» » Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 19:28)   
  •   0   
  •  1335 

Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
Ефективні вправи для зміцнення м'язів спини здатні не тільки зробити вашу поставу і контур тіла привабливими, але й вирішити багато проблем, пов'язані з різними недугами хребта. Час на відвідування спортзалу може виділити не кожна жінка, але досягти непоганого результату можна, виконуючи комплекс тренувальних вправ в домашніх умовах. Головне завдання - не зійти з дистанції і наполегливо йти до поставленої мети.

Прості вправи з гантелями


1. Вихідне положення - лежачи на животі, витягнувши вперед руки з гантелями. Починаємо не кваплячись піднімати руки, намагаючись завести їх назад, одночасно відриваємо ноги від підлоги. Повертаємося у вихідне положення. Повторити 10-12 разів.
2. Щоб зміцнити межлопаточную область спини, встаємо прямо і беремо в руки гантелі, потім нахиляємо корпус вперед (в ідеалі - паралельно підлозі), трохи згинаємо руки в ліктях і починаємо розводити руки в сторони, підтягуючи вгору.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_572.gif-->Вправи для м'язів спини в домашніх умовах


3. Наступна вправа для зміцнення спини і шийних (трапецієподібних м'язів досить просте на перший погляд, але вимагає ретельності виконання. Встаємо прямо з гантелями в руках. Починаємо повільно підтягувати плечі вгору, потім опускаємо. Руки при цьому залишаються байдужими - працюють тільки шийні і спинні м'язи.
Такі нехитрі домашні вправи для спини допомагають тренуванні всіх спинних м'язів.

Вправа для м'язів спини, сідниць і стегон з фітболом


Гімнастичний м'яч встановлюємо на деякій відстані від стіни, лягаємо на нього животом, ноги при цьому впираємось в стіну. Піднімаємо і опускаємо корпус. Щоб вправа була більш ефективним, ноги потрібно упирати в стіну вище, приблизно на рівні висоти м'яча.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_673.gif-->Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
Вправи на підручних засобах


Маємо на кушетці верхню частину тулуба: зімкнуті ноги і стегна при цьому звисають. Тримаючись за край кушетки, починаємо піднімати ноги, намагаючись скласти паралельну лінію підлозі, в кінцевій точці затриматися на кілька секунд і повільно повернути у вихідне положення. Повторити 10-12 разів.
Якщо в будинку є перекладина або «шведська стінка», то в якості вправи розминки можна повисіти на ньому на протязі декількох хвилин, відпочити і підтягнутися (якщо вийде), трохи прогнутися назад і підтягнути коліна вперед. Якийсь певний комплекс вправ для спини для дівчат на перекладині не існує: робіть, що зажадає тіло, але всі рухи повинні бути плавними, уникайте різких рухів і зосередьте увагу на спинних м'язах.
Перераховані вправи для спини, відео ролики з описом тренувань, допоможуть охочим виробити власну методику для зміцнення м'язів спини.
Автор: Дім Олександрович
загрузка...
Написати Вконтакте