зайців одночасно.
Хочете ловити на собі захоплені очі чоловіків? Починайте вправи вже сьогодні!
Ваш особистий тренер ДимСанич.

Спеціально для Дієти
Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-efektivn-vpravi-dlya-shudnennya-ta-korekcyi-fguri_491.jpeg-->
Обруч для схуднення: відгуки та вправи Обруч для схуднення: відгуки та вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-shudnennya-vdguki-ta-vpravi_911.jpeg-->
Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-talyi-chim-korisniy-yakiy-kupiti-vpravi_131.jpeg-->
Обруч «Зроби талію» Обруч «Зроби талію»
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-zrobi-talyu_711.jpeg-->
Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії? Як крутити обруч, щоб схуднути і стати володаркою красивої талії?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-krutiti-obruch-schob-shudnuti-stati-volodarkoyu-krasivoyi-talyi_301.jpeg-->
Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-dlya-shudnennya-za-dopomogoyu-hulahup_761.jpeg--> Обруч - це відмінний тренажер, з яким можна
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]