» » Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 21:01)   
  •   0   
  •  317 

Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-gmnastika-dlya-shudnennya_501.jpeg-->Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
Великий м'яч яскравого забарвлення здатний доставити величезне задоволення і підняти настрій, а якщо до нього додати комплекс гімнастичних вправ, спрямованих на схуднення, результат виходить приголомшуючим. Мова йде про швейцарському винаході - фітболі, за допомогою якого ваша фігура набуває ідеальні форми, постава стає царственої і багато хвороби махають рукою на прощання. Що для цього потрібно? Просто регулярно виконувати вправи на фітболі для схуднення.

З чого почати?


Як і будь-яка тренування, так і вправи з фітболом починаються з розминки. Для цього можна пострибати на скакалці, потанцювати, промарширувати на місці або зробити елементарні кругові рухи всіма кінцівками. Відчувши рух крові можна починати заняття на фітболі, спрямовані на схуднення.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-gmnastika-dlya-shudnennya_972.gif-->Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення


Підйом тазу


Покладіть фітбол на підлогу і розташуєтеся перед ним на спині, а ноги закиньте на м'яч так, щоб ноги не торкалися м'яча. Починайте піднімати таз, одночасно підкочувати м'яч ногами до себе. Коли буде досягнута найвища точка - затриматися і не поспішаючи поверніться у вихідне положення. На перших тренуваннях можна спиратися руками в підлогу, допомагаючи тримати рівновагу. Повторити 10-12 разів. Ця вправа зміцнює м'язи тазу, стегон і хребта.

Нахил в сторони


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-gmnastika-dlya-shudnennya_853.gif-->Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
Положення тіла - лежачи на спині, підняти ноги вгору, ступнями і гомілками затиснути фітбол, відкинути руки в сторони і впертися в підлогу. Нахилити ноги в одну сторону, потім в іншу і повернутися до вихідного положення. Плечі повинні бути «прибиті» до підлоги. Повторити цикл 10-12 разів.

Вправи для преса


Лежачи на спині, затиснути гімнастичний м'яч литками, закинути руки за голову. Підтягувати коліна до живота (наскільки виходить), відриваючи таз від підлоги і напружуючи м'язи живота. Повторити 10 разів.

Вправи для трицепса


Використовуючи фітбол для схуднення, підтягнутими виявляються всі м'язи, але і руки також не залишаються без уваги. Поверніться до фитболу спиною і присядьте, зручно упріться в нього руками (важливо, щоб руки не зісковзували з м'яча) і починайте віджиматися. Виконувати вправу, потрібно не кваплячись і ретельно, і ваш трицепс віддячить ідеальними формами.

Вправи для сідниць


Прийняти упор лежачи, ноги розташувати на м'ячі якомога ближче до краю. По черзі піднімайте повільно ноги максимально вгору, а потім повертайте у вихідне положення. Результатом будуть пружні підтягнуті сідниці, що притягає чоловічі погляди.

Вправа для фітнесу


Ляжте спиною на фітбол, руки схрестіть на грудях, злегка відкочуючись назад, починайте підніматися вгору. Повторити 10-12 разів.
Цей нескладний цикл вправ повторюйте по черзі кілька разів, роблячи перерву не більше чотирьох хвилин, а з часом перепочинку між вправами можна скоротити. Така фітбол гімнастика дозволяє утримувати своє тіло завжди в зразковому вигляді.
Автор: ДимСанич
загрузка...
Написати Вконтакте