Дієти
Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп
17.03.2015 1081 0 admin

Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп

Фітнес

Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-sdnic-za-dopomogoyu-hulahup_381.jpeg-->Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп
Що прикрашає чоловіка? Любителі побудувати відразу ж згадають про шрами, гроші і т. д. А ось у випадку з жінкою відповідей буде стільки, що для перерахування їх не вистачить цієї статті. Але є те, що прикрашає і тих, і інших. І, можливо, це комусь здасться дивним, але відповідь досить забавний - це сідниці .
Як би те ні було, але соціологічні опитування підтверджують, що і погляди чоловіків, і погляди жінок періодично оцінюють це визначну (в прямому і переносному сенсі) частина тіла і тому як підтягнути сідниці - питання актуальне.
Сідниці - це той самий сексуальний штрих , який намалювала своїм пензлем природа. І протягом усього життя люди (а особливо жінки) ведуть боротьбу за красу і пружність цієї пікантної частини тіла.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-sdnic-za-dopomogoyu-hulahup_212.gif-->Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп


Красиві сідниці - це приємно, і приємно не тільки протилежної статі, але й самій собі. Для досягнення результату придумані сотні вправ, тисячі кремів, десятки медичних послуг, обіцяють зробити з вас «цукерочку».
Однак, як і в будь-якій справі, краще взяти все в свої руки. Адже пластична хірургія не по кишені більшості жінок. І тут нам на допомогу приходить чудовий снаряд - хулахуп. Це прекрасний засіб проти обвислі сідниць, целюліту і зайвої ваги в розглянутій області.
Можливо, деякі ще перебувають у полоні ілюзій щодо фізичних вправ. Вважається, що для того, щоб схуд живіт, потрібно качати прес, для струнких ніг - більше бігати і т. д. насправді слід віддати перевагу тим вправам, що розвивають всі м'язи комплексно.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-sdnic-za-dopomogoyu-hulahup_193.gif-->Як підтягнути сідниці за допомогою хулахуп
Під час роботи з хулахуп активні практично всі групи м'язів. Головне пам'ятати, що результати прийдуть не відразу. Не чекайте такого ж ефекту, як від будь-якої дієти, де за тиждень ви втрачаєте п'ять кілограм ваги. Ваша мета - підтягнуті сідниці, а не нанесення шкоди своєму здоров'ю.
Найбільш ефективними вправами для сідничних м ц є наступні:
#1 Візьміть обруч. Ноги широко розставте. Крутите хулахуп за п'ять хвилин в кожну сторону. Чим ширше у вас стоять ноги - тим більше напружуються сідничні м'язи.
#2 Ноги на ширині плечей. Починаєте обертати обруч, як завжди в одну сторону. Повільно присідайте, намагаючись не втратити швидкість обертання. Як тільки ви дійшли до найнижчого положення - зафіксуйте його, продовжуючи крутити хулахуп 2-3 хвилини. Потім повільно вставайте.
#3 Ноги на ширині плечей. Розкрутіть обруч. Потім починайте по черзі піднімати ліву та праву ногу, зігнуту в коліні. «Маршируйте» таким чином три - шість хвилин.
#4 Ноги на ширині плечей. У той час як хулахуп крутиться навколо талії, витягніть вперед одну ногу, потім поставте її на місце і витягніть другу. Виконуйте вправу не менше п'яти хвилин.
Краще повторити ці вправи кілька разів , але з незвички зробити це буде складно. Не турбуйтеся, величезні запаси жіночого терпіння допоможуть вам досягти своєї мети!
Ваш особистий тренер ДимСанич

Спеціально для Дієти
Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно Хулахуп для початківців: як вибрати обруч і крутити його правильно
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-dlya-pochatkvcv-yak-vibrati-obruch-krutiti-yogo-pravilno_271.jpeg-->
Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури Хулахуп: ефективні вправи для схуднення та корекції фігури
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hulahup-efektivn-vpravi-dlya-shudnennya-ta-korekcyi-fguri_491.jpeg-->
Загальнорозвивальні вправи з хулахуп Загальнорозвивальні вправи з хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zagalnorozvivaln-vpravi-z-hulahup_931.jpeg-->
Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-za-dopomogoyu-hulahup_591.jpeg-->
Як підтягнути руки Як підтягнути руки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pdtyagnuti-ruki_801.jpeg-->
Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп Відео вправ для схуднення за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-dlya-shudnennya-za-dopomogoyu-hulahup_761.jpeg--> Обруч - це відмінний тренажер, з яким можна
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]