» » Комплекс вправ для схуднення живота: відео
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:04)   
  •   0   
  •  352 

Комплекс вправ для схуднення живота: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-vprav-dlya-shudnennya-zhivota-vdeo_711.jpeg-->Комплекс вправ для схуднення живота: відео
Животик є найбільш проблемною зоною на тілі жінки. І дійсно, напевно, ви помічали, що як тільки починається схуднення, то «спадає» спочатку особа, потім ноги і худнуть руки, а ось жир на животі і на боках довгий час залишається на місці і не бажає покидати «насиджене місце». І постає питання, як же можна позбутися живота в короткі терміни? Без фізичного навантаження, звичайно, не обійтися. Необхідно робити спеціальні вправи для схуднення живота. Хочу запропонувати вам простий комплекс.
Вправа 1
З чого почати? Для початку краще зробити невелику розминку, для якої потрібно сісти на підлогу і уперти ноги в що-небудь стійке і нерухоме. Далі необхідно здійснювати нахили в сторони, а так само назад і вперед. Спочатку може здаватися, що це дуже складно, але з часом ви звикнете, а ефект, який дає така розминка, вас точно порадує і підштовхне до подальших занять.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-vprav-dlya-shudnennya-zhivota-vdeo_182.gif-->Комплекс вправ для схуднення живота: відео


Вправа 2
Після того, як м'язи розім'ялися, можна приступати до основних вправ. Відмінно прибирають живіт підняття ніг. Лежачи на підлозі потрібно піднімати ноги на 90 градусів, і коліна при цьому не згинати. Стежте, щоб не здіймався верх тулуба. Можна почати курс з 15 підняттів, і щодня додавати по 2-3.
Вправа 3
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleks-vprav-dlya-shudnennya-zhivota-vdeo_353.gif-->Комплекс вправ для схуднення живота: відео
Після цієї вправи потрібно лягти на підлогу прямо, зігнувши руки в ліктях і поклавши їх за голову, і по черзі підносити праве коліно до лівого ліктя, потім навпаки, і т. д. Кожну позицію потрібно виконати не менше 20 разів для початку, а потім кількість підняттів можна збільшувати, на скільки вистачить сил.
Вправа 4
Трохи відпочивши, можна приступати до наступної вправи. Для нього слід так само лежати на підлозі, тільки тепер потрібно трохи зігнути ноги в колінах. Потім потрібно піднімати таз так високо, як тільки ви можете. На найвищій точці слід затриматися і простояти так 10 секунд, а потім повільно опуститися тому. Повторювати вправу потрібно 15 разів, і згодом так само збільшувати кількість підняттів. Варто зазначити, що цією вправою можна вбити одразу кількох зайців: підтягнеться не тільки живіт, але і зміцнюються м'язи ніг і сідниць.
Вправа 5
Завершити комплекс можна наступним вправою: необхідно лягти на підлогу прямо і злегка зігнути ноги в колінах. Важливо стежити, щоб ваша спина і ноги лежали на одній лінії. Руки слід зігнути і розмістити близько шиї. Дуже повільно потрібно піднімати тіло, щоб груди торкнулася колін, а потім плавно опуститись тому. Починати краще всього з 5 разів, не більше. Після, коли м'язи вже зміцніють, кількість підходів можна довести до 20.

Автор: ДимСанич
загрузка...
Написати Вконтакте