Дієти
Ефективні вправи для підтяжки і пружності грудей
17.03.2015 1870 0 admin

Ефективні вправи для підтяжки і пружності грудей

Фітнес

Ефективні вправи для підтяжки і пружності грудей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-pruzhnost-grudey_221.jpeg-->Ефективні вправи для підтяжки і пружності грудей
Нехай чоловіки в обличчя кажуть, що їх цікавить «багатий внутрішній світ», «кругозір» і «глибокі філософські думки», але жінки чудово знають, що не в останню чергу вони звертають увагу на таку частину тіла, як жіночі груди.
Вона давно стала предметом жадання чоловіків, про неї складають вірші та пісні, вона є у фантазіях багатьох. Тому жіноча груди цілком заслуговує того, щоб над нею самим ретельним чином попрацювали в спортзалі, зрозуміло, ну або, в крайньому випадку, вдома.
Якщо коли-небудь ви вже цікавилися цією темою, то повинні знати, що груди являє собою залізисту тканину і не має м'язів, тому «накачати» груди неможливо. «Підняти» обвислі груди можна тільки за допомогою м'язів, що знаходяться біля неї - у верхній частині грудної клітини, в середній частині, нижній або внутрішньої. Для гармонійного зовнішнього вигляду, якого ми й домагаємося, необхідно рівномірно навантажувати всі ділянки.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-pruzhnost-grudey_922.gif-->Ефективні вправи для підтяжки і пружності грудей


Для тренування м'язів грудей діють такі ж правила, як і для інших частин тіла. Насамперед, необхідно зробити мінімальну розминку і розігріти м'язи. Який вид розминки вам по душі, таким і займайтеся, підійде і біг, і стрибки на скакалці, і просто махи руками, якщо вже зовсім немає часу.

Вправи для м'язів грудей


Для виконання вправ можуть знадобитися обважнювачі. Це можуть бути і стандартні гантелі, а якщо їх немає, підійдуть пластикові пляшки з водою або піском. Будь обважнювач зробить тренування більш ефективним і дозволить досягти результату за менший час.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-pruzhnost-grudey_773.gif-->Ефективні вправи для підтяжки і пружності грудей
До речі, вправи для грудей досить прості і ніхто нічого принципово нового не придумав, та це і не потрібно, адже є кілька базових вправ, які при правильному виконанні дають незмінно позитивний результат.
Вправа 1: розведення рук
Одне з таких вправ - розведення рук. Воно виконується лежачи на спині, в руках тримаємо обважнювачі. Вихідне положення - руки витягнуті перед собою, лікті злегка зігнуті. На видиху розводимо руки до тих пір, поки лікті не торкнуться підлоги. Поспішати при виконанні цієї вправи не потрібно, чим повільніше воно виконується, тим відчутніше буде навантаження. На видиху повертаємо руки у вихідне положення.
Вправа 2: віджимання
Одне з найбільш банальних і відоме всім вправа - віджимання. З-за своєю поширеності і «заїздженність» воно не стає менш ефективним і, незважаючи на те, що багато хто не люблять його виконувати, воно варто витраченого на нього часу.
До речі, хоч віджимання і відомі кожному, але не кожен знає, як правильно це вправу виконувати, точніше, як варіації цієї вправи діють на м'язи. Так від відстані між руками, положення цих самих рук залежить те, які м'язи при виконанні задіяні.
Для того щоб віджимання принесли максимальну користь, контролюйте своє тіло - при опусканні, тіло повинно утворювати пряму лінію, зап'ястя і долоні повинні знаходитися строго під плечовими суглобами, долоня спрямована пальцями строго перед, лікті, при згині, повинні бути спрямовані в сторони.
Вправа 3: стискання долонь перед собою
Дуже проста вправа для додання пружності зони грудей - стискання долонь перед собою. Потрібно з'єднати долоні як при молитві, лікті повинні бути розведені в сторони і утворювати з зап'ястями пряму лінію.
Тепер потрібно із зусиллям стискати долоні. Модифікацією, істотно ускладнює цю вправу, є поворот зімкнутих долонь вперед. Це вправа дуже зручно робити вдома, так, навіть при перегляді телевізора груди може стати пружною.
Вправа 4: описування кіл
Ще одне «домашнє» вправа - описування кіл. Прямі руки розводяться в сторони і ними потрібно швидко описувати кола, важлива умова - руки напружені, ніби щось заважає руках зробити повну амплітуду руху.
При бажанні зробити груди більш пружною і підтягнути її, одних тільки вправ може бути недостатньо. Хорошим рішенням буде використання всього комплексу впливу на цю зону - холодні обливання, спеціальні креми, в поєднанні з регулярними вправами неминуче приведуть вас до бажаного результату.
Автор: ДимСанич
Вправи для рук: боремося з проблемними місцями Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_661.jpeg-->
Відео вправи для схуднення і підтяжки сідниць Відео вправи для схуднення і підтяжки сідниць
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-pdtyazhki-sdnic_951.jpeg-->
Відео вправи для збільшення бюсту Відео вправи для збільшення бюсту
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-zblshennya-byustu_941.jpeg-->
Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео Домашні вправи для збільшення грудних м'язів для жінок: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/domashn-vpravi-dlya-zblshennya-grudnih-myazv-dlya-zhnok-vdeo_251.jpeg-->
Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео Ефективні вправи для підтяжки грудних м'язів: відео
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivn-vpravi-dlya-pdtyazhki-grudnih-myazv-vdeo_151.jpeg-->
Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей ... Найефективніші вправи для підтяжки м'язів грудей або для збільшення грудей ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayefektivnsh-vpravi-dlya-pdtyazhki-myazv-grudey-abo-dlya-zblshennya-grudey-z-gantelyami-budinku-na-turnku-z-
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]