» » Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:04)   
  •   0   
  •  423 

Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-za-dopomogoyu-hulahup_591.jpeg-->Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
Не кожна з нас може дозволити собі ходити в тренажерний зал чи фітнес клуб. Багато хто в силу своєї надмірної завантаженості або відсутності фінансової можливості животіють вечорами вдома перед телевізором, додаючи собі додаткову вагу і відкладення в непотрібних місцях, все далі відходячи від ідеальної фігури. При цьому, якщо ще комусь знайомі вправи, для того щоб скинути зайву вагу в області живота і талії, то задаючись питанням, як схуднути в ногах, більшість просто втрачається.
Сьогодні існує багато вправ для усунення такої проблеми, як зайва вага на стегнах і ногах, але найдієвішим і популярним способом є використання хулахуп.
Хулахуп - снаряд, відомий і використовується жінками в усьому світі. При цьому варто відкинути оману, що він призначений тільки для того, щоб прибрати сантиметри в області талії. Насправді під час занять з хулахуп в роботу включаються всі м'язи живота, спини, стегон, сідниць і навіть литок. А значить, регулярно займаючись з цим диво тренажером, є можливість вбити одним пострілом декількох зайців, адже крім тонкої талії і правильної постави, можна підкоригувати вага на ногах, надавши форму своїх стегон і литкових м'язів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-za-dopomogoyu-hulahup_872.gif-->Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп


Вправа для сідниць і стегон


Всім знайоме вправа для талії, під час якого потрібно просто обертати обруч. Але якщо його трохи видозмінити і під час чергового обертання широко розставити ноги або навіть трохи присісти, продовжуючи при цьому обертання, то така вправа допоможе схуднути сідницях і стегнах. При цьому ці важливі для жінки частини тіла не тільки позбудуться від зайвої ваги, але і придбають красиві і пружні форми.

Вправи для литкових м'язів


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-za-dopomogoyu-hulahup_273.gif-->Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
Продовжуючи тему вправ для стегон і сідниць, варто зауважити, що, якщо під час крутіння обруча не просто стояти, а переміщатися по кімнаті, можна ще й зміцнити литкові м'язи.
Помінявши положення із стоячого на лежаче, і покрутивши хула-хуп по черзі то однією, то іншою ногою, спочатку задавши обертальний тон руками, можна значно схуднути в ногах і надати їм красивий рельєф. У цьому випадку головне протриматися 1-2 хвилини, роблячи кілька заходів і змінюючи по черзі ноги.
Підводячи підсумки, можна сказати, що при незначних зусиллях і мінімальних витратах, є можливість змінити свою фігуру в кращу сторону, і все це за допомогою одного хулахуп.
Автор: Дім Олександрович
загрузка...
Написати Вконтакте