» » Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:01)   
  •   0   
  •  443 

Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_661.jpeg-->Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
З віком, або в результаті неправильного харчування і відсутність правильних фізичних навантажень м'язи жіночих рук стають в'ялими або обростають зайвим жирком, і цю проблему легко вирішують нескладні, але ефективні вправи для рук для жінок, єдина умова - заняття повинні стати регулярними.
Всі вправи потрібно починати з простого, але обов'язкового розігріву:
1. Стоячи рівно і розташувавши долоні на талії, починати повертатися під рахунок: раз - поворот вправо, розводячи руки в сторони, два - вихідне положення, три - поворот вліво, розводячи руки в сторони, чотири - вихідне положення.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_422.gif-->Вправи для рук: боремося з проблемними місцями


2. Встати рівно і виконувати широкі махи руками по колу: спочатку рухами вперед, а потім назад - плечі залишаються на місці. Вправи повторити 8-10 разів.

Найпростіші вправи для рук


1. Візьміть в руки легкі гантелі (1-2 кг). Встаньте прямо, ступні в класичній позиції - на ширині плечей і починайте не кваплячись піднімати витягнуті руки в сторони до рівня плечей, потім також не кваплячись опустити.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-ruk-boremosya-z-problemnimi-mscyami_293.gif-->Вправи для рук: боремося з проблемними місцями
2. Лягти на підлогу, на живіт, витягнувши руки вперед і взявши легкі гантелі, почати не кваплячись розводити руки в сторони, потім повільно повертати їх в початкове положення.
Ці вправи для рук з гантелями потрібно повторити не менше 15 разів.
3. До універсальних вправ можна віднести віджимання, які відмінно підтягують м'язи рук і грудей. Прийняти упор «лежачи» і повільно почати опускатися, на середині шляху зробити коротку зупинку і опуститися.
Також не поспішаючи зробити підйом, фіксуючи середину і вихідне положення вправи. Виконувати віджимання від 10 раз, можна в кілька підходів.
Допоможуть виконати багато вправи для схуднення рук відео ролики відомих фітнес-тренерів.

Вправи для рук, без гантелей


1. Миниотжимания. Сядьте на килимок, злегка зігнувши ноги перед собою. Руки на кулачках поставити трохи позаду корпусу і зігнути в ліктях. Вагу тіла перенести на руки і починати віджиматися вгору, відриваючи стегна від підлоги і повертаючись вниз. Обов'язково контролювати руху, не скидати їх. Виконати 10 разів.
2. Віджимання від стінки. Ці вправи для схуднення рук і їх зміцнення ідеально підходить для нетренованих панянок. Треба встати на деякій відстані від стіни і поклав на неї долоні - почати згинати і розгинати руки, при цьому вага тіла переносити на них.
3. Віджимання від табурета. Присісти навпочіпки спиною до табурету, спираючись при цьому руками об сидіння. Вагу тіла перенести на руки і почати віджимання. Виконати не менше 15 разів.
Які б ви не вибрали вправи для м'язів рук, вони потребують ретельного дотримання умов і регулярності виконання, а при можливості і спостереження тренера.
Автор: Дім Олександрович
загрузка...
Написати Вконтакте