Дієти
Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури
17.03.2015 1030 0 admin

Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури

Фітнес

Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-efektivn-vpravi-dlya-shudnennya-ta-korekcyi-fguri_491.jpeg-->Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури
Сьогодні багато жінок відвідують модні групові фітнес-тренування з обручами. Називається це фітнес напрямок хулахупинг. Ці заняття дозволяють не тільки помасажувати талію, але і спалити до 500 ккал на годину. Для хулахупинга найкраще підходить помірно важкий металевий обруч, а не пластмасовий з масажними насадками.
Необхідно пам'ятати, що хулахупинг заборонено вагітним на всіх термінах, в восьминедельном періоді відновлення після пологів і після кесарева перетину. Протипоказано це, якщо є запальні гінекологічні захворювання, запалення нирок, порушення роботи кишечника і печінки. Словом, при захворюваннях органів черевної порожнини необхідно проконсультуватися з фахівцем перед заняттями.

Вправи з хулахупhttp://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-efektivn-vpravi-dlya-shudnennya-ta-korekcyi-fguri_672.gif-->Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури


Розминка
5 хвилин обертаємо обруч на талії. Потім 2 хвилини відпрацьовуємо обертання хулахуп на стегнах. Це потрібно робити, навіть якщо не зовсім виходить і обруч на стегнах тримається зовсім небагато. Однак, вода камінь точить, і з часом у вас буде виходити все краще.
Кардіовправи з хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-efektivn-vpravi-dlya-shudnennya-ta-korekcyi-fguri_133.gif-->Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури
Після розминки виконуємо серію кардіовправ. Ця серія триває 10 хвилин і дозволяє підтягнути м'язи, спалити жирок і розім'ятися перед силовий серією. Для початку 3 хвилини обертаємо хулахуп на талії і 2 хвилини стрибаємо через нього. Завершуємо кардиосерию простим обертанням обруча на талії протягом 5 хвилин.
Комплексна програма для рук і всього тіла
1. І. п. - тримаємо хулахуп в руках над головою. Опускаємося в присед і фіксуємо положення тіла. Для початку візьмемо обруч вузьким хватом і виконуємо 15-18 жимів на трицепс: опускаємо обруч за голову і виводимо в І. п.
2. Не змінюємо положення ніг. 20 разів опускаємо хулахуп вперед до підлоги, і випрямляємся.
3. На прямих руках виводимо обруч над головою. Стягаємо лопатки, сильно втягуємо живіт, і опускаємося в присед до горизонтального положення стегон. Коліна не виїжджають за шкарпетки. Плавно піднімаємося вгору. Виконайте 15-25 повторень.
4. Обертаємо хулахуп на талії.
Повторюємо цю серію ще раз.
Просунуті і досвідчені можуть не крутити хулахуп, а виконувати стрибки через нього. Ви можете чергувати цю програму зі звичайним обертанням хулахуп через день. Зрозуміло, потрібно пам'ятати, що дотримання правильного харчування, вашу мета вельми наблизить.

Чи можна уникнути синців


У деяких жінок після хулахуп з'являються синці. Це пояснюється тим, що обруч виконаний з дуже важкого і твердого матеріалу. Поміняйте свій обруч на легкий аналог з м'якого матеріалу - сьогодні, їх вибір величезний.
Ще одна причина синців - нестача вітаміну С в організмі. Вітамін необхідний для утворення колагену, без якого наші судини стають крихкими і досить легко травмуються.

Протягом пари місяців більше їжте їжі з великою кількістю вітаміну С (червоний солодкий перець, ківі, чорну смородину, апельсини тощо).
Ваш особистий тренер ДимСанич.

Спеціально для Дієти
Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_271.jpeg-->
Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-sdnic-za-dopomogoyu-hulahup_381.jpeg-->
Загальнорозвивальні вправи з хулахуп Загальнорозвивальні вправи з хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zagalnorozvivaln-vpravi-z-hulahup_931.jpeg-->
Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-za-dopomogoyu-hulahup_591.jpeg-->
Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи Обручі для талії: чим корисний, який купити, вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/obruch-dlya-talyi-chim-korisniy-yakiy-kupiti-vpravi_131.jpeg-->
Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-dlya-shudnennya-za-dopomogoyu-hulahup_761.jpeg--> Обруч - це відмінний тренажер, з яким можна
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]